Gönderen Konu: ÜZÜLEREK SATTIM :(((  (Okunma sayısı 204638 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: YARDIMMM öN ŞASE BAĞLANTI YERİ HAFİF AYRILMIŞ
« Yanıtla #280 : 02 Haziran 2010, 15:19:57 »
Şemada sana mavi ile işaretliyeceğim noktalarda oksijen kullanın ama kırmızılarda gaz altı uygulamaya bakın ama imkan yoksa mecbur oksijen ama bundada normal balya teli değilde ince sarı tel kullanmaya bakın..

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #281 : 02 Haziran 2010, 15:35:11 »
Abi heh bende onu dicem Benim bildiğim Oksijende Sarı tel kullanılmazmı yau?? :o ???

O zaman sağiilıklı olmazmı abi ?.. ???
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2010, 15:35:51 Gönderen: GolfMk1Diesel »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #282 : 02 Haziran 2010, 17:27:31 »
Erşan çok teşekkür ederim.Tam olarak kırmızı alanların olduğu kısımda 2 noktada.Argon kaynağıyla yaptıracağım sonradan bir problem yaşamak istemiyorum çünkü.Bir kere olsun tam olsun.Aydınlattığın için tekrar teşekkürler arkadaşım.

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #283 : 04 Haziran 2010, 13:24:15 »
Topkapı teknik oto sanayisinde şasici şenel ustayı önerdiler bu konuda.Bu sabah gittim buldum vatandaşı.Robot sistemi bile var dükkanında.Adamın işi şasisi kayık ve büyük kazalı(şaftı kayık derler ya )araçları düzeltmek.Birde beni gördü 8 sene kullandım ben bu golflerden dedi.Çok güzel araçlardır bunlar bütün ayrıntılarıda beynimdedir dedi.Adam mk1 hastası çıktı  :D :D :D Aracın altına girdi 5 dk sonra çıktı alttan abi 2 yerinde hafif ayrılma var 2-3 yerindede ileride başına bela olacak nokta var dedi.Bende sağolsun erşanın paylaştığı resmi tutuşturdum eline şenel usta şaşırdı abi bunu nerden buldun dedi :) Erşan kulaklarını çınlattık dostum haberin ola  ;D ;D ;D Argon kaynağı ile yapacak hepsini.Ortadanda bir demir atacak 2 tarafına bir daha kayması imkansız dedi.250 tl ya hepsini hallederim pütürde atarım altına rot ayarınıda yaptırır teslim ederim dedi.Hepsi fiyatın içinde.Bir dahada sorun çıkartırsa ben 25 senedir burdayım hiç geri gelen olmadı dedi.Böcüğü bugün öğlende bıraktım işini bitirince beni arayacak.50 tl da kendi kaportacıma kapora bırakmıştım onuda aradım vuruk yeri ve boyası kabaran 2 noktayı salı günü yapacak.Ahanda başka bir şey kalmadı şimdilik  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2010, 13:27