Gönderen Konu: ÜZÜLEREK SATTIM :(((  (Okunma sayısı 204736 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: artık benimde bir golf1 im var
« Yanıtla #28 : 19 Aralık 2009, 17:32:11 »
tmm abim oraya bakıcam ayrıca fotoyu benim için inip çetiysen çok teşekkür ederim allah razı olsun abim oraya bakmamıştım oraya bakıcam büyük ihtimal ordadır sanırım 1982 model çünkü...
benimki orda, seninki de orda mı bilemem?

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Aralık 2009, 18:07:30 »
benimki orda, seninki de orda mı bilemem?

Ordadır sanırım yaa ordadır büyük ihtimal 82 seninkide 81 aynıdır inşallah ordadır abim yağrın hava açarsa buralarda acaip yağmur yağıyo açarsa bakıcam iyi bir zımpara atıcam. :)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 20 Aralık 2009, 01:03:39 »
sübablar,kayıtlar,conta değişti.üst kapağın kontrolü yapıldı.bujiler değişti.10000km lik yağ değişimi yapıldı,195 tl parçalar tuttu,50tl yağ,80 tl rektefiyeci aldı,150tl işçilik benzin bitmiş tamirdeyken:)25 tl benzin 500tl ya çıktık bu işten.biraz fazla gibime geldi 350-400 gibi biter diye düşünüyordum yanık sübob.ama fişek gibi oldu eski halinden eser yok.gitmiyordu hiç çekiş yoktu araçta.rotçuya girmiş  2 salıncağın değişmesi lazım demiş.akşamüstü toplantım vardı duramadım başında.tıkırtı murcu arızalıymış.50 tl salıncaklar dediler ikisi 100 tl tıkırtı murcu ucuzdur diye düşünüyorum.pazartesi ön takıma başlamayı düşünüyorum. bir tek fren sistemini açıp kontrol etmedik artık ne çıkarsa bahtıma.salıncakları nereden uygun fiyata bulurum yardım lütfen.

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Aralık 2009, 01:07:25 »
ilkerciğim teşekkür ederim geç geldim bu akşam siteyede geç girebildim bilgileri aldım sabahleyin ilk işim gösterdiğin yere bakmak olacak.Birde aldığımdan beri bir boğaz turu yapmak vardı içimde yarın(pazar)böcük emirganda çay içmeye gidecek:)))tüm arkadaşlar davetlidir.pazartesi frenler ve ön takım yapılacak kısmetse.
Murat Öziç 0 532 700 73 71
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2009, 01:08:38 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Aralık 2009, 01:44:39 »
Arkadaşlar golf mk1 lerin şase numarası nerede yazar bilgi verebilirmisiniz?1979 1,3 benzinli

sağ amortisör kulesinde benimki sizde bir bakın ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Aralık 2009, 10:45:04 »
sabırsızlıkla bekliyoruz Gökhan ama yapım aşamasındaki fotolarıda bizimle paylaş istersen:))
Yok abi sen yanlış anladın ben senin için söyledim güzel gidiyoruz diye bende yapılıcak fazla bişey yok araba Cabrio olduğu için içine biraz su alıyo bende kışın çok binemeyeceğim için kapalı garaja koydum ama nerden su aldığınıa buldum arabayı çıkartınca ilk işim onu halletmek olucak şimdilik muayene için para biriktirmeye başladım bakalım baharda ne çıkarsa bahtımıza  çok özledim arabamı şimdiden biraz parça toplamaya başladım baharda hepsini halledices kfamda çok güzel projeler var bakalım  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Aralık 2009, 21:29:00 »
güzel gidiyoruz diye benim için söylediğini anladım arkadaşım.bende kısmetse baharda yollardayım deyince aracın revizyonda sandım.bir yanlış anlaşılma oldu kusura bakma.forumdaki diğer arkadaşlarda sana seninkini de bir görsek falan deyince.tenteden mi alıyor su?Bursada o işi layıkıyla yapacak bir sürü usta var şanslısın yine.Bugün ilk defa aracımla boğaz turu yaptık ailece.İkide bir stop edip beni deli etmedi bu sefer:)Motoru canavar canavar.yarın bırakabilirsem ön takım ve frenler bakılacak.Bırakamazsam salı en geç çarşamba günü bırakıp yaptıracağım.Geriye farlar kalıyor.Değiştirmeyi düşünüyorum uygunmudur fiyatları nerede bulabilirim?Bahardada cabrionun zevki hiç bir arabada yoktur :sevgi:
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2009, 21:31:56 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Aralık 2009, 19:33:15 »
güzel gidiyoruz diye benim için söylediğini anladım arkadaşım.bende kısmetse baharda yollardayım deyince aracın revizyonda sandım.bir yanlış anlaşılma oldu kusura bakma.forumdaki diğer arkadaşlarda sana seninkini de bir görsek falan deyince.tenteden mi alıyor su?Bursada o işi layıkıyla yapacak bir sürü usta var şanslısın yine.Bugün ilk defa aracımla boğaz turu yaptık ailece.İkide bir stop edip beni deli etmedi bu sefer:)Motoru canavar canavar.yarın bırakabilirsem ön takım ve frenler bakılacak.Bırakamazsam salı en geç çarşamba günü bırakıp yaptıracağım.Geriye farlar kalıyor.Değiştirmeyi düşünüyorum uygunmudur fiyatları nerede bulabilirim?Bahardada cabrionun zevki hiç bir arabada yoktur :sevgi:
Evet belki halledebilecek ustalar var ama işi layıkıyla yapan yok nerden su aldığını öğrendim zaten benim tenteyi yapan adama gittim ve su alıyo çadır rüzgar vurunca havalanıyo dedim oda tentenin ön kısmında iki tane çok sıkı yay olması lazım onlar gevşediyse veya kırıldılarsa ordan alıyodur dedi benimkiler pastan kırılmıştı bende halletmeyi unutmuştum baharda cabrionun zevkimi anlatılamaz sanayide BMW E30cabrio var o bile benim arabaya hasta oluyo ama onun araba çok güzel siyah bide onunda geçenlerde tentesini yırtmışlar oda yeniden diktirmiş sorucam bakalım sanayiye gidince su alıyomu nerde diktirdin diye  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 27 Aralık 2009, 19:59:08 »
Sağ amortisör kulesinde buldum şase numarasını teşekkür ederim arkadaşlar.

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Aralık 2009, 02:06:58 »
ben bildim ben bildim  ;D ;D ;D

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Aralık 2009, 20:59:04 »
ben bildim ben bildim  ;D ;D ;D
Evet sen bildin ;D Senin güzel kızı satıyormuşsun çok güzel toplanmış ya.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2009, 21:00:56 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 29 Aralık 2009, 06:24:34 »
Değerini bilen olursa satarım tabi neden olmasın satılmazsada sonuna kadar beraberiz :D ama oğlan o yaf :D oğlum benim :D satılırsa farklı projeler satılmazsada farklı projeler var hiç sorun değil ne olacağı yani :D

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 29 Aralık 2009, 14:45:51 »
Hayırlısı diyelim.Ama satılacak araç değil senin oğlan:)

Çevrimdışı Han

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 29 Aralık 2009, 15:32:31 »
Kısmet :D satılmazsada bu şekil oynayacam üstünde artık satılırsa 1.8 gti mk1 düşünüyorum :D