Gönderen Konu: lastik boyutu ve arka silecek sorunu  (Okunma sayısı 4322 defa)

Çevrimdışı ceremy99

• Profili Görüntüle
lastik boyutu ve arka silecek sorunu
« : 10 Aralık 2010, 16:21:35 »
merhaba arkadaslar araniza hollandadan katiliyorum benim sizlere birkac sorum olacak. malumunuz kis sartlari son hiziyla heryeri etkiliyor ve kis lastigi alma zamani geldi.
ben 2003 model 1.6 16v motor bir golf sahibiyim.birinci sorunum lastik hakkinda olacak. benim arabada 205-55- 16 inc aluminyum jant var. stepne ise 14 inc 175-80-14 inc. depo kapaginda ise bu iki boyut haricinde 195-65-15inc de yaziyor lastik basinci gostergesinde. benim sorum 14 inc 175-80 kis lastikleri benim araca uyarmi? bundan once 1.4 16 golf99 vardi onun lastikler bu boyuttaydi ama simdiki farkli. acikcasi 14 inc lastikleride henuz denemedim. birde bu celik jantlarda et degeri var malumunuz  golf 4 de et38 oluyor. acaba ben bu et 38 yerine egerki 14 inc lastikler uyarsa et43 degerli polo 2004 janti taksam olurmu? burada kimi uyar diyor kimi uymaz diyor ekoonomik sartlari goz onunde bulundurarak bende once sizlerin bir fikrini almak istedim. haliyle lastiklerin sokulup takilmasida belli bir kulfet getiriyor elinizden gelmiyorsa.

ikinci bir sorum ise  arka cam isitmasi calismiyor. sorun ne olabilir? sigortasini ve dugmesini kontrol ettim ama bir sorun cikmadi.

ccevaplariniz icin simdiden cok tesekkurler
selamlar
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2010, 16:22:03 Gönderen: ceremy99 »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: lastik boyutu ve arka silecek sorunu
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2010, 16:36:25 »
arka camın orada rezinstansa gelen kabloyu bir kontrol et o temas etmiyor olabilir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2010, 00:31:49 »
arka camın orada rezinstansa gelen kabloyu bir kontrol et o temas etmiyor olabilir
;)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı ceremy99

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2010, 23:54:15 »
cevaplariniz icin tesekkurler arkadaslar fakat bu arka camdaki kablolari ortaya cikarmak icin etrafindaki plastik korumayi cikarmak gerekiyor. acaba bunu nasil cikarabilecegim hakkinda bir fikriniz varmi ben kirarim diye  biraz cekiniyorumda:( acaba bu koruma plastik damaklimi yoksa dislimi nasil cikarcaz?