Gönderen Konu: mk1 parca  (Okunma sayısı 2825 defa)

Çevrimdışı jackal06

• Profili Görüntüle
mk1 parca
« : 10 Temmuz 2010, 13:11:47 »
arkadaşlar bana tek kapı mk1 79 model cam fitilleri yan camlar bide arka krom nikelaj tampon orjinal panjur ve farlar lazım

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: mk1 parca
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2010, 13:32:23 »
Cam fitilleri panjur ve farları ist aksarayda sıfır bulabilirsin.. Krom tampon bulmak çölde su aramak gibi bişey.. Camlarda selçukta vardı sanırım komple 250TL diyordu tek 100tl derler çıkmacılar o yüzden komple set al yada selçukla konuş belki tekte vardır elinde..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2010, 15:04:55 »
merhaba yan camlar-orjınal panjur ve farlar için tardımcı olabılırım...satılık bolumunu bıraz arastırmanı tavsıye ederım aradıgın herseyı bulacagına ınanıyorum..keyıflı toplamalar.. :tamamdir

Çevrimdışı jackal06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2010, 00:19:27 »
teşekkürler erdinç abi kaça mal olur yan camları aldım bana orjinal farın artılısı ve orjinal panjur lazım kenarındaki nikelajlar üstündemi

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2010, 11:21:52 »
teşekkürler erdinç abi kaça mal olur yan camları aldım bana orjinal farın artılısı ve orjinal panjur lazım kenarındaki nikelajlar üstündemi
artılı far maalesef bende yok..on panjur sıfırda var 2 elde var..satılık bolumunde ılanımda mevcut ıncele ıstersen...