Gönderen Konu: soguklardanmı acaba ?  (Okunma sayısı 2279 defa)

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
soguklardanmı acaba ?
« : 18 Şubat 2012, 13:15:20 »
son bı kac gundur sabahları arabamı ılk calıstırdıgımda termostat ısıgı yanıp sonuyor bıraz ısındıktan sonra stop edıp tekrar calıstırınca yanmıyor ustune dusmelımıyım yoksa soguklardanmıdır sızce?

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
Ynt: soguklardanmı acaba ?
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2012, 18:19:34 »
soğutma sıvısının seviyesi düşükmü? normalmi? eğer seviye az ise bunun sonucunda yapabilir.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2012, 23:15:23 »
soğutma sıvısının seviyesi düşükmü? normalmi? eğer seviye az ise bunun sonucunda yapabilir.
sogutma sıvısı ne ki :) suya baktım bıraz azdı mın yazdıgı yerın ıkı parmak altındaydı

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2012, 10:30:28 »
sogutma sıvısı ne ki :) suya baktım bıraz azdı mın yazdıgı yerın ıkı parmak altındaydı
;D tamam işte baktığın o pembe min. seviyesinin 2 parmak altında olan motorun soğutma sıvısı. (antifiriz+su karışımı) min seviyenin altında olasın min. ve max. seviyelerinin ortasında olsun oda kabın tam ortasına geliyo zaten. sen onu antifirizle tamamla bak bakalım tekrar yanacakmı ışık. kolay gelsin.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı alyekrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2012, 23:18:23 »
;D tamam işte baktığın o pembe min. seviyesinin 2 parmak altında olan motorun soğutma sıvısı. (antifiriz+su karışımı) min seviyenin altında olasın min. ve max. seviyelerinin ortasında olsun oda kabın tam ortasına geliyo zaten. sen onu antifirizle tamamla bak bakalım tekrar yanacakmı ışık. kolay gelsin.
tamam teşekkurler  :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2012, 03:19:52 »
kayserideysen sakın suyla tamamlama oranın gecesi fena soğuk olur  :) antifriz ilavesi şart bence bu çözer sıkıntıyı  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb