Gönderen Konu: POLO TEKLEME VE DÖNÜŞLERDE STOP SORUNU YARDIMM  (Okunma sayısı 16127 defa)

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
Ynt: POLO TEKLEME VE DÖNÜŞLERDE STOP SORUNU YARDIMM
« Yanıtla #14 : 12 Ocak 2011, 19:23:55 »
tşk ederm kardeşim bir de orayı deneyelim sorun aynı gibi görünüyor arabayı alıp ağzımın tadıyla binemedim ama inş. bu sorun uzamadan çözülür

Çevrimdışı mehmet.nazlii

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 12 Ocak 2011, 21:47:25 »
ben geldim :D sorun ta kendisi :D

Çevrimdışı mehmet.nazlii

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Ocak 2011, 21:48:00 »
vallahi bende sımdı kapı komrosorunu soktum elımde duruyor :D

Çevrimdışı mehmet.nazlii

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Ocak 2011, 21:58:14 »
hocam arabada tüp varmı ?

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2011, 19:31:42 »
evet hocam arabada tüp var son günlerde de araba özellikle sabah soğuk havalarda marşa ilk bastığımda alıyor ama biraz gaza basınca rölanti aniden düşüp stop ediyor stop etmemesi için sabahları ilk çalıştırdığımda marşa basıp 1 dk kadar gaza basmadan bekliyorum ondan sonra sorun düzeliyor.

Çevrimdışı tkocaaslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Ocak 2011, 20:01:37 »
bende kayserideyim benimde aynı sorunlarım var cit_38 fayda görürsen bende gidecem aksa otoya..

Çevrimdışı cit_38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 16 Ocak 2011, 12:54:44 »
geçen gün aksa otoya gittim sorunları söyledim daha önce aynı problemle gelen arkadaş olduğunu söyledim ustayla bindik herhangi bir sorun yapmadı başka bir ustayla bindik yine hiçbiri olmadı rölantide direksiyon çevirirken baya bi düşüyodu onuda yapmadı:) sen bikaç gün daha kullan tekrar olursa getir dediler başka bir yere gittim orda distribütor kapagı çatlak dediler ve tevzi makarası mıdır nedir onu değiştiler kelebek temizlendi ama ayar kabul etmedi değişmesi lazım falan dediler daha önceki sahibi 1 yıl önce değişmiş değiştirmedim  para almak için yapıyorlar gibime geldi kalsın dedim.şimdilik sorun yok bakalım ilerleyen günlerde ne olacak ama tekrar ederse ve canımı çok sıkarsa distribütoru değiştireceğim eski sahibide aynı şeyler birebir olmuştu herşeyini değiştirdim en son distribütoru değişince bütün sorunlar kalktı dedi devam ederse bende aynı yönteme başvuracam (biraz uzun oldu kusura bakmayın arkadaşlar ama sanayiye gidip bi dünya para verip olmaması insanın canını çok fena sıkıyo bizden sonrakilere faydamız olur inş.)

Çevrimdışı tkocaaslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Ocak 2011, 19:19:14 »
geçen gün aksa otoya gittim sorunları söyledim daha önce aynı problemle gelen arkadaş olduğunu söyledim ustayla bindik herhangi bir sorun yapmadı başka bir ustayla bindik yine hiçbiri olmadı rölantide direksiyon çevirirken baya bi düşüyodu onuda yapmadı:) sen bikaç gün daha kullan tekrar olursa getir dediler başka bir yere gittim orda distribütor kapagı çatlak dediler ve tevzi makarası mıdır nedir onu değiştiler kelebek temizlendi ama ayar kabul etmedi değişmesi lazım falan dediler daha önceki sahibi 1 yıl önce değişmiş değiştirmedim  para almak için yapıyorlar gibime geldi kalsın dedim.şimdilik sorun yok bakalım ilerleyen günlerde ne olacak ama tekrar ederse ve canımı çok sıkarsa distribütoru değiştireceğim eski sahibide aynı şeyler birebir olmuştu herşeyini değiştirdim en son distribütoru değişince bütün sorunlar kalktı dedi devam ederse bende aynı yönteme başvuracam (biraz uzun oldu kusura bakmayın arkadaşlar ama sanayiye gidip bi dünya para verip olmaması insanın canını çok fena sıkıyo bizden sonrakilere faydamız olur inş.)

bende kayserideyim benim arabamda ışıklarda falan devir saati aşagı inip çıkıyo yerinde durmuyo patlama yapıyo kendilinden motor.. sanırım sorunlar aynı aksada bi fayda görsen bende gidicektim ama orda bişi yaptırmamısın sanırım..

Çevrimdışı srkn78

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Mayıs 2011, 19:50:13 »
benim 10 gti da da ayni problem vardi. yolda giderken mtor duruyordu. enjeksiyonlari temizlettim neler yaptim ama sonra usta bir tamirci arkadasa baktirdim. ECU arizali cikti. bir baktir derim, saglam bir polodan al tak bakalim yine olacak mi? selam.
The Legend is back

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #23 : 26 Mayıs 2011, 23:45:45 »
arkadaşlar bu bujiler 14 - yada 16 nasıl oluyor? hani ilerde değiştirmek istersek bilgimiz olsun?
_-OĞLUM ve POLOM-_