Gönderen Konu: teyp çalar yerine cd çalar  (Okunma sayısı 6150 defa)

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
teyp çalar yerine cd çalar
« : 31 Temmuz 2010, 15:58:01 »
arkadaşlar aracım 2000 model aracımda çogunuzunda bildiği gibi orjinal blaupunkt marka kafası çıkabilen oto teybi var.teyb kaset çalar özelliğe sahip ancak bilindiği üzere kaset olayı tarih oldu.bu teybi cd çalarla değiştirme şansımız varmı? bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.Teşekkürler.

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
Ynt: teyp çalar yerine cd çalar
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2010, 16:10:36 »
Fiyat olarak, takastan bahsediyorsan zor. Ama teybi çıkarıp, yeni bi teyp takmaktan bahsediyorsan o tabii ki yapılır.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2010, 16:30:24 »
takas değil kaset çaları çıkarıp cd çalar takmak istiorum.teybin kafası çıktıktan sonra teybin kendisi arabanın bi parçası gibi sökülmeyecekmiş gibi geldi bana.yani kaset çaları komple çıkarıp cd çalar koyabilirmiyim aynı yere?

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2010, 21:10:03 »
yaparsın üstad zor bi olay değil, yeni teyp aldığın/alacağın yer sökme takma işlemini yapar zaten, git bir yere sor, ücretsiz montaj yapıp yapmadıklarını da sor, kafan yatan bi yerde değiştirt :tamamdir

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2010, 16:30:01 »
montaj normalde 15 lira falan ankarada o blaunkpunktları çıkarmak için yanındaki deliklere demir sokup çıkarıyolarmış 2 saniyede ama ben kendim uğraştığım için çerçevesini kırdım bi önemide yok bundan sonra zaten tekrar kullanılmayacağı için :D

Çevrimdışı REALCAX

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2010, 14:41:48 »
burak sen cd çalarmı taktırdın aracına? yani anladığım kadarıyla kaset çalar çıkarılıp cd cd çalar takılabiliyor aynı yere.teşekkürler arkadaşlar.

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2010, 12:37:06 »
evet her araca olan bişey bu her araca istediğin teyibi çıkarıp kendin takabilirsin (yeni çıkanlar hariç ) ama bi elektrikçide taktırmanı tavsiye ederim yoksa benim gibi çerçeveyi kırarsın :) bide önerim ben pioneer taktırdım ve arka bagaj sacınıda kestirip iki tane pioneer hoparlör taktırdım ve arabanın içindeki ses müthiş oldu :)