Gönderen Konu: ön dingil  (Okunma sayısı 2554 defa)

Çevrimdışı yeni polocu

• Profili Görüntüle
ön dingil
« : 04 Haziran 2012, 14:31:34 »
slm arkadaşlar araçta şöyle bi sorun var arabanın altını baya kötü bi şekilde yol çalışması olan bi yerde taşa çarptım altına baktın bi sorun yoktu. daha sonra farkettim ki sol lastik geriye dogru biraz yaklaşmış yani sağ ve sol lastiklerin çamurluk mesafaeleri aynı değil. ustaya gösterdim darbeden dolayı adı dingilmi bilmiyorum salıncak burçlarının bağlı olduğu demir eğrilmiş ve araç yere tam düz basmıyo. bilgisayarlı rot ayarına girdim ordada aracın yere düz basmadığını ve arka lastiklerin dışardan yediğini söylediler. onlar arka dingil eğik olabilir dediler. şim di öndeki bu eğiklik mi yoksa gerçekten arka dingildemi eğik . yardımcı olanlara şimdiden tşkkürler. biraz karışık oldu ama kusura bakmayın
 :)

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
Ynt: ön dingil
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2012, 23:19:33 »
aracı kaldırttır orada cıkar ne var ne yok :D

Çevrimdışı cobbix

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2012, 23:30:54 »
taşıyıcı veya amortisör

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2012, 00:00:42 »
arkadaşım benzeri benimde başıma gelmişti dingilleri mahvetmedim tabide bu lastik ayarları biri önde biri arkada muhabbeti sen en iyisi mi iyi bir şaseciye götür o zaten neyi var neyi yok ilk görüşte sana söyle benim ön lastiklerde problem vardı biri biraz dışarıda diğeride biraz arkadaydı şimdi bir sorunum yok dediğim gibi senin derdine çare iyi bir şaseci olur

Çevrimdışı srknszgn89

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 9N3 - Comfortline
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2012, 22:48:41 »
küçük bi bilgi.. geçenlerde sormuştum.. bi tarafın komple salıncağına 70 lira demişti parçacı..