Gönderen Konu: Modifiye ye nereden baslamak lazim...  (Okunma sayısı 3448 defa)

Çevrimdışı meliksahfr

• Profili Görüntüle
Modifiye ye nereden baslamak lazim...
« : 15 Mart 2014, 00:19:25 »
Arkadaslar baskalarinda gordugum jantlar tamponlar vs bircok aksesuara bayiliyorum ama kendim arabama birseyler yaptirmaya kalktigimda cok kararsiz kaliyorum ve yakistiramiyorm gibi geliyor sanirim birazda hayal gucu guclu olmasi gerekiyor ama eminim tecrubeli birilerinden de bilgi almakta fayda oldugunu dusunuyorum yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkurler...

Çevrimdışı ardad0gan

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2014, 01:22:27 »
Tamamen zevk ve keyiftir. Baskalarindan gorupte yaptirma arabana yakisacak ve senin gozune guzel goruncek degisiklikler yapmani tavsiye ederim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı meliksahfr

• Profili Görüntüle
Ynt: Modifiye ye nereden baslamak lazim...
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2014, 01:30:21 »
elbetteki baskasinda gordugumuzu arabamiza yapicak degiliz hocam da hani gordummu icine sinen seyle oluyor insanin ama diyosun ki ilk once eksodan mi baslasam yok sa jantlardan mi yoksa arabayimi bassam derken hepsi lafta kalip gidiyor bi yerden baslamak lazim sanirim :)

Çevrimdışı ardad0gan

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2014, 01:32:43 »
Hangisi daha kolayina geliyorsa ondan basla :) zaten bi basladimi devamini getiriyorsun en basiyi pistirmak mesela spor helezon tavsiye ederim sonra da jantini alirsin devamida gelir zaten.

Çevrimdışı meliksahfr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2014, 01:35:56 »
peki  hocam baska baska bi soru sorucam araba niye enjektor yer sebepleri nerler olabilir?

Çevrimdışı ardad0gan

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #5 : 15 Mart 2014, 01:39:21 »
Arızanın en belirgin özelliği teklemedir.siyah duman bunu takip eder.arızaları bir hayli fazladır anlaşılması uzmanlık gerektirir.tıkanma-yanma-damlama(işeme diye bilinir)bağlantı yerlerinden kaçırma bile arıza grubuna girer.

Çevrimdışı meliksahfr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Mart 2014, 01:45:13 »
soyle anlatayim cok ufak teklemelerle basladi ve sonra teklemeler artmaya basladi ve ESP (antipatinaj lambasi) yanmaya basladi serviste makineye balattim ve enjektorlerden birinin oldugunu soylediler fiyat cikarttirdim 1000 euro motorum 250000. yaptirmaktansa motor atarim uzerine dedim 128000 bi motor attirdim su pompasi ve isciligi dahil 1250 euro ya maal oldu ins hayrini goruruz :)

Çevrimdışı ardad0gan

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #7 : 15 Mart 2014, 01:57:27 »
Bi enjektor ugruna motor iyiymis :) illa yenisini almak gerekmiyor tamirde edilebiliyor enjektor hocam

Çevrimdışı meliksahfr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Mart 2014, 02:06:19 »
soyle diyim bizim burlarda tamir olayi yok denicek kadar az parca ne olursa olsun sok at yenisini tak yapiyorlar elden geleni kendimizi tamir ediyoruz ama gelmeyenide el mecbur yenisini taktiriyoruz...

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #9 : 15 Mart 2014, 09:44:37 »
http://www.vwtr.net/forum/index.php?topic=34731.0
Valla bunlar yabancıların işleri ve epey maliyetli  ama fikir vermesi açısindan değerlendirebilirsiniz :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi