Gönderen Konu: gaz dan benzine geçme  (Okunma sayısı 8291 defa)

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: gaz dan benzine geçme
« Yanıtla #14 : 13 Şubat 2012, 12:46:23 »
dün eskişehir e giderken sıcaklık göstergesi nerede ise 0 ı gösteriyordu, termostat sürekli açk kala bilir mi ki? yine benzinden tüpe geçmeye devam(arabayı durdurup biraz gaza yüklenince hemen gaza tekrar geçiyor)sebebi veya başına gelen var mı?

senin termostatın  bozuk arkadaşım , bide hararet müşürünüde kontrol ettirsen iyi olur.
aynı sıkıntı bendede vardı değiştirdim, -22 derecede bile uzun yol giderken 90da sabit duruyor.
bazı arkadaşlar yolda giderken 70-80 olması normal diyor, bende öyle biliyordum ama hayır. öyle bişey yok sabit 90'da çakılı kalmalı hararet.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2012, 18:13:57 »
termostad kontrolü yapabiliyor mı?
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Şubat 2012, 18:53:04 »
25 lira termostad değiştir gitsin kontrolden ziyade kardeş.
hararet yükselmiyorsa termostad ihtimali kesin olmamakla birlikte çok güçlü olma ihtimali.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Şubat 2012, 00:00:14 »
comp a soksam birşey çıkar mı ki?
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Şubat 2012, 17:32:38 »
termostad arızalı çıktı  15 tl ye termostad aldım 70 tl de işçilik verdim(işçiliği 3 lt antifreeze de dahil fiyat nasıl?)