Gönderen Konu: ARACIN ALTINDAN GELEN SU  (Okunma sayısı 3150 defa)

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
ARACIN ALTINDAN GELEN SU
« : 18 Temmuz 2010, 15:12:36 »
arkadaşlar yakın  zaman önce devirdaimi değiştirmiştim , belki hatırlayanlarınız olur , şimdi bugün klima açık baya bi yol yaptım , yaklaşık 100 km kadar , geldiğimde bi yerde durup bşi alıcaktım aracın içinde arkadaşlarım vardı , klimayı açık bıraktım geldiğimde az da olsa aracın altından yine su damladığını farkettim , bu durum normal midir , bi de dikkat ediyorum klima açık olan araçlarda alttan su gelme durumu oluyo , bunun sebebi nedir , korkulcak bi durum varmı ?? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: ARACIN ALTINDAN GELEN SU
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2010, 15:20:57 »
normal evde ofiste vs kullanılan klimalar da su atar hocam, bu normaldir de abartılı ise baktırmakta fayda var, yoksa klima açıkken su atması gayet normal

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2010, 15:23:38 »
anladım deniz , gerçekten ödüm kopuyor artık araca binerken çok tedirginim , hastalık hastası gbi bşi oldum  :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2010, 15:27:47 »
anladım deniz , gerçekten ödüm kopuyor artık araca binerken çok tedirginim , hastalık hastası gbi bşi oldum  :)

bizim ufaklıklar yaşından ötürü ıvır zıvır şeyler çıkarıyor arada, fazla takmamak lazım fren veya yürüyen problemi olmadıkça bence.

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2010, 15:28:56 »
bizim ufaklıklar yaşından ötürü ıvır zıvır şeyler çıkarıyor arada, fazla takmamak lazım fren veya yürüyen problemi olmadıkça bence.

haklısın arkadaşım , teşekkürler yardımcı olduğun için

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2010, 15:55:34 »
rica ederim ne demek :tamamdir