Gönderen Konu: pazartesi gününe golf1 uzun tip stop aranıyor  (Okunma sayısı 2418 defa)

Çevrimdışı extra_ordinary__

• Profili Görüntüle
pazartesi gününe golf1 uzun tip stop aranıyor
« : 05 Eylül 2009, 14:30:42 »
pazartesi gününe acil olarak uzun tip stop arıyorum çıkma tercihimdir.sıfır fiyatı da makulse alabilirim şu an sadece sol taraf lazım çıkma uygun gelirse çiftini de alırm.elinde olanlar varsa irtibata geçerlerse çok ii olur.teşekkürler

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: pazartesi gününe golf1 uzun tip stop aranıyor
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2009, 20:56:54 »
aksarayda sıfırları 45 tl tanesi.. uygundur sanırım :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı extra_ordinary__

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2009, 22:19:40 »
ya biliyorum bana da 50 tl fiyat verdiler ama yan sanayi ben çıkma hella olursa falan diye uğraşıyorum :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2009, 23:06:10 »
Kırıksız bulman çok zor orjinali...  Ben yeni değiştirdim yan sanayilerle köşeleri kırık diye valla hiç hellayı aratmıyolar...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2009, 00:31:36 »
işlem görmüş fakat kullanılabilir durumda 1 çift hella var elimde.satılık kısmında ilanımda mevcut resimleri.Yardımcı olurum.

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2009, 00:35:50 »
bendede 1 cıft var bırı hella bırı yan sanayı hellanın ucunda hafıf bı kırık var ama sorun olmaz ıkısıde temız 30 lıra cıftı