Gönderen Konu: bir yetkili servis katliamı ankara şaşmaz mutlaka okuyun.  (Okunma sayısı 27022 defa)

Çevrimdışı zfr

• Profili Görüntüle
Ynt: bir yetkili servis katliamı ankara şaşmaz mutlaka okuyun.
« Yanıtla #28 : 26 Şubat 2011, 21:28:48 »
mesele neymiş. bende de var da gösterge sorunu. müşir mi?

müşiri daha önce değiştirmiştim sorun çözülmemişti hararet göstergesinin motorundan kaynaklandığını söylemişti

Çevrimdışı saykac

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 27 Şubat 2011, 06:51:25 »
bir yetkili servis olayıı da benim başımdan geçti (iskenderun GÜMÜŞ) arıza tespiti için gittim aracı 3 gün sonra kullanılamaz halde teslim ettiler DOĞUŞ OTO yu aradım. ücreti karşılığında tekrar yapabileceklerini söylediler. ustalar zaten tam olay arızalı olduğunu anlatıyorum kaputu açmaktan aciz bana hikaye anlatıyor hele bi aç bak.

Çevrimdışı imajorist

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 27 Şubat 2011, 09:07:14 »
278 78 51
kardeş şu ustanın numarasını versen bende gitsem oraya olurmu?

Çevrimdışı tyaniklar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 27 Şubat 2011, 09:53:08 »
Ön camı kırdım geçenlerde. Rize vw servisi aradım. 400 cam + 200 işçilik istediler. Sanayide uğurlu cam var orada 180 liraya değiştirdim. İşçilik parası bile değil...

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 27 Şubat 2011, 12:28:30 »
600 nerde 180 nerde sırf garanti uğruna insanlara ne geçirirsek diye planlıyorlar  >:(
ADK

Çevrimdışı cimmy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 27 Şubat 2011, 21:12:42 »
klima kompresör dişlisi 40 liramı? hani bu v kayışını döndüren dişlilerden biri? ya benim geçenlerde v kayışı koptu yolda kaldık çektirdik servise bide özel servis. klima kompresör dişlisi sıkışmış dediler revize etcez falan filan 400 lira aldılar dişli fln değiştirmediler tamir ettiler sadece...inanmıyorum yaaaaaa çoooooook sinir oldum :/

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 27 Şubat 2011, 21:20:57 »
klima kompresör dişlisi 40 liramı? hani bu v kayışını döndüren dişlilerden biri? ya benim geçenlerde v kayışı koptu yolda kaldık çektirdik servise bide özel servis. klima kompresör dişlisi sıkışmış dediler revize etcez falan filan 400 lira aldılar dişli fln değiştirmediler tamir ettiler sadece...inanmıyorum yaaaaaa çoooooook sinir oldum :/
hangimiz öyle değiliz ki kardeş..
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı cimmy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 27 Şubat 2011, 21:24:46 »
arkadaşlar istanbul  'ekip oto' maltepedeki doğuş otonun (erel) altında hemen. 70 liralık işe 400 lira alıyosa sizde gitmeyin!!! kazığında bu kadarı yuhh yani.

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 27 Şubat 2011, 21:59:04 »
bu bahsettiğiniz şaşmazdaki doğuş oto servis aydoğanlar servis mi?  hani şu şaşmazın girişinde solda kalan, kamyon garajlarının karşısındaki. valla poloyla bi kere gittim oraya in cin top oynuyordu kimse yoktu dedim bu nasıl servis çektim gittim  ;D

şimdi skodayı şaşmazda zeki ünaldıya götürüyorum gayet memnunum. dediğiniz gibi saat başı ücret , parça elimizde yok yarın gel vs yok. taksit yaptığı için mecbur yetkili servise takılıyoruz . volkvagenlere de bakıyor tavsiye ederim.

bence en mantıklı  yol,  sağlam bir serviste arızayı öğrenip yaptırmıyorum deyip dışardan parçayı almak ve dışarda yaptırmak. tabi başta servisle konuşacaksın şu kadar param var hesabımı aşarsa yaptırmam işcilik de vermem demek lazım
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı imajorist

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Şubat 2011, 17:27:01 »
aydoganlar degıl ama onlarda aynı dguş dan pek farkları yok he arkadaslar bız klıma komprosor bılyasını parcacılarda bulamadık 1 2 gun bekleyın getırtelım dediler arac ankara dısına gıtcegı ıcın cıkma parcacılardan aldık ostımde garantılı cıkma parca.parçacılarda 100 lırayada var sıfır orjinal. 50 lırayada varyan sanayi.bıde bız sadece bu işi yaptırmadık triger falan balatalar dısk o yüzden birazda hesaplı yaptı bu işlemi işcilik az yazdı sadece bu işe gitseydik 100 150 alırdı diye düşünüyorum.

Çevrimdışı cimmy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Şubat 2011, 22:57:02 »
baya bi büyükmüş bnm kazık!!