Gönderen Konu: Golf IV e Cruise Control Olurmu ?  (Okunma sayýsý 14064 defa)

Çevrimdýþý enver_54

• Ýleti: 49
  • golf_54
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf IV e Cruise Control Olurmu ?
« Yanýtla #14 : 29 Kasým 2010, 11:42:30 »
2002 itibari ile comfort pasific primline sportline highline (trendline yi bilmiyorum) nin "düz vitesleri"   16 v motordur ve bunalrýn hepsine CC takýlýr 8v olanlarada takýlýr oda yaklaþýk 1,250 tl civarýnda yani 16 v olanlar daha ucuz ve daha basit takýlýyor
8v lara birazdaha zor ama sonuçta takýla biliyor

Çevrimdýþý R-Line

• Ýleti: 2208
  • Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #15 : 29 Kasým 2010, 12:24:05 »
8 valflik comfortline larda kelebek elektronik deðil,1.8 ler ise 20 valf ve onlarda da kelebekler halatlý.. 4 lerde BCB motor yalnýzca pasificlerde var..

istersen biraz araþtýr, vw donanýma göre mi motor koyuyor

Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / BRC.TÜPLÜ, GÜMÜŞ GRİ GOLF 4 COMFORTLİNE sahibinden.com'da

Highline2 otomatiklere bak 8V motor, cc var mý yok mu ?

Volkswagen / Golf / 1.6 Highline / 2003 Model VW GOLF Highline Otomatik Vites sahibinden.com'da

Çevrimdýþý rene

• Ýleti: 1744
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
  • Þehir: Sakarya
« Yanýtla #16 : 29 Kasým 2010, 12:54:35 »
istersen biraz araþtýr, vw donanýma göre mi motor koyuyor

Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / BRC.TÜPLÜ, GÜMÜŞ GRİ GOLF 4 COMFORTLİNE sahibinden.com'da

Highline2 otomatiklere bak 8V motor, cc var mý yok mu ?

Volkswagen / Golf / 1.6 Highline / 2003 Model VW GOLF Highline Otomatik Vites sahibinden.com'da

hay allah razý olsun ben üþendim aramaya bilmeyen öðrensin diye sen üþenmemiþsin benim bindiðim CC li araçta otomatik + 8v idi ayrýca Trendline yada Primeline larda bile 2002 + ise 16 Valf motor mevcut
« Son Düzenleme: 29 Kasým 2010, 12:57:57 Gönderen: rene »

Çevrimdýþý blue06

• Ýleti: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #17 : 08 Aralýk 2010, 01:21:16 »
2000 model 1.6 16v golf tek kapý var cruise control var arkadaþlar bence kimse iddaa etmesin bu iþler türkiyede böyle yurt dýþýnda iþler böyle yürümüyor kiþi alacaðý arabadaki özellikleri kendisi belirliyor. belki türkiyede hiç bir 2000 modelde olmayan özellikler benim aracýmda mevcut :)

Çevrimdýþý golf_4

• Ýleti: 476
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LÝNE
  • Þehir: Ýstanbul
« Yanýtla #18 : 08 Aralýk 2010, 21:44:26 »
8 valflik comfortline larda kelebek elektronik deðil,1.8 ler ise 20 valf ve onlarda da kelebekler halatlý.. 4 lerde BCB motor yalnýzca pasificlerde var..

bunu bir arkadas yazmýs ama yanlýs biliyor benim arac primline ama BCB motor, 16 V ...2004 model
« Son Düzenleme: 08 Aralýk 2010, 21:47:24 Gönderen: golf_4 »
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdýþý Serhat4Motion

• Ýleti: 237
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #19 : 11 Aralýk 2010, 14:29:56 »
 curise control golf 4 5 6 bora passat vs ve audiler dahil hepsinde hazir sadece servisine gidip ek parcalari takiliyor yani olmaz diye bir$ey yok... fabrikadan hepsi hazir olarak cikiyor. HP olayida ayni $ekilde. ornegin90 hp var hazirda siz 110 istiyorum dediginizde o an 110luk yok ise o arac 110 hpye yukseltiliyor software ile. avrupada oyle en azindan.curise control tempomatta ayni $ekilde. direksiyona kadar parcalar hazir kablolar .istek dogrultusunda sadece kolu takmak kaliyor geriye.

Çevrimdýþý golge

• Ýleti: 620
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #20 : 11 Aralýk 2010, 15:32:12 »
curise control golf 4 5 6 bora passat vs ve audiler dahil hepsinde hazir sadece servisine gidip ek parcalari takiliyor yani olmaz diye bir$ey yok... fabrikadan hepsi hazir olarak cikiyor. HP olayida ayni $ekilde. ornegin90 hp var hazirda siz 110 istiyorum dediginizde o an 110luk yok ise o arac 110 hpye yukseltiliyor software ile. avrupada oyle en azindan.curise control tempomatta ayni $ekilde. direksiyona kadar parcalar hazir kablolar .istek dogrultusunda sadece kolu takmak kaliyor geriye.

dediðin iþte gaz telli olan araçlar için geçerli deðil.
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdýþý Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #21 : 11 Aralýk 2010, 15:41:44 »
yaa hakli olabilirsin dogrudur dedigin arkada$im

Çevrimdýþý cemdermen

• Ýleti: 653
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #22 : 11 Aralýk 2010, 16:02:09 »

golf 4 bora  hepsinde tesisat çekili deðil...
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdýþý Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanýtla #23 : 11 Aralýk 2010, 22:18:34 »
dedigim gibi bazi ulkelerde olmayabilir o nedenle ben bulundugum yere gore ornek verdigimi belirttimki yanli$lik olmasin diye.
butun mesajlarimda a$$a yukari bu aciklamayi yapmaya gayret ediyorum ama orasi okunmuyor birtek.