Gönderen Konu: kadran değişmeye kalksak ?  (Okunma sayısı 7828 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: kadran değişmeye kalksak ?
« Yanıtla #14 : 03 Eylül 2010, 01:36:25 »
olsun 1ooo devırden bısey olmaz :p saka bı yana bızım pololara uyan bı kadran yokmudr. benım ıstedıgım aydınlatma seklı bu. bızımkıler mum ısıgı gıbı 2 tane tepeden ledle aydınlanıyor :D garıban kaldık :D

iyi bir elektrikçin varsa bunu al POLO GTI TACHOMETRE PANELÄ° 1998 - 2000 POLO 6N Ä°Ã�Ä°N sahibinden.com'da
benim Polo hakkın rahmetine kavuşmasa ben alıp takıcaktım bunu
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2010, 01:37:03 Gönderen: d3n1s »

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Eylül 2010, 01:39:22 »
valla abıcım acık konusmak gerekırse . tabırı caızse nefret edıyorum bu kadrandan. yakıstıramıyorum 6n lere. orjınalı 10 kat daha guzel. bunun rakamları çok küt duruyor.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Eylül 2010, 01:43:14 »
e bu da 6N GTi'ların orjinal kadranı, yani bu da orjinal sendeki de :) zevk meselesi tabi, ben de tepeden aydınlatmalı olanı hiç sevmiyordum, hatta sırf kadranları aynı diye Golf 3'ten soğudum öyle sevmiyorum. Bunu özellikle tavsiye etmemin sebebi, kendi rengi zaten mavi, ibreler kırmızı olduğu için renklerle oynamaya gerek yok, iyi bir elektrikçi bunu bağlasa, 50-60 lira para alır, 250 de buna versen 300 eder. Yurtdışından plasma almaya kalksan kargosuydu, gümrüğüydü derken 300den fazla verirsin, bir de takmaya ya da taktırmaya uğraşırsın. Tabi bu benim kendi görüşüm

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Eylül 2010, 01:45:49 »
orjınalı derken kendı arabamdakı orjınalını kastettım :D anlatma ozurlulugum tuttu gene :D . aslında bızım kadranlar guzel abıcım . raklamlar enıne dogru oldugu ıcın cok oturaklı agır basıyor.adamlar yapmıs yanı dıyorum ben buna (: arabanın en sevdıgım kısmı ıse bagajı kapatırken gelen o tok ses :D . bı kere 5 kez acıp kapamıstım :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Eylül 2010, 16:17:27 »
orjınalı derken kendı arabamdakı orjınalını kastettım :D anlatma ozurlulugum tuttu gene :D . aslında bızım kadranlar guzel abıcım . raklamlar enıne dogru oldugu ıcın cok oturaklı agır basıyor.adamlar yapmıs yanı dıyorum ben buna (: arabanın en sevdıgım kısmı ıse bagajı kapatırken gelen o tok ses :D . bı kere 5 kez acıp kapamıstım :D

ya aslında zeminden aydınlatmalı olsa o kadranlar ben de severdim ama tepeden iki tane dandik ampul kılıklı aydınlatıyo olduğu için gıcığım o kadranlara ben, bir de ben kendi kadranımı sökmüştüm vaktiyle, güya siyah olan zemini beyaz yapacaktım ama ibreleri sökememiştim, elimde kalmasın diye de asılmamıştım fazla, bu olay da işin tuzu biberi olunca daha da gelmem davosa demiştim ;D