Gönderen Konu: Müzik sistemi geri dönüşümü  (Okunma sayısı 1864 defa)

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Müzik sistemi geri dönüşümü
« : 08 Aralık 2012, 18:41:38 »
Arkadaşlar herkese iyi günler.Danışmak istediğim bir konu var.Bizim pederin arabada eskiden ses sitemi mevcuttu.Biz daha sonra araçtan subwoofer ı ve amfiyi söküp aldık kullanılmadığı için.Şu an arabada müzik dinleyemiyoruz.Ben arada alıp çıkıyorum aracı ve müziksiz yolculuk hiç tat vermiyor.İdareten yapılabilecek herhangi bir şey mevcut mu?Profesyonel bi müdahale yaptırmak istemiyoruz çünkü aracın yakın zamanda satılma ihtimali var.Bir de zaten bizim peder müzik dinlemez.Arkadan boştaki sistem kablolarını birbirine bağlamayı denedim bir kez fakat çalışmadı.Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
Ynt: Müzik sistemi geri dönüşümü
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2012, 18:43:24 »
arabada hiç Hoparlör yokmu

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2012, 18:54:23 »
Hoparlörler duruyor.ama teypten çıkan kablolar önce amfiye giriyor sonra amfiden çgüçlendirilerek çıkıp hoparlörlere gidiyor.Amfiyi söktük şimdi kablolar boşta duruyor.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2012, 19:02:27 »
tm teyipten hoparlör cıkış kabloları vardır onları bağlıycaksınn gri beyaz mavi kablolar oluyor çoğunlukla
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2012, 19:02:41 Gönderen: safakaksu90 »

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2012, 21:05:23 »
bagajda duran kablolardan teybin çıkışına götür kabloları teypten çıkış al o şekilde çalar kapılardaki kolonlara nasıl bi işlem yapılmış bilinmediği için anlattığınız şekilde en uygunu ve en basitti sizin için bul olacaktır teypten çıkış alıp kablolara bağlayınız