Gönderen Konu: krom havalandırma düğmeleri ilgisini çekene  (Okunma sayısı 4227 defa)

Çevrimdışı eagle26

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı zedd01

• Profili Görüntüle
Ynt: krom havalandırma düğmeleri ilgisini çekene
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2011, 13:29:13 »
peki türkiyede nerde satılır bunlar

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2011, 13:32:03 »
abi ne uğraşıyonuz ya :) çıkarın düğmeleri alın würth'ten alüminyum eskitme boyasını sıkın olsun bitsin.Al sana krom :)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı sercanaydin35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2011, 19:43:47 »
abi ne uğraşıyonuz ya :) çıkarın düğmeleri alın würth'ten alüminyum eskitme boyasını sıkın olsun bitsin.Al sana krom :)
slm. relaxizmir sana bi sorum olucak ben izmirliyim... bu bahsettiğin boyayı nerden bulabilirz ve fiyatı nedir yardımcı olursan sevinirim. şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2011, 08:12:36 »
slm. relaxizmir sana bi sorum olucak ben izmirliyim... bu bahsettiğin boyayı nerden bulabilirz ve fiyatı nedir yardımcı olursan sevinirim. şimdiden teşekkürler...

Selam kardeşim.İzmir sınırlarında nerede oturduğunu bilmiyorum ancak bir çok boyacıda (würth olmasada olur) alüminyum eskitme renk boya mevcuttur.Özelliklede büyük firmalarda olabilir.Tekzen,Koçtaş vs.Ben o boya ile motoru boyamıştım on numara olmuştu...Ama havalandırma düğmeleri için aynı şeyi tavsie etmeyeeğim.Bence apaçi işi olur.Ama zevk zevktir... ;)
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2011, 08:13:31 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!