Gönderen Konu: İç plastik aksamın boyanması RESİMLER EKLENDİ ve kapılarda boyandı !!! SAYFA 2  (Okunma sayısı 15730 defa)

Çevrimdışı BARRACUDAY

• Profili Görüntüle
Güzel olmuş. Ama şu ürünü kullansaydın daha güzel olurdu. http://www.plasti-dip.com/

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş. Ama şu ürünü kullansaydın daha güzel olurdu. http://www.plasti-dip.com/

Üstad bu bambaşka bişey bilgin olsun....
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
piano black renkte hangi boyayı önerirsiniz üstad peki? marka kod? teşekkürler

Bizim şirkette piano black renk uygulaması yok malesef. kişisel olarak benimde bu renk hakkında bir çalışmam yada bilgim yok. Tek bildiğim süper bir renk  :)
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2012, 08:00:40 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
farklı bir renk yapsaydın daha güzel olurdu

Orjinallikten çıkmak istemedim. Tabi siz başka bir renk yapabilirsiniz.

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
hayırlı olsun güzel olmuş...

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
Birşey sorayım nasıl yaptığınızı biraz anlatabilir misiniz?

Bir de asıl sorum bunu ön tamponun en altında siyah çamurluk diyorlar sanırım ona uygulayabiliyor muyuz? Benim ki bayağı kötü gözüküyor kalın, derin çizikler var zımpara filan mı gerekir acaba. Hatta kırılmış bile ortadan. :)

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
Birşey sorayım nasıl yaptığınızı biraz anlatabilir misiniz?

Bir de asıl sorum bunu ön tamponun en altında siyah çamurluk diyorlar sanırım ona uygulayabiliyor muyuz? Benim ki bayağı kötü gözüküyor kalın, derin çizikler var zımpara filan mı gerekir acaba. Hatta kırılmış bile ortadan. :)

Kardeşim onu (karlık) değiştirmen gerekebilir.Çok büyük paralar değil.
Boya işine gelince önceki sayfalarda var bilgiler.Ama aklına takılan birşey varsa sor elimden geldiğince cevabını vereyim...