Gönderen Konu: konsoldaki yıpranmıs bölgelerin boyanması  (Okunma sayısı 28547 defa)

Çevrimdışı DgnKRMZ

• Profili Görüntüle
Ynt: konsoldaki yıpranmıs bölgelerin boyanması
« Yanıtla #28 : 24 Haziran 2011, 20:16:03 »
güzel olmuş tebrikler

ben de şimdilik sadece üzerindeki tabakayı temizledim bi tek küllük kaldı o da çok zorladı kollarım agrımaya baslamıstı zaten arabayı satacaktım ama geçen gün talibi çıktı bir de iç dış yıkatmıştım arabama kıyamadım çok seksi geldi gözüme. satamadım :D boya işini de ilerleyen zamanlarda yapıcam kapı kollarıyla beraber

Golf IV  :sevgi:

Çevrimdışı escala

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Haziran 2011, 22:25:18 »
ben de ıslak mendil ile temizledim sonra aklıma aseton geldi daha rahat çıkartır diye ki öyle de oldu
ancak sakın siz benim yaptığımı yapmayın çünkü alt katmanda beyazlama yaptı şuan küllük iğrenç durumda
pirince giderken bulgurdan oldum

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 24 Haziran 2011, 23:42:30 »
bende kolanyalı mendile temizledim uzun sürdü ama çok şık oldu sağ ön kapı kolu kaldı birtek:)

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 25 Haziran 2011, 22:00:33 »
mat siyah boyayı alın. güzelce malzemeyi eski boyasından arındırın. bunu yapmak için aseton kullanabilirsiniz ama sonrasında azcık da olsa zımparalamak zorunda kalabilirsiniz. öyle yada böyle zımpara yapacağım derseniz istediğinizi kullanıp boyayı sökün. güzelce en ince zımpara ile zımparaldıktan sonra boyayı 30cm uzaktan ve ilk püskürme malzemeye gelmeyecek şekilde aynı istikamette püskürterek boyayın. yalnız bekleyin. tek geçiş yeterli. kurusun 20 dakika ve daha sonra az önceki istikametin tersine boyayı gezdirerek tekrar püskürtün. 20 dk. sonra tekrar tersine 20. dakika sonra tekrar derken 4 kattan sonra cillop gibi olur. ben öyle yaptım
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 27 Haziran 2011, 17:51:54 »
Merhaba ben de böyle birşey yapmak istiyorum ama parçaları demonte ederken zarar vermekten korkuyorum.Bu parçaları nasıl söktüğünüzü zahmet olmazsa anlatabilir misiniz?

Çevrimdışı seyhur

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 02 Temmuz 2011, 00:10:50 »
2 yıl geçmiş ama yeni karşılaştım bu yazı ile  :) . Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Bize de fikir verdin emeğine sağlık :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı escala

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Ağustos 2011, 23:25:27 »
arkadaşlar torks vidalar için tornavida buldum kendim yarın sökmek istiyorum, sökmüşken çift taraflı bant ile tıkırtıları yok etmek istiyorum ancak daha önce sanırım yabancı bir sitede görmüştüm sırasıyla nereden sökmeye başlamak gerek gizli vida ya da tırnaklar var mı diye!

sökenlerden yardım istiyorum nereden sökmeye başlamam nerelere dikkat etmem gerek ya da resimli anlatan bir yer var ise link olursa makbule geçer

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Ağustos 2011, 11:54:32 »
şu teybin üzerinde bulunan boşluğu kapatmak için kapağı nerden buluruz  :)
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2011, 11:55:07 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #36 : 21 Ağustos 2011, 17:48:13 »
arkadaşlar torks vidalar için tornavida buldum kendim yarın sökmek istiyorum, sökmüşken çift taraflı bant ile tıkırtıları yok etmek istiyorum ancak daha önce sanırım yabancı bir sitede görmüştüm sırasıyla nereden sökmeye başlamak gerek gizli vida ya da tırnaklar var mı diye!

sökenlerden yardım istiyorum nereden sökmeye başlamam nerelere dikkat etmem gerek ya da resimli anlatan bir yer var ise link olursa makbule geçer
şu teybin üzerinde bulunan boşluğu kapatmak için kapağı nerden buluruz  :)
bu iki sorununda cevabını bekliyorum bende bu işin peşindeyim.. ;)
Das Auto..

Çevrimdışı escala

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 21 Ağustos 2011, 23:36:33 »
bu iki sorununda cevabını bekliyorum bende bu işin peşindeyim.. ;)
öğlen 2 arkadaşla dalacaktık benim arabaya sabah 8de uyanınca içime kurt düştü tek söktüm 2de ancak bitti 5-6 saat sürdü toplamasıyla
şuan aracıma daha da aşık oldum allah kaza bela vermesin sessiz olunca yağ gibi kayıyor sanki çok mutluyum  :sevgi:

Çevrimdışı arifa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 22 Ağustos 2011, 08:47:02 »
çok güzel olmuş eline sağlık boya hariç, bu şeyleri çıkarmanın daha basit bir yöntemi yokmu?

Çevrimdışı etikettt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 22 Ağustos 2011, 12:52:33 »
biran oncee bende yapıcm super bı fıkır bnce
34 ZZ 0898 GOLF 4 2003 MODEL 16V 105HP

Çevrimdışı acy46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 15 Eylül 2014, 02:28:32 »
fotoğrafları göremıyorum ya bıdaha yukleyen olmazmı ?

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 15 Eylül 2014, 11:30:10 »
5 Sene olmuş, bu uygulamayı gördükten sonra ben de yapmıştım(2011de). Parçaların nasıl söküldüğünü hatırlamıyorum o kadar zaman geçmiş :)