Gönderen Konu: YARDIM!!!  (Okunma sayısı 7704 defa)

Çevrimdışı kemal bozkurt

• Profili Görüntüle
Ynt: YARDIM!!!
« Yanıtla #14 : 09 Mayıs 2014, 14:36:10 »
O zaman iş teybi almaya kaldı :) resimlerini buradan paylaşıcam en kısa zamanda, bu arada korktuğum şey başıma geldi benim bir önceki arabam golf 3 muazzam derecede içeriye su alıyordu sağ arka kapıdan içerisi göl oluyordu şimdide bu arabamda kapılardan almıyor ama yağmur yağınca bağajda sol köşede yani stop lambalarının olduğu köğede döşeme hep ıslanıyor bugün altını bi kaldırdım çok değil ama sol stop lambasının altından gibi sızdırıyo yada daha aşağılardan arabamda sanruf var ondan olabilirmi nasıl anlayabilirim bunu daha önce okuduklarımdan ön tarafa giden iki kanal varmış bunlar açılabiliyormuş ama arkaya giden kanalları açmak için tavan döşemesini sökmek gerekiyormuş bu doğrumu acaba?

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Ynt: YARDIM!!!
« Yanıtla #15 : 09 Mayıs 2014, 20:25:21 »
sunroof varsa 2 adet ön tarada giden 2 adet de arka tarafa giden tahliyeler var. arkadan giden tahliyeler tam da dediğiniz yerden geçiyor ve su almaya sebep olabiliyor. döşemecilerde uzun bisiklet teli falan olur sert, onunla açar, arka tahliyelerden resmen çamur akar, sorun çözülür, siftah alır gönderir