Gönderen Konu: Emniyet Kemeri Temini hk.  (Okunma sayısı 5159 defa)

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
Emniyet Kemeri Temini hk.
« : 13 Aralık 2011, 10:07:34 »
Arkadaşlar merhaba,
Bu ay sonuna doğru muayene var, şuan eksiğim var mı pek bilmiyorum kontrol edeceğim ama en önemli engel şoför tarafındaki emniyet kemerim çalışmıyor. Mekanizmanın içerisindeki sarılı olan şerit dağıldı sanırım o geri sarılıp toplanmıyor.

O yüzden en acilinden emniyet kemerine ihtiyacım var. Tofaştan filan uyduruluyormuş ama ben orjinal olması taraftarıyım. Bunu nereden ne şekide temin edebilirilim. Bir sürü çıkmacı gezdim bulamadım.  :(

Bu konuda elinde olan, çıkmacı tanıyan, bilen varsa veya başka bir şekilde yardımcı olabilecek arkadaşımız var mı? Hem muayene için hemde güvende yolculuk için emniyet kemeri şart. Aracım 95 model 6n hb tek kapı.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Emniyet Kemeri Temini hk.
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2011, 10:57:35 »
Tamir etmiyorlarmı? sitede Alpers3 var onda vardır çıkma olarak bir arattır istersen.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2011, 23:25:05 »
alper abide var galiba
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2011, 22:17:51 »
alper abide var galiba

Sordum bakacağım dedi ama bulamadı veya elinde yok veya donecek vakit bulamadı sanırım. :(

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2011, 23:01:27 »
benimde geçen sene kemer makarası dağılmıştı 75 liraya değiştirmiştim hiç sıkıntı yaratmadı
RedMercury

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2011, 23:16:46 »
benimde geçen sene kemer makarası dağılmıştı 75 liraya değiştirmiştim hiç sıkıntı yaratmadı
Nerede ne şekilde değiştirdin neler yapıldı nasıl uyduruldu detaylı bilgi verebilir misiniz? Orjinal mi yan sanayi mi çıkma mı veya başka bir uydurma kemer mi yaptınız?

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2011, 14:15:34 »
gölcük sanayide yaptırmıştım standart 3 nokta emniyet kilitli  bir kemeri eskisinin yerine monte ettiler çok problemli bişey değil sanayide oto döşemecileri yada kaportacılar rahatlıkla halleder
RedMercury

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2012, 20:47:04 »
Ben de öyle yaptırdım dün. Universal kemerlerden bir tanesini taktırdım. Önce kayış olarak orjinal kemeri kullandı ama bizimkiler çok az geniş olduğundan tamamen iyi sarmadı onu geri söküp universal kemerdeki kayışı geri taktık oldu gibi. Şimdi daha güvendeyim. ;)

Çevrimdışı orca

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2012, 23:49:28 »
hadi geçmil olsun
RedMercury

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Ocak 2012, 05:32:07 »
geçmiş olsun arkadaşım
Büyük imza.

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Ocak 2012, 09:42:21 »
Teşekkürler arkadaşlar. Sevdiklerimizi ve kendimizi düşünüp kemersiz çıkmayalım yola. Ne üşenmemize sebep olacak, ne karizmamızı çizecek ne de gereksiz görülebilecek birşey. Zaten sürekli kullananlar bilir alışkanlık ettikten sonra kemersiz boşta hissediyoruz kendimizi. Herkese güvenli sürüşler.  :tamamdir

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #11 : 02 Ocak 2012, 14:19:35 »
Teşekkürler arkadaşlar. Sevdiklerimizi ve kendimizi düşünüp kemersiz çıkmayalım yola. Ne üşenmemize sebep olacak, ne karizmamızı çizecek ne de gereksiz görülebilecek birşey. Zaten sürekli kullananlar bilir alışkanlık ettikten sonra kemersiz boşta hissediyoruz kendimizi. Herkese güvenli sürüşler.  :tamamdir
+1 :tamamdir
_-OĞLUM ve POLOM-_