Gönderen Konu: S.a. Golf Mk1 dizel ya da benzinli temiz VW aranıyor ..  (Okunma sayısı 3826 defa)

Çevrimdışı YukselturkS

• Profili Görüntüle
S.a. Golf Mk1 dizel ya da benzinli temiz VW aranıyor ..

Yardımcı olmak isteyenlerin Msn 'den iletişim kurmasını istiyorum ..

Şimdiden Tşkler ..

[email protected]

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: S.a. Golf Mk1 dizel ya da benzinli temiz VW aranıyor ..
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2011, 11:42:40 »
özelden mesaj attım.
 :saygılar
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı MECOO

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2011, 02:00:37 »
Selam umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Bende arıyorum ama bulamadım kafama göre özellikle dizel. Satmayı düşünen yada çevresinden haberi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2011, 12:22:31 »
 Valla sahibinden de çok fazla saman var ve fiyatları adamı hakkaten kızdırıyor o yüzden eli yüzü düzgünler artık fiyat konusunda yükselmeye başladı.. Ciddi ciddi ben bile elimdekinin değerini verene veririm çünki bakıyosunuz durumları hakkaten çok kötü ama rakam 4 bin den başlıyor.. Resimlerde düzgün gözüküyor canlısına gidiyosun ödün patlıyor.. Klasik araç almak zor çok dikkat etmek lazım..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı YukselturkS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2011, 22:19:49 »
Doğru söylüyosunuz

Çevrimdışı MECOO

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2011, 19:36:40 »
Her ne kadar fiyatını çok isteyen olsada bu aracın yaşı belli, modeli bell,i ederi belli. Kötülemek veya küçümsemek anlamında söylemiyorum. Ben MKIV GTI hastasıyım vede kullanıcısım. Eğer uygun gördüğüm MK1 dizel aracıla karşılaşırsam gerekli hakkını vererek almayı düşünürüm. Saygılar.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2011, 17:01:34 »
 Golf ün eskisi yenisi çok farklı değil.. Önemli olan bakımlısı.. Mk1 kasa hor kullanılmadıysa bir şahin le yada bir broadway ile kıyaslamak çok üzücü bir hareket olur..  Düzgün bir mk1 in yol konforu yol güvenliği günümüz araçları gibidir, Viraj kabilyeti şasi stabilitesi inanılmaz güzeldir kasanın hafifliğinden manevra kabiliyeti inanılmazdır USA da ona bu yüzden Rabbit deniyor :) Ben şahsen türkiyede mk1 ve mk2 leri kuş serileri ile aynı klasmana sokanlara çok kızarım kaldıki paliosu cliosu bile bana yolda kanatlanıp uçacakmışım hissini veriyor ama bunu hiçbir vw grubu araçta yaşamıyorsunuz asvaltın üzerinde bir yağ gibi kayıp gidiyorlar.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ysnk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Mayıs 2011, 19:01:10 »
a.s. ben 1.5 ay önce balköpüğü renkli 1.3 MK1 aldım. kornası el freni arızalı olarak aldım yaptırdım. motoru sıfırlanmıştı. toplam bana 3500tl ye mal oldu. 480tl lik yedek parça aldım hepsi değişti sadece kapı kollarını takacağım. (radyatör fanı tamponlar bagaj amortisörü yağı bujileri yağ filtresi ön panjuru arması vs.. hepsini kendim hallettim. ) arabanın iç döşemesini zaman içinde yenileyeceğim. şuan herşey faal ve güzel bir sürüşü var. arabanın sadece kaporta boya işi kaldı onuda ben uğraşamıyorum. sanayide ve ustalarda hayal kırıklığı yaşadım.
zaten kapı kolarınıda değiştireyim ya nette satışa çıkaracağım yada bbs jantların RS1 replikaları yeni geldi alıp takıp binmeye devam.
almak istersen maliyeti bana 4000tldir. herhangi bir ticari kar zarar derdim yok 4000tl ye vereyim. ben ankaradayım. resimlerini gönderirim. numaram 0532 3833063 msn [email protected]. saygılar.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2011, 19:03:52 Gönderen: ysnk »