Gönderen Konu: Ankara İstanbul'da çıkmacı  (Okunma sayısı 7982 defa)

Çevrimdışı AFiLLi.

• Profili Görüntüle
Ynt: Ankara İstanbul'da çıkmacı
« Yanıtla #14 : 15 Temmuz 2012, 10:31:09 »
sana tavsiyem arabanın renginde orjinal arabadan çıkma kapı al.Bu sayede boya derdindende kurtulursun.Kapın ne değişmiş olur nede boyanmış.(ancak çok iyi ustalar anlar.)

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #15 : 15 Temmuz 2012, 11:23:37 »
sana tavsiyem arabanın renginde orjinal arabadan çıkma kapı al.Bu sayede boya derdindende kurtulursun.Kapın ne değişmiş olur nede boyanmış.(ancak çok iyi ustalar anlar.)

öyle aynı renk ve boyamadan koyabılecegın temizlikte kapı bulmak imkansız adamlar yerlerde sürüyor onları he zınk diye denk gelirse ne ala ama ararsan ömür geçer boyamayı göze almak lazım yani.
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2012, 11:25:49 Gönderen: rene »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Temmuz 2012, 14:15:40 »
öyle aynı renk ve boyamadan koyabılecegın temizlikte kapı bulmak imkansız adamlar yerlerde sürüyor onları he zınk diye denk gelirse ne ala ama ararsan ömür geçer boyamayı göze almak lazım yani.

renk tutar mı tutmaz mı da cabası, aldığın kapı daha soluk da olabilir, 20bin kmdeki bir araçtan da sökülmüş olabilir, kapıyı bul da boyası kalsın

Çevrimdışı escala

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Temmuz 2012, 16:38:29 »
dediğiniz mantıklı belki arkadaşlar ancak hem antrasit mavi hem sorunsuz çıkma bulmak zor olacaktı
temiz bir kapı bulduk ve kaporta olayını hallettik renk gayet güzel oldu
bir kaç ufak tefek şey kaldı yapmam gereken

ilki şoför kapısındaki şeridi tam yapıştıramamışlar arada kalkıyor, mecbur bir yerden bulup tekrar yapmak gerekecek
ikincisi emniyet kemeri bazen sarıyor bazen sarmıyor bunu kime gösterebilirim ya da ne yapılabilir en ufak fikrim bile yok
üçüncüsü ve en önemli olanı sol arka kapı cam krikosundaki problem. geçen sene bir kere düşmüştü kilitçiye götürdüm 80 tl aldı, 1 sene geçti (ki 10 kere açılıp kapanmamıştır )kazadan sonra aracı sanayiden aldım 2 gün sonra düştü getirdim yine 70 verdim 2 hafta sonra ilk açılışta yine düştü

sırf bu küçücük şeyler yüzünden bazen sinirlenip takasa veresim geliyor ama galericilerin verdiği fiyatlar daha sinir bozucu

Çevrimdışı piyotr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Temmuz 2012, 16:42:13 »
ümraniye oto sanayiinde oto 2000 var. sırf vw çıkması satıyor, koca bina çıkma parçayla
dopdolu..
efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir