Gönderen Konu: ÇOK ACİL YARDIM ARKADAŞLAR  (Okunma sayısı 8496 defa)

Çevrimdışı Micro

• Profili Görüntüle
Ynt: ÇOK ACİL YARDIM ARKADAŞLAR
« Yanıtla #14 : 17 Kasım 2012, 11:03:42 »
daha önce yağını manisa da bir özel servis değiştirmişti(!) oda battı kapattı gitti. o zamanlar çalıştığım için arabayı verdim başında duramadım. araç izmirde özel bi serviste yapıldı. sıfır ayarında bir şanzıman bulundu istanbuldan. adam ben yapacağım işe garanti vericem dio. önce şanzımanı  dağıtıp kontrol etmiş geri toplamış. bebek gibi şanzıman dio. şimdi aradı araban hazır gel al dio vites geçişlerini hisset para almıcam dio bakam. toplamda 4.100 tl 3500 şanzıman+600 işçilik  Allah daha büyük bişi vermesin inşallah...

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #15 : 17 Kasım 2012, 12:08:37 »
Gecmis olsun
Aracınıza buyuk ıhıtmal uygun olmayan bir yag konulmustur. Bununla alakalı olarak ta sanzuman asıırı ısıya maruz kalmıs. ve butun balata ve sanzumandakı dıger aksamlar zarar gormustur.
Aracınızı birine emanet ettıgınızde mutlaka basında durun ve ne yapıldıgını ne konuldugunu teyıd edın.
Saygılar

Aynen öyle başka türlü değişmiş yağ o kıvama gelmez biz 225 binde boranın otomatik şanzuman yagını değiştirmiştik oda öyle zıft gibi olmuştu.ama 10yıllık + 225 bin yapmış yağdı.

Çevrimdışı vp703

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 17 Kasım 2012, 12:56:32 »
abicim ins sanziman iyidir benimkide patlamsti 3 tane sanziman degistirttim su an ki de pek iyi degil eskisine gore. bu is kumar gibi.
http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/07-vp-703-t29100.0.html

Dünya kadar malın olacağına fındık kadar Turbon olsun