Gönderen Konu: 99 polo panel problemleri.....  (Okunma sayısı 3425 defa)

Çevrimdışı supermarıo

• Profili Görüntüle
99 polo panel problemleri.....
« : 10 Eylül 2011, 12:04:57 »
arkadaşlar bende 99 polo var benim sorunum arabamla ilgili ön konsoldaki sıkıntılar

1- ön taraftaki kalorifer panellerinin içi kırılması
2- kalorifer kontrol panellindeki ışıklandırma ve iç plastiğinin kırılması
3- farların ordaki panellin ışıklandırılması
4- dörtlülerin olduğu düğmelerin cıtaların kırılması sonuçu düğmelerin orda düşmesi
5-yolda giderken araba vitesteyken gazı kestiğin zaman arabanın benzini bitmesi gibi teklemesi

bu konularla ilgili bilgisi olan arkadaşların yardımlarını ve istanbul anadolu yakasında yaptıran varsa bu konularla ilgili
onları benimle paylaşırsanız sevinirim  :D

Çevrimdışı KARATAY

• Profili Görüntüle
Ynt: 99 polo panel problemleri.....
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2011, 00:30:40 »
arkadaşım 1234 nolu sorularına kısaca yardım etmeye çalışacağım,5.sorun bende yok çok şükür o nedenle o konu hakkında bilgim yo,
evvela ön panelde kullanılan plastikler sert olduğu için zamanla güneşten etklineiyor ve zamanla bir soğuk bir sıcak hava derken çatlama yapıyor sana tavsiyem çıkma orjinalini bul ve üzerini 3m bant ile kapla ben aldım kapladım fakat zaman bulamdığım için henüz takmadım fotolarını çeker çekmez yükleyeceğim en azından 3m bantın sıcak yada soğuktan etkilenmeme özelliği sayesinde uzun süre kullanabilirsin,aydınlatmaya gelince hız göstergelerinin olduğu kısmı sağlam bir kadrancı bul ve ona yaptır alttan led aydınlatmalı,kalörifer aydınlatma panelinin aydınlatmasına gelirsek ön paneli söküver arka tarafına şerit ledlerden döşe ve aydınlatma için konulan ampülü söküp ledlerin enerjisini oradan sağlarsın o ledlerin ömrü ise kalitesine göre 25.000-50.000 saat arası değişiyor kısmetse ben pazar günü o panelin arkasına led döşiyeceğim ve resimlerini akşam üzeri bir sıkıntı olmaz ise siteye yükleyeceğim.
kafana takılan herhangi bir sou varsa sorabilirsin bildiğim ve araştırdığım kadarı ile yardım etmeye çalışırm...saygılar