Gönderen Konu: Euro NCAP | VW Golf IV  (Okunma sayısı 3373 defa)

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
Euro NCAP | VW Golf IV
« : 15 Nisan 2014, 23:15:41 »
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 23:24:22 Gönderen: emirdede »

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
Ynt: Euro NCAP | VW Golf IV
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2014, 10:11:32 »
valla ben bunu bilir bunu söylerim bu arabanın kaportası tamponu çok sağlam ama darbe emme olayı farklı Golf le çarptım dedim ön gitti dağıldı falan müthiş bi şiddet bi bakarsın tamponda tırnak ucu kadar çizik.

geçende arkadaşın yeni corollaya çarptılar bende yolcu olarak araçtaydım hafif bi ileri gittik dedim bişey olmaz arkaya bi geçersin 2 parça değişen 3 parça boya :)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2014, 13:47:06 »
valla ben bunu bilir bunu söylerim bu arabanın kaportası tamponu çok sağlam ama darbe emme olayı farklı Golf le çarptım dedim ön gitti dağıldı falan müthiş bi şiddet bi bakarsın tamponda tırnak ucu kadar çizik.

geçende arkadaşın yeni corollaya çarptılar bende yolcu olarak araçtaydım hafif bi ileri gittik dedim bişey olmaz arkaya bi geçersin 2 parça değişen 3 parça boya :)
kıçımız sağlam mk4 le bende çok vurdum arkasını gidip gidip vuruyor öne doğru sekiyor sonra :D

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2014, 14:12:47 »
arka tampon sadece esnemiş başka bişey yok mkıV de   ;D ;D ;D

Çevrimdışı azap5555

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2014, 22:38:19 »
mk 5 de ise arka kısmı %28 daha da sağlamlaştırdığını söylüyordu vw arkadan çarpmalara karşı. 2006 senesi yaz günü, sabah işe gidiyorum, daha yeni olmuş belli, tipo sağ önünü golf 5 in arkasına çarpmış, tiponun  ön tarafını biliyorsunuz dikdörtgen, sağ ön tarafı bıçakla kesilmiş gibiydi bayağı derinden üçgen olmuştu, golf 5 in ise bir tarafı yamulsun, açılsın, olduğu gibi duruyor, sanki hiç darbe almamış, darbe aldığını gösteren ise tiponun plastik parçaları ufak tefek golf 5 in arkasına yapışmış nasıl olduysa, hepsi bu, bizzat sağlamlığına şahit oldum :)

Çevrimdışı Gökhan1984

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 1998 Golf 4 1,8 highline
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2014, 12:31:29 »
Merhaba geçtiğimiz ay içerisinde babam benim araçla ışıkta duruyor. Arkadan gelen fiorino aracın durduğunu fark etmeyip arkadan benim mk ıv e vuruyor. fiorinonun ön tampon yerde kaput 2 büklüm farlar patlak  :) ve  bizim araçta ne var. arka tamponunda sadece 4 cm çatlak var.İnanamadım ama durum böyleydi. Hatta fiorinonun sahibi alman olduğu nasıl belli oluyor dedi :)) Allah kimseye göstermesin.
Hayat kadere inat....

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2014, 16:29:06 »
Sağlamlık iyi de şiddeti direkt yolculara veriyor bu da emniyet kemerini takmayı zorunlaştırıyor