Gönderen Konu: Torpido Kilidi Sorunsalı  (Okunma sayısı 5715 defa)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
Torpido Kilidi Sorunsalı
« : 11 Temmuz 2010, 12:45:45 »
arkadaşlar gün geçmiyorki yeni bi sorunla karşınızda olayım , aracımın torpido kilidi resmen patladı ve dağıldı , yenisini mi almam lazım yoksa tamiri yapılıyo mu , başına gelen biri varmı ?? yardımcı olursanız sewinirim , yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: Torpido Kilidi Sorunsalı
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2010, 14:54:37 »
Kilidi degistirmen gerekiyo sanirim sorunsuz sekilde elimde var ihtiyacın oldugunda yardımcı olabiliriim gecmis olsun

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2010, 15:53:20 »
Kilidi degistirmen gerekiyo sanirim sorunsuz sekilde elimde var ihtiyacın oldugunda yardımcı olabiliriim gecmis olsun

saol alper arkadaşım teşekkür ederim , ama dış tarafta bi problemi yok bnm kilidin , basma kısmında yani , ama iç taraf arkada düğmeyi bıraktığında deliklere giren kilit dillerinden biri yok , ya kısaca arkasındaki kısım lazım  :) önlü arkalı değişmeli diyosun , sendekini ne kadara verirsin , bna msj atarmısın fiyatını

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2010, 21:42:55 »
saol alper arkadaşım teşekkür ederim , ama dış tarafta bi problemi yok bnm kilidin , basma kısmında yani , ama iç taraf arkada düğmeyi bıraktığında deliklere giren kilit dillerinden biri yok , ya kısaca arkasındaki kısım lazım  :) önlü arkalı değişmeli diyosun , sendekini ne kadara verirsin , bna msj atarmısın fiyatını
zaten o tek Parca olur kardes 3 kasa golflerinki iki parcadir:)pm atıyorum ankaradaysanda geldiginde takariz deneriz

Çevrimdışı vw6n

• Moderator
  • vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2010, 00:06:14 »
Polorın tek parça tamir şansı yok yenisni çıkmasını almak lazım yada sigorta kutusunun kapağında aynı kilit var bazı modellerde onu yukarı takabilirsin altada bişey uydurursun ben öyle yaptım sıfırı 50 lira olması lazım.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2010, 00:06:56 Gönderen: vw6n »

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2010, 00:21:38 »
Polorın tek parça tamir şansı yok yenisni çıkmasını almak lazım yada sigorta kutusunun kapağında aynı kilit var bazı modellerde onu yukarı takabilirsin altada bişey uydurursun ben öyle yaptım sıfırı 50 lira olması lazım.

valla olmadı öyle yapıcaz , fırlamasın sonra yine , bi tarafımızı yarıcak  :D

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2010, 00:22:09 »
zaten o tek Parca olur kardes 3 kasa golflerinki iki parcadir:)pm atıyorum ankaradaysanda geldiginde takariz deneriz

üstad sen at fiyatı özelden , ankarada diilim takarız artık bi şekilde  :)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Temmuz 2010, 01:45:40 »
Pm attım kardes

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Temmuz 2010, 19:30:05 »
Pm attım kardes

tmm hocam bnde 1-2 yere bakıyım  , sana döncem  :)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 13 Temmuz 2010, 09:41:48 »
ok kardes kolay gelsın...

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 15 Temmuz 2010, 14:22:55 »
benin polodada aynı sorun vardı. bende sigorta kapağındakini yukarı aldım orayıda yapıştırdım. kilitin yenisi 40 liraydı

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Temmuz 2010, 15:20:17 »
benin polodada aynı sorun vardı. bende sigorta kapağındakini yukarı aldım orayıda yapıştırdım. kilitin yenisi 40 liraydı

işte daha soramadım , bugün arıcaklardı servisten , arko amortisör sipariş verdim , 1 güne gelir dediler de daha aramadılar , şimdilik bantladım , öyle idare ediyorum  :)