Gönderen Konu: Let The Game Begin!  (Okunma sayısı 149636 defa)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Let The Game Begin!
« Yanıtla #308 : 10 Ekim 2009, 17:44:10 »
İlker görüntü olsun diye mi takıyorsun yoksa çalışmalarını mı bekliyorsun? gerçi ummadık taş baş yarar ama pek çalışacaklarmış gibi görünmüyorlar. Neyse, denemekte fayda var :)

sanırım ortadakiyle ilgili yazmışsın nasıl çalıştırcam diye. ortadaki hava basıncını ölçen zamazingo sanırım (yağ basıncı da olabilir aslında) onun mantıken akışmetre tarzı birşeye bağlanması lazım  :-\ belki başka birşey uydurulabilir emme manifoldunun önüne... ama hiç bir fikrim yok. yağ basınç göstergesi olarak kullanacaksan motorun ana yağ kanalına bakır boruyla bağlanması gerekir. ama tabi hepsinden önce göstergenin çalıştığından emin olman gerekiyor  :tamamdir bir süre canın sıkılmayacak sanırım İlker, kolay gelsin şimdiden  ;)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #309 : 10 Ekim 2009, 19:21:48 »
arkaları sağlam görünüyor can, test edemedim bugun bi ton işim cıktı. yarın 12v vercem bakalım kıpırdarlarsa çalışıyodurlar heralde :)
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2009, 19:23:07 Gönderen: lostys »

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #310 : 10 Ekim 2009, 21:45:38 »
kıpırdarsa çalışır da bi hayat öpücüğü lazım İlker   :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #311 : 10 Ekim 2009, 21:50:07 »
çalışsınlar da, kalp masajı bile yaparım. ben onları bulana kadar ne çektim :) dibimde çıktılar :) yalnız benim arabanın eski sahibi takıldıkları yeri kesmişler :( şimdilik bi şekilde montaj yaparım da, ileri doğru düzgün bi konsol edinmek istiyorum ..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #312 : 11 Ekim 2009, 08:36:07 »
Hayırlı olsun ilker abi + orjinallik geliyor he bu arada zaman saatini geçtim çtei saatlerin kıpırdaması önemli değil en sona kadar gitmesi gerekiyor bendeki saatlerden 1 tanesi arızalı çıktı veriyorum elektriği 2,3 milim kımıldıyo öğrendimki en sona kadar vurması lazımmıkş yoksa arızalı oluyolarmış bilgin olsun hee geçenlerde düğündeydim senin gönendeki hasan ustada ordaydı bayağpı muhabbet ettik selam gönderdim sana onla haberin olsun dedi senin araba hala yatıyomu yok dedim yolda birazdan gelir abim bi telefon açtı yolda yok araba stop ediyo vitesler geçmiyo hararet yapıyo yolda kalıcas bi geldiler arabadan şanzıman yağı kokusu geliyo aa bide baktımki içinde bir gram su kalmamış ulan dedim sizde şoför müsünüz be siz dedim alman arabasını kullanmayı bilmiyonuz size ANADOL yakışır babam dedi ya bırakta viteslere geçmiyomuş bi bakl bakalım neyse bindim yoo gayette viteslere güzel geçiyo meğersem abim viteslere bastırarak geçirmeye çalışıyomuş  ;D Ama Hasan abi benim arabaya sürüyle bahane buldu yok bak burası orjinal değil bunu sök yoksa biri bu araba orjinal değil dediğinde öyle kalırsın dedi  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #313 : 01 Kasım 2009, 19:52:01 »
Dün bursadaydık Erşan abi, ben ve ibo. Gökhan 'ın yanına uğradık, o sırada Turgut abi geldi, ardından Oktay abi de oralardaymış o da uğradı, sonra Gökhan ın ikizi Hakan ve babaları Süreyya abi de geldi, cümbürcemaat bi foto aldık. fotolar Turgut abide. neyse. ondan sonra Gökhan e Turgut abiyi orda bıraktık,  süreyya abi benim arabayı kendi tamircisine götürdü, öğleden saat 6 ya kadar benim araçla ilgilendik. en sonunda arızamızı çözdük. arızanın kaynağı sübapların aşırı derece sıkı olmasından kaynaklanıyormuş. normalde fabrika verilerine göre 15-25 olması gereken emme-egzoz oranları, 8 ve 10 muş. düzeltildikten sonra arabam bu güne kadar hiç duymadığım bi şekilde çalışmaya başladı. ordan yine Gökhan ve Turgut abiyle buluşmak için Gökhanların oraya döndük, hep beraber bi yemek yedik. foto çekindik :) güzel bi gündü. yakında erşan abinin arabayı da aynı ustaya götürcez, yine tekrarlarız inşallah :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #314 : 01 Kasım 2009, 20:04:10 »

« Son Düzenleme: 01 Kasım 2009, 20:04:56 Gönderen: lostys »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #315 : 01 Kasım 2009, 20:17:20 »
Gerçektende çok güzel bir gündü ben kendi adıma çok eğlendim eminim diğerleride eğlenmiştir ahh yokki bi Angelımız fark edilelim  ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #316 : 01 Kasım 2009, 23:07:32 »
Gerçekten harika geçtiği belli ama erşan abimin canavarını göremdim.? ::)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #317 : 01 Kasım 2009, 23:28:13 »
onunki yoktu. bu arada asıl fotolar turgut abide, o da ekler yakın bi saatte.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #318 : 01 Kasım 2009, 23:30:39 »
onunki yoktu. bu arada asıl fotolar turgut abide, o da ekler yakın bi saatte.

Ozaman turgut abi 4 gözle bekliyoruz Burdan sana sesleniyorum turgut abi HADİİİİ GELDE KOY ŞU FOTOLARI.... :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #319 : 01 Kasım 2009, 23:47:01 »

varan 1
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #320 : 01 Kasım 2009, 23:49:11 »
UF UF UF VW EGE BULUŞMUŞ RESMEN RESMİ KİM ÇEKTİ KİM??? >:D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #321 : 01 Kasım 2009, 23:50:08 »
Tüh caps lock açık kalmış erşan abi nereye bakıyo öle dalmış gitmiş fotoğraf makinası burda hey erşan abi.. :D ;D
Kılıçoğlu Garage.