Gönderen Konu: Let The Game Begin!  (Okunma sayısı 147129 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Losty's Yoghurt :)
« Yanıtla #140 : 18 Haziran 2009, 21:37:29 »
Hayırlı olsun ...

;D  ;D  bugün sol aynamı da taktım... baya uğraştırdı, Kopardın beni gülmekten ilker . Allah muhafaza sana bi şanzıman tak desek feryad figan 6 ay düşünücen heralde. alış alış ...

Selçuk yükelenme adama yahu eli PC klavyesinden başka bişey görmemiş alışçak daha.. Daha elleri hiç yağlanmadı yolun başında o :D :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 18 Haziran 2009, 21:52:37 »
ben ilkere devrettim işleri daha durun daha neler yapacak . ben yaptım anca kendime geliyorum hoş benım aracım bide ilk sahibi bendim.allah yardımcın olsun dostum
Ben İlkere devrettim hadi hadi Erol abi İlker abi arabanı yalıyacak diye korktun demi :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 18 Haziran 2009, 21:54:43 »
İlker abi Allah nazardan saklasın harika olmuş bu araada Ersan abininde dediği gibi elin hiç yağa deymediyse bide benim çalıştığım yere girsen feryat edip kaçarsın heralde bu arada benim gelişmelerim ayın  sında abim geliyo benim Cabrioyu Mercedesin arkasına bağlayıp yallah Hurdacı Aliye GTI lanmaya 8)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 18 Haziran 2009, 21:56:09 »
İlker abi aynalar yakışmış :saygılar bu arada yan çıtalar  çıtlarına benzettim umarım değildir :bekleriz:

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 18 Haziran 2009, 23:37:39 »
vayyy ats ler gelmiş. umarım tüv den sıkıntısız geçersin 2010 ocakta benimde var bakalım başımıza ne işler açıcaklar... araç kendini göstermeye başladı gelişmelri dört gözle takip ediyoruz. daha çok foto lütfen  :tamamdir
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 18 Haziran 2009, 23:50:26 »
araba epey bi yol kat etmiş sade ve orjinal her zaman en iyisi.çamurluk ağızlarındaki nikelajlarıda sökmek lazım1 silecekler biraz havada kalmış görünüşü çok etkiler çok belli olmasada2 ön tamponu keşke bi siyah spreyle boyasaydınız üzerinden3 maşallah4 ;)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 19 Haziran 2009, 09:17:32 »
Selçuk yükelenme adama yahu eli PC klavyesinden başka bişey görmemiş alışçak daha.. Daha elleri hiç yağlanmadı yolun başında o :D :D :D

Yok takılıyorum zaten ya :) onun iş yapması değil mk1 sevgisi yeter en azından benim için. Biz sanki çokmu bişey biiyoduk başlarken . Elleri klavyede olan adam daime ileri gider mk1de özellikle :)

Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 19 Haziran 2009, 10:11:36 »
Ooooo resimlere baktımda şimdi araba bayağı bir kendine gelmiş toparlanmış süper  :tamamdir
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 19 Haziran 2009, 10:15:18 »
abi 1 yıllık beklemenin eseri bunlar :D sen dur ama sen duuur, ama sen duur :) daha neler olcak :D

Erşan arkadaşı yalnız bırakma sakın ayağı bayağı bir gazda ;D
İşin şakası tabi ama güzel işler çıkarıcak gibi sen yalnız bırakmazsan senin arabanın ikizi olabilir inşallah.
Ya da boynuz kulağıda geçebilir ^-^
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 19 Haziran 2009, 18:48:18 »
hehe :)

bugün tüv den hiç sorunsuz geçtik. bütün eksiklerimizi giderdik :)

gelgelelim, bandırmadan erdeğe giderken yolda fan motoru arızalandı, tamirciye zor yetiştim.
siparişi verdik burcan dan. yarın elimizde olcak, takıcaz.

bu arada sanırım sol ön lastik de patladı...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #150 : 19 Haziran 2009, 18:49:16 »
hayırlı olsun kardeşim, geçmiş olsun... olur onlar ufak ufak...

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #151 : 19 Haziran 2009, 19:13:48 »
İlkerim değiştir artık şu avatarı da :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #152 : 19 Haziran 2009, 21:00:11 »
Oh be sonunda geçti İlker abi ben bi duyumaldım ne kadar doğrudur bilemem bize gelen bütün tırlar arabalar kamyonlar ilk seferinde giriyomuşsun geçemediklerini liste şeklinde veriyolarmış bu seferde geçemessen tekrar muayene parası alıyolarmış >:( Bu arada bugün bi tır geldi lambalarda arıza varmış yaparken ben dedimki abi ben seni biyerden tanıyom dedim adamda aynı şeyi bana söyledi dedimki sen Ernastaki baş şoför Süreyya'yı tanıyonmu tanımammı demek onun oğlusun dedi evet dedim vayst be amma büyümüşsün 2 katım olmuşsun dedi aynı baban sonra babamı aradı babamla telefonla konuştukları'' Süreyya:Benim olanda bi Golf GTI var söle ona bak nasıll üzülecek dedi geldi sende böle bi araba varmı dedi bende tabi üzüldüm tamda damarıma bastın var ama arızalı dedim baban dediki  bazı parçaları eksik lazım olanları oğlan bi kağıda yazsın sana versin bi zahmet getiriver bunu bana deyince komple tırdaki bütün patşak ampülleri değiştirdim bi adam varmış belçikada Golf hayranıymış özelliklede Mk2 Mk1 Mk1 Cabriolara benden haber bvekliyo hadi Allahım nooolur şu arabaya yeterki direksiyonuna binip bi otoparkta tur atsam  tabi arada yanlışlıkla kapıdan çıkabilirim :halazn:  :sevgi: :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 19 Haziran 2009, 21:05:35 »
muayenede ilk gittiğinde tabiki eksiğin yoksa direk alırsın onayı. ama eksikler için sana bi liste veriyorlar, eksikleri gider gel diyorlar. ikinciye gittiğinde öncelikli olarak tekrar gelenler alınıyor. bana bugün sordu eleman eksikleri yaptırdın mı diye, ben de yaptırdım dedim. tamam güzel dedi, motor no ile şase no yu kontrol etti, başka bişeye bakmadan direk onayı verdi çıktım 10 dk da.