Gönderen Konu: BU ARAÇ ALINIR MI?... ÇOK ACİL...  (Okunma sayısı 18143 defa)

Çevrimdışı tunç

• Profili Görüntüle
Ynt: BU ARAÇ ALINIR MI?... ÇOK ACİL...
« Yanıtla #14 : 31 Temmuz 2009, 09:50:06 »
benim aracım pasific ve jantları aynı.

Çevrimdışı VW_Golf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Temmuz 2009, 10:49:48 »
O zaman değiştirmişler sizin aracınızın jantlarını. Ayrıca yukardaki mesajda belirttiğim gibi bunu anlamanın jantlara bakmak dışında çeşitli yollarıda mevcut. Mesela direksiyon simidinin derisi delikli olur pacificlerin. Göstergeler krom çerçeveli olur.

Çevrimdışı AsKaRoGLu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Temmuz 2009, 18:11:15 »
2003 olarak güzel bir araca benziyor. Sanırım lpg yok araçta

Bende 99 model comfortline var. gri renkte , otomatik vites , 16" çelik jant , xenon far , pioner teyp , amerikan vizeden geçebilen filmler mevcut.

Değişeni yok bakımları yapılmış vizesi 2011 e kadar var. Kısacası masrafsız bir araç . 19000 tlye satacağım.

Birde 99dan sonraki golflerde yolbilgisayarı ve dijital klima var servisin söylediği ise golflerin en büyük sıkıntısı yol bilgisayarı ve dijital klima sürekli arıza veriyor.

golflerin gri ve beyaz renkleri her zaman tutulan rengidir. siyah , yeşil gibi renkler en az tutulan renkleridir.

Çevrimdışı necatinural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 31 Temmuz 2009, 19:33:37 »
askaroğlu
otomatik arac olması süperde.
19 cok fazla bence. sonucta 99 model

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 31 Temmuz 2009, 23:11:01 »
golfun hiç tutulmayan rengi siyah ve yeşil mi?..........evet en çok tutulan rengi gri ama en tutulmayanı siyah demek için arabadan anlamamak gerek   :bekleriz:

Çevrimdışı necatinural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 01 Ağustos 2009, 05:28:45 »
bal rengi ,yeşil, sarı, mor, ciyak mavi gibi renkleri neden kullanırlar anlamıyorum.
golf hele siyahı .. var ya kelimelerle anlatılmaz :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı AsKaRoGLu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Ağustos 2009, 12:27:59 »
Piyasasını araştır kardeş benim arabayıda gel gör fiyatı azmı çokmu karar ver. :)

Evet siyah tüm arabalarda tutulmayan renktir. Hoş gözükebilir fakat ikinci satışta az tutulur. Bugün yıkatırsın pırıl pırıl parlar ertesi gün tozdan dolayı arabanın rengi değişir :) En ufak çizikte çizikler sırıtır kalır. kaportada küçücük bir çökme olsa ben burdayım der durur çökük.  Yaz aylarında güneşin ne kadar sıcağı varsa hepsini arabaya çeker :) Tutulmama nedenleri yeterlimi bu kadar :)

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 01 Ağustos 2009, 12:56:04 »
Piyasasını araştır kardeş benim arabayıda gel gör fiyatı azmı çokmu karar ver. :)

Evet siyah tüm arabalarda tutulmayan renktir. Hoş gözükebilir fakat ikinci satışta az tutulur. Bugün yıkatırsın pırıl pırıl parlar ertesi gün tozdan dolayı arabanın rengi değişir :) En ufak çizikte çizikler sırıtır kalır. kaportada küçücük bir çökme olsa ben burdayım der durur çökük.  Yaz aylarında güneşin ne kadar sıcağı varsa hepsini arabaya çeker :) Tutulmama nedenleri yeterlimi bu kadar :)
kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş :)

renk kavramı görecelidir evet gri renk güzeldir bu konuda sana itirazımız yok ama sitede aracının rengi yeşil beyaz mavi vs vs olan arkadaşlara haksızlık yapıyorsun şimdi biride kalksa deseki gri o kadar güzel renktide neden bir çok caddy transporter siyah üretiliyor ve satılıyor
AYRICA BU SİTEDE YAPILMIŞ BİR ANKETE BAK İSTERSEN

http://www.vwtr.net/forum/empty-t9097.0.html

bizde golfte otomatik vites alacağına git 56 model chevrolet al deseler ne dersin  :tamamdir aracın otomatik vites ya hani ondan
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2009, 13:10:10 Gönderen: cesimoglu »

