Gönderen Konu: ÜZÜLEREK SATTIM :(((  (Okunma sayısı 204715 defa)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: artık benimde bir golf1 im var
« Yanıtla #84 : 27 Şubat 2010, 15:46:48 »
Arkadaşlar jantlar kafamda ama bu ay almam mümkün değil:(bu ay 321 tl trafik sigortası+63 tl ruhsat değişmesi+130 tl zamanında noter satışından sonra üstüme almadığımdan ceza+250 tl da gecikme cezası ile muayene var+36 tl plakalar.maaşı aldığım gibi bunları yaptırmam lazım.arabada hiç evrak yok ruhsattan başka.jantlar ve lastikler önümüzdeki ay veya ondan sonraki ay alabilirim ancak:( 14 veya 15 düşünüyorum 15 çok mu geniş olur?14 iyidir gibime geliyor.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010, 15:49:20 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 27 Şubat 2010, 15:53:26 »
14 borbet yok ama 13/15/16/17 var A type mı düşünüyorsun
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010, 15:53:40 Gönderen: ercijuana »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 27 Şubat 2010, 16:08:47 »
14 borbet yok ama 13/15/16/17 var A type mı düşünüyorsun
ne önerirsin erci?13 veya 15 olabilir o zaman a type tabiki:)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 27 Şubat 2010, 17:00:09 »
ne önerirsin erci?13 veya 15 olabilir o zaman a type tabiki:)
Bende 13 var ben satıp 15 almayı düşünüyorum arabayı yorma ihtimali de var sonuçta benimkisi 1500 gls görsel açıdan 15 nasıl olur çok mu taşar acaba yanlardan diye merak ediyorum 13 te pek sorun yaşamadım pek fazla taşmadı çok tatlı duruyorlar ama 60/40 yay olomasına rağmen çamurlukla lastik arasında boşluklar var kafam çok karışık bu konuda ama cemin arabasına baktığımızda muhtemelen j leri aynı borbetlerle onun jantları pek fazla taşmamış görünüyor tatlıda olmuş.
Biraz zevk işi bu jant meselesi ne desem sadece yorumumu belirtmiş olurum senin kafana hagisi yatıyorsa onu almanda fayda var tabiki ama isteyen olursa benim 13 leride verebilirm :-X
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 27 Şubat 2010, 19:30:39 »
Maşallah abi bu gidişile bende tek fara geçiş yapabilirim herkes çok yakışıyo diyo arkadaşlarımda tek far yap diyip duruyolar kısmet bende panjuru var bakalım abi sigortanın gecikmesinde faiz alıyolarmı alıyolarsa ne kadar aylık ? Bu arada bir çift yeni plaka ön camdaki yazıları hala sökmemişsin :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #89 : 27 Şubat 2010, 20:42:47 »
Murat arabayı nezaman T.C. vatandaşı yapıyon hala cinli cinli takılıyo yazık valla yolla bi TR dil kursuna :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 27 Şubat 2010, 22:33:45 »
Maşallah abi bu gidişile bende tek fara geçiş yapabilirim herkes çok yakışıyo diyo arkadaşlarımda tek far yap diyip duruyolar kısmet bende panjuru var bakalım abi sigortanın gecikmesinde faiz alıyolarmı alıyolarsa ne kadar aylık ? Bu arada bir çift yeni plaka ön camdaki yazıları hala sökmemişsin :)
Tek far yakışıyor bizim araçlara hakikaten.Ben hellalar yüzünden değiştirdim muayenede sorun olacaktı başıma.tek far en güzeli :sevgi:Sigortanın aylık cezası yok bildiğim kadarıyla.belki süresi geçmiş olduğundan 20-30 tl fark alabilirler bilmiyorum açıkçası Gökhan.

Murat arabayı nezaman T.C. vatandaşı yapıyon hala cinli cinli takılıyo yazık valla yolla bi TR dil kursuna :)
Erşan o yazılar ilk başlarda benimde hoşuma gitmemişti varlığını bile unuttum inan onların hiç gözüme çarpmıyor artık.Bugün kırmızı yan çıtalar aldım çıtaları takacağım yarın birde şimdilik jant kapağı taktım bugün değişiklik olsun diye yarın yeni fotoları paylaşacağım bakalım nasıl bulacaksınız :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 27 Şubat 2010, 22:36:50 »
Murat sol tekerin kamberide bozuk bu arada resimlerde teker yan duruyor yolda gezentilik yapmasın kereta :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 27 Şubat 2010, 22:57:33 »
Murat sol tekerin kamberide bozuk bu arada resimlerde teker yan duruyor yolda gezentilik yapmasın kereta :D
Arka sol teker değilmi?rot ayarı yaptırdım gezenti yok ama 120 ye kadar çıktım.Balans ayarı yaptırmadım yeni lastikler alacam diye.Sen söyleyince farkettim bende.resimden de kaynaklanıyor olabilir mi acaba.yarın sabah ilk işim bakmak olacak.bozuksa ne yapılabilir ona Erşan?
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010, 22:58:32 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 27 Şubat 2010, 23:02:49 »
Yok arka değil sol ön teker murat.. Ama resimde aldatıyor olabilir, bide bizim araçların her zaman şöför tarafı 10-15mm aşada oluyor ama rotbalansa gittiğinde genede bi göster garanti olsun..

Kamberi kaçıksa rotbalansçı 5dk da ayarlar onu zor iş değil.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010, 23:04:25 Gönderen: Mk1GTI »

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 27 Şubat 2010, 23:10:24 »
Yok arka değil sol ön teker murat.. Ama resimde aldatıyor olabilir, bide bizim araçların her zaman şöför tarafı 10-15mm aşada oluyor ama rotbalansa gittiğinde genede bi göster garanti olsun..

Kamberi kaçıksa rotbalansçı 5dk da ayarlar onu zor iş değil.
teşekkür ederim ilgin için arkadaşım.rot balansçıya bi gösteririm ilk gittiğimde.Sol taraf çok hafif neden yatık duruyor deyip düşünüyordum neden aşağıda bizim araçlarda 10-15 mm?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 27 Şubat 2010, 23:22:53 »
 Bu kural çoğunlukla ülkemiz yada yolları balık sırtı gibi olan memleketler için geçerli, 1. yol eğimi 2. sürücü ağırlığı zamanla sol tarafı etkiliyor..

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 27 Şubat 2010, 23:28:11 »
 ::)  :tamamdir
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010, 23:28:42 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 27 Şubat 2010, 23:58:52 »
Bende 13 var ben satıp 15 almayı düşünüyorum arabayı yorma ihtimali de var sonuçta benimkisi 1500 gls görsel açıdan 15 nasıl olur çok mu taşar acaba yanlardan diye merak ediyorum 13 te pek sorun yaşamadım pek fazla taşmadı çok tatlı duruyorlar ama 60/40 yay olomasına rağmen çamurlukla lastik arasında boşluklar var kafam çok karışık bu konuda ama cemin arabasına baktığımızda muhtemelen j leri aynı borbetlerle onun jantları pek fazla taşmamış görünüyor tatlıda olmuş.
Biraz zevk işi bu jant meselesi ne desem sadece yorumumu belirtmiş olurum senin kafana hagisi yatıyorsa onu almanda fayda var tabiki ama isteyen olursa benim 13 leride verebilirm :-X
erci senin borbetler çok güzel bence ama bu ay almam mümkün değil yoksa yazılırdım inan.15 çok taşar gibime geliyor aracıda haddinden fazla yorar bence.yakıtta ona göre artar o da cabası.yinede sen bilirsin tabi:)