Gönderen Konu: polo 6n1 tekkapı  (Okunma sayısı 4540 defa)

Çevrimdışı Narko

• Low&Slow
    • Profili Görüntüle
polo 6n1 tekkapı
« : 22 Mart 2012, 23:14:46 »
öncelıkle hayırlı forumlar dılıyorum aracım polo 6n1 tekkapı ve sol cam krıkosu arızalı cıkma satan yada fıyatını bılen varmı motoru saglam halatında sorun var sanırım bıde makarasında. bu konuda yardımcı olabılıcek bırı warmıdır?

aydnda yasıyorum .
Vw Polo 6n1 Sportline

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: polo 6n1 tekkapı
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2012, 13:23:00 »
TEL: 0312 396 30 53 golf oto

bu numarayi ara kardesim kargoyla yollarlar  :tamamdir

Çevrimdışı nazm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2012, 23:55:57 »
kardeşim aynı sorun bende de vardı motorları ufak olduğundan camı kaldırmakta güçlük cekiyo bu kasalar bende belçikadan getirtmişitm.
Büyük imza.

Çevrimdışı Narko

• Low&Slow
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2012, 02:52:34 »
ya motorda sorun yoksa makara ve plastiğinde sorun var dedıgın gıbı cam ağır gelıyor
Vw Polo 6n1 Sportline

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2012, 12:48:30 »
aynı sorun bendede var kaç tane ustaya gösterdiğimi hatırlamıyorum artık daral geldi yağladılar ıvır  zıvır fısfısla bişeyler sıktılar motorda sorun yok halattada yok ama gelgelelim cam yukarı yaklaştığında çok zorlanıyor korkuyorum günün birinde açılacak kapanmayacak yada zorlanmadan motor yanacak vs ustaların hiçbiri çözüm üretemedi sinir oldum resmen paraylada çözemedim arkadaş bukadar yani....

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2012, 13:00:45 »
kardeşim aynı sorun bende de vardı motorları ufak olduğundan camı kaldırmakta güçlük cekiyo bu kasalar bende belçikadan getirtmişitm.

motoru mu belçikadan getirttiniz, sonrasında düzeldimi ?

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2012, 13:27:30 »
aradaklar arama motorunda bi aratsaniza bu konu sanki onceden vardi cami tutan palstik parcalar var onlar kirilincami yawasliyomus ne hatta sonra tamamen dusuyomus :D

Çevrimdışı neter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2012, 20:11:12 »
benim başıma geldi camı tutan plastiklerden bir tanesi çıkmıştı meğer kapıyı kapatmamla camın inmesi bir oldu. usatnın bir tanesi baya bir uğraştı tel gitmişti şimdilik biraz zorlanıyor ama idare ediyorum . İnternette  tel ile plastiklerini set halinde 25 milyona buldum ama daha sipariş etmedim.Şimdi baktım 35 e çıkmış :( 

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2012, 20:25:51 »
bahsettiğiniz tel bisikletlerin frenlerindeki gibi tel olmalı, zannedersem o parça camın halatı oluyor, dün kapıyı söküp baktım, motoru söküp temizleyeyim vs dedim ama motora ve o parçaya ulaşmak için çok vida sökmek gerekiyor ancak birşey dikkatimi çekti, parçanın ucunda bir yay içinde plastik var, dışarıdan gözüküyor, bu yayı yukarı ittirip cam kaldırma düğmesine basınca çok daha rahat cam kalkıyor ancak o yayı yukarı sabitlemeyi yapamadım, zannedersem sorun bahsettiğiniz telde, link verebilirmisiniz?
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012, 20:26:35 Gönderen: frht »

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Nisan 2012, 21:20:34 »
arkadaşım çok sağol, verdiğin linkteki satıcıdan bunun tekkapı için olanını aldım ve sorun halloldu büyük bi oh çektim, camı göstermediğim  usta kalmamıştı, bunu da takmaya gidince usta kem küm etti sorun bunda değil motordandır dedi nerdeyse kavga edecektim abi adamlar laf anlatmakda zor şunu şöyle yapalım diyorum yok öle değil böyle vs bizim buradaki sanayideki ustaların hepside aynı yae arabama koltuk kılıfı lazım diyorum ne gerek var diyo birisi termostat arızalı diyoırum yok değil benim arabaada öyle diyo zorla değiştirttim termostatı aracı boyatmayı düşünüyorum diyorum negerek var boyatma öncamda çizik var gerek yok değiştirme yahu ne iş anlamadım para kazanmaya niyetleri yok tamir için gidiyorum gerek yok deyip duruyolar acayip bi iş ya  :D en sonda fren balatasının pabucu düşmüş araba giderken tenekeye vurur gibi ses yapıyo ustaya dedim bişey olmaz böle kullan diyo arkadaşım aracı senmi kullanacan benmi onaylamıyosan dediklerimi bari yap yahu  :D
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2012, 21:23:33 Gönderen: frht »

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2012, 21:30:58 »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
bunlar çok tembel yavvvv