Çevrimdışı AsKaRoGLu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 01 Ağustos 2009, 16:22:55 »
Kardeş ben kimsenin aracını kötülemiyorum. Kendi görüşümü demektede özgürüm. Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz. Az çok galericilikten anlıyorsan yada anlayan bir yakının varsa sor bakalım. Satarken elinde hangi renk varsa en iyisi o derler almaya geldikmi beyaz ve gri haricindeki çoğu renkte fiyat düşürürler.

Biz elma derken sen armuttan üzümden bahsetmişsin kardeşim =) Bize ne caddyden transporterdan =) Arkadaş golf hakkında özelliklede link verdiği siyah golf için yorum istemiş bizlerde yorumlarımızı yazmışız.

Kısacası kimsenin ne aracına lafım var nede rengine ben sadece ikinci el oto alım ve satımlarında karşısına çıkacak sorundan bahsettim.Sizin dediğiniz gibi düşünecek olursak, kimiside der ki kırmızı olsun beş fazla olsun :)

Fakat iki aynı özellikte ve aynı modelde golfun  bir siyah bir beyaz olanını araba pazarına çek. Beyazın taliplisi daha çok olur ;)

Çevrimdışı g_vg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 01 Ağustos 2009, 16:44:13 »
konu dışına çıkıyor ama şahsen herkeste olan bi rengi ben kullanmak istemem
tamam o renk güzel bende beğeniyorum dersin ama aynında bi dünya var
birazda fark yaratmak lazım dimi

Çevrimdışı meşgale

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 01 Ağustos 2009, 17:53:05 »
 necatinural, konu daha fazla değişmeden ben biraz daha araştırmanı isterim elbette ekonomik olarak durumunu bilemeyiz ama alıp satan birisi olmayacaksan, biraz daha bekle ve modeli yüksek ve içine sinen bir renk al. Belki fiyat biraz daha fazla olur ama donanım ve görünüm itibari ile daha cazip gelen yönleri de olabilir. İnşallah zevkine göre bir Golf'ün olur. :tamamdir
Hayallerimiz var ama hedeflerimiz için yaşıyoruz!

Çevrimdışı red_bull_29

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Ağustos 2009, 02:40:41 »
Zevkler ve renkler tartışılmaz sevgili dostlar.Herkesin arabası var ama bizim golfümüz var.Keyfini çıkartalım bence gerisi teferruat zaten.Keyifli sürüşler herkese...

Çevrimdışı necatinural

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 02 Ağustos 2009, 03:17:35 »
arkadaslara sor bakalım.  askaroğluuu
  99 model otomatik vites 19.000
68 binde 2003 model manuel vites comfortline 19.000
hangisinin alınması daha mantıklı.
yada onlar hangisini alırlar..
bak böle bir soruyu açıyorum.
ilgilenirsin artık.
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2009, 03:20:47 Gönderen: necatinural »

Çevrimdışı freemaniac

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 02 Ağustos 2009, 14:56:16 »
askaroğlu demiş ki 99dan sonra çıkan golflerde otomatik klima ve yol bilgisayarı var ve en çok arızayı bunlardan çıkarıyo  ;D hatta bunu iki konuda söylemiş  ;D ;D inşallah arabana istediğin fiyatı verecek iyi bi talipli çıkar askaroğlu ama kendi arabanı satmak için daha yeni model arabaları kötülemen de anlamsız, ayrıca golf 4, şanzuman sertliği, kapı kollarının soyulması, merkezi kilit sisteminin yekpare olması gibi belli başlı bazı sıkıntılara sahiptir evet ama yol bilgisayarı ve dijital klima sıkıntısını bunların arasına koymak biraz zor olur zira çok zor arıza verirler. Hem arıza verseler bile otomatik şanzumanın arıza vermesi durumunda çıkaracağı masrafa asla erişemezler ;)