Gönderen Konu: stop etme çare yokmu?  (Okunma sayısı 4389 defa)

Çevrimdışı linkuei

• Profili Görüntüle
stop etme çare yokmu?
« : 29 Mayıs 2011, 17:57:56 »
arkadaşlar arabam seyir halinde çok nadir,ama rolantide vites boşta beklerken özellikle stop ediyor arasıra.2-3 ay öncede böyle problemler başlamıştı birgün
stop edince hiç çalışmadı.servisden usta çağırdım geldi bir alet bağladı distribütör bozulmuş dedi.çıkma varmış bir tane taktık 2-3 ay sorunsuz gitti.son bir aydır yine teklemeye başladı.dist.denmi yine acaba bilmiyorum.ikide bir dist.mü değiştircem ben yardrdımcı olursanız sevinirim Ankara'da iyi bir usta varmı bildiğiniz?

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: stop etme çare yokmu?
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2011, 18:50:25 »
H.G WORKS

Çevrimdışı chaos_stk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2011, 21:29:11 »
lpg kullanıyomusun?

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2011, 04:53:42 »
aynı dert benımde canımı sıkıyor yan sanayı dıst. takdırdık sımdı param olsa bozulmasını beklemem dırek gıder orjınal sıfır alırım

Çevrimdışı protech

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2011, 10:29:29 »
düzelmiyecek bir sorun değil şaşmaz sanayideyim ugrayabilme şansınız olursa çözümü var 05419560035 yardımcı olurum

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2011, 10:35:32 »
arkadaşlar arabam seyir halinde çok nadir,ama rolantide vites boşta beklerken özellikle stop ediyor arasıra.2-3 ay öncede böyle problemler başlamıştı birgün
stop edince hiç çalışmadı.servisden usta çağırdım geldi bir alet bağladı distribütör bozulmuş dedi.çıkma varmış bir tane taktık 2-3 ay sorunsuz gitti.son bir aydır yine teklemeye başladı.dist.denmi yine acaba bilmiyorum.ikide bir dist.mü değiştircem ben yardrdımcı olursanız sevinirim Ankara'da iyi bir usta varmı bildiğiniz?
lpg varsa skinti buyuk

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2011, 15:36:27 »
düzelmiyecek bir sorun değil şaşmaz sanayideyim ugrayabilme şansınız olursa çözümü var 05419560035 yardımcı olurum
nasıl cozecegız kayserıdeyım ben yardımcı olursan cok makbule gececek

Çevrimdışı scream_atp

• Polomun deposuna rakı koydum nrde ulan ferrari ddi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2011, 12:49:03 »
aynı problem bende de var  bostayken devır kalkıp ınıyor ıstop edıo dusuk devırde gıderken araba kerkınıyo bıde gazdan ayagımı cekınce yapıo soruna bı cozum bulamadımm

Çevrimdışı saner78

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2011, 12:23:38 »
merhaba arkadaşlar bendede böyle sorun vardı. bir ustaya gidip boğaz kelebeğini birkaç kez temizlettim ve ayar yapıldı. daha sonra motora giden benzin hortumlarda küçük yırtık oldugu için değişti sorun çözüldü. enjeksyonlara bir baktırın derim. izmirde gittiğim usta çok ilgilendi 2 sanayide

Çevrimdışı ERSAN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Eylül 2011, 13:48:19 »
Arkadaşlar aynı sorunu ben yaklaşık 5 ay kadar önce devir krank sensörünü değiştirerek çözdüm,bu sensör motor devrini ölçüyormuş, ölçüm alamadıgında da motoru stop ediyor muş, 5 aydır bi daha da stop etmedi, takma dahil 75 tl ödedim, yer Balıkesir.
BMW 1.16 M PAKET