Gönderen Konu: 1000 tlye veriyorum  (Okunma sayısı 14123 defa)

Çevrimdışı ugur_çoban

• Profili Görüntüle
Ynt: 1000 tlye veriyorum
« Yanıtla #14 : 25 Mart 2009, 22:29:51 »
dalga meselesi olarak düşünmeyin lütfen. 6n değil bisiklet sahibi olsamda dalga geçerim istedikten sonra.  ustat anlamıyorum türkceyi iyi veya kötü kullanmısım  o seni ilgilendirmez dalga gecme hakkıda vermez ama unutmaki dalga gecen insan herzaman küçümsenir  sen ilana yorum yap yapmassanda sen bilirsin

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 25 Mart 2009, 23:07:24 »
Padişahın ibrikçisi misali;  her mk1'inde ibrikçisi şu değerli kardeşimiz...

Uğur_çoban kardeşim,

hayırlısıysa satılır zaten 1,000 lira çok bir meblağ değil aracınız için ama net olarak vergi borcu vb araç bedelinin dışındaki masraflarını yazarsanız biraz daha düşünme şansı doğar alıcı arkadaşlara, en azından "acaba kaç para borcu var?" diye düşünülüp vazgeçilmez..Hayırlı satışlar olsun.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Mart 2009, 02:20:10 »
konuyu uzatmak istemezdim ama kendimi savunmam gerekiyor. benim dalga gecmek gibi hicbir niyetim yoktu. dalgada gecmedim. ama arkadaş "6n sahibi olanlar dalga geçme hakkına sahip oluyor" demiş bende 6n ile alakası olmadığını dile getirmeye çalıştım. tekrar ediyorum dalga geçmedim!
Türkçeyi nasıl kullandığın beni ilgilendirir çünkü bu forumun bir üyesiyim.
Forum Kuralları Madde - 1
"Mesajlarınıza daha doğru cevaplar alabilmek, anlaşılabilirliği artırmak ve Türkçe'mizi korumak adına lütfen mesajlarınızı Türkçe yazım ve noktalama kurallarına uyarak yazmaya çalışınız."

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Mart 2009, 02:30:41 »
Türkçenin kullanılışı konusunda biraz fazla duyarlıyım. aslında tartışılıcak bir konu bile değil. özür diliyorum....hayırlı satışlar tekrardan...

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Mart 2009, 12:17:47 »
boş muhabbetler bunlar hayırlı satıslar abi.