Gönderen Konu: conta yakma olayi  (Okunma sayısı 7413 defa)

Çevrimdışı devreklim_67

• Profili Görüntüle
conta yakma olayi
« : 27 Aralık 2010, 23:47:18 »
herkese selamlar abilerben almanyadan katiliyorum araniza coktan beridir takip ediyorum burdaki bilgiler bi polo sahibi olarak cok isime yaradi herkese cok tesekkürler.bir sorum olacakti konuyu yanlis yere actiysak affola.bende 96 polo var arabanin yag konulan yeri kapagi actim bugün  kahvrengi bir renk yapmis kapagi is yerinde bi kac arkadasa sordum conta yakmis dedi,ama hararet normal vconta yakmis arabada hararet yüksel olmazmi.birde arabada hic cekis yok istedigim gibi degilconta yakrigini nerden anlayabilirim.herkese simdiden tesekkürler iyi aksamlar

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
Ynt: conta yakma olayi
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2010, 00:35:45 »
conta yaktırysa hararet yapması normal...hatta yüksek ısıdan silindir kapağıda çatlar..

su tesisatınızda, radyatörün içinde vs yağ var mı?

yağ ile su biribirine karıştıysa anlaki sistem infilak etmiş...

conta yakınca çekiş düşmekle kalmıyor bitiyor...

hala aracınızı kullanıyormusunuz? conta yaksaydı ve hala kullanıyor olsaydınız, şimdiye kadar araç yolda kalmalıydı

kahverengi lekeler antifizden kalıntı olabilir....eski araba su haznesi ne zman değişti ?

danışın bir ustaya...kafanız rahat olur...internetteki bilgilerle sonuç alınmaz, bir bilen bakmalı

« Son Düzenleme: 28 Aralık 2010, 00:36:17 Gönderen: cemdermen »
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı devreklim_67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2010, 00:01:00 »
cevabin icin tesekkür ederim abi.ben yag kapagini acinca kahverengi lekeler var kapaginda baya var.silindir kapagi catlar derken silindir kapagida nedirki neye zarari olur .en iyisi bölece arabayi satmak galiba .verdigin bilgiler icin tesekkürler abim

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2011, 08:53:55 »
arkadaşım kormana gerek yok o olayı yağın markasından dolayı yapabilir hardal sarısı gibi kremlenme olur soğuk havalarda ama yazın olmaz araban su eksiltmiyorsa sorun yok demektir yağı koyduğun kapağın orda ve cevresinde olur ve kapağın altında yapar aynısın benim araba her sene yapar şimdi insem baksam arabaya gene vardır kafan rahat olsun sağa sola sorupta kafanı kimse karışırmasın

Çevrimdışı devreklim_67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2011, 21:13:54 »
eyvallah kardes ya sagol.bende nerdeyse arabayi degistirecektim onun icin tamirciye götürsem arabanin parasini gecer yani burda tamir pahalli zatn arabayi bin euroya almistimm .cevabin icin tesekkürler aynen anlattigin gibi olay.iyi aksamlar

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2011, 08:23:26 »
adığın fiyatı söylemeseydin keşke moralim bozuldu

Çevrimdışı devreklim_67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2011, 22:17:21 »
burda öle abi yaa arabanin degeri yok ama tamiri pahalli yani .satasim var 97 bi megan var limusin tipli onlar nasil acaba iyi olurmu .bilmiyom takas yapmak istiyorum adam 250 lira üste istiyorda .iyi aksamlar