Gönderen Konu: Satılık Transporter.Cıty van 2008 1.9  (Okunma sayısı 3020 defa)

Çevrimdışı cagrit5

• Profili Görüntüle
Satılık Transporter.Cıty van 2008 1.9
« : 06 Şubat 2010, 00:01:35 »
Arkadaslar bazı sıkıntılar nedeniyle 2008 model (2007 sonu cıkıslı) 30.800 km de ki 1.9 86 ps beyaz renk darbesiz boyasız aracım satılıktır.Zaten buradakiler aracı az cok tahmin edebilir.Aracım servis bakımlı ve calınmaya karsı orjinal stepne kilidi vardır..onemsenmeyecek kadar kucuk çiziği var (ic bolmede arkda yan duvar tahta kısmı)....Satacagım için kaplama yaptırmadım ..istediğiniz acıdan fotografını verebilirim..FORUM BİZİM surada kimseyi aldatmak gibi bir amacım yok.Sonucta hepimiz VW severleriz..VW yetkili Servis dısında hiçbir oynanma yoktur uzerinde..Sadece arka stop lambalarında light black cam filmi var onu da sokecegim...Allaha sukur kazasız belasız bugünlere kadar getirdi bizi.Aracımı sehiriçinde cok az kullandım cunku sehiriçinde dolmus kullanmayı tercih ediyorum zaten Adana gibi bir sehirde arac kullanmak tam bir eziyet.Ayrıca kontak bastın mı en az 100km yapmak lazım cunku kısa mesafelerde arac ısınmadan stop etmek hem aracın beyninde sıkıntı olusturur hem de mars motorunun omru kısaltır...Satıs fiyatım 36 000 tl dir. Her turlu MESAJLARINZI GUNUNDE cevaplarım.asağıdan da sorularınızı cevaplarım. başkalarıda gorebildigi  için tel. veremiyorum.    hayırlı gunler.                                                   [email protected]