Gönderen Konu: 1997 polo hb çok yakıyo bi yorum yapın arkadaşlar size zahmet...  (Okunma sayısı 5607 defa)

Çevrimdışı tkocaaslan

• Profili Görüntüle
geçen gün kelebeği temizlettim kış geldi diye sonra birazda araba yüksek rolantide çalışıyodu motor ustası rolantiyi düşüemek için sanırım gaz telini gevşek bıraktı o günden sonra şehir içi 200 kuruş yakan arabam 320 lira yakmaya başladı tabi bütün bunlar tüpde iken oluyo gaz teli ile çok yakmasının bi alakası warmıdır yorumlarınızı bekliyorum tşk. ederim şimdiden... :o

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
kısa mesafe kulanıyorsanız soğuk havalarda çok yakıyor ama 320 de iyi rakam yani okadarda yakmaz herhalde.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı tkocaaslan

• Profili Görüntüle
yok canım kısa mesafe değil her zamanki bindiğim arabam şehir içi 200 yakardı 1.6 100 beygir acaba gaz telinin gevşek olmasının bi etkisi warmıdır onu merak ettim..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
polo hb 1.6 100 bg dersen burdaki polocuların gazabına uğrarsın hocam birazdan  ;) 97 pololarda adaptasyon gerekiyormu bilmiyorum ama kelebek temizliğinden sonra adaptasyon yapılmazsa araç çok yakabiliyor

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Alper haklı gerekiyor abi adaptasyon şart. Araçta 75 hp sanırım 1,6 8v
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
adaptasyon şart. kelebek bozuksa devır 1-2000 arası gıdıp gelıyor. ertesı gune kalmadan bozuluyor gene zaten . elektronık oldugu ıcın kelebek . beyınle uyum saglanmıyor. beyın kendı kendıne gaz verıyor . kronık sorun zaten . debrıyajın yakıtta da etkısı buyuk bu arada. debrıyajın bıtıkse degıstır derım . ben aldım yenı set . bakalım farkedıcekmı yakıt.
ok men 8) let s go   :halazn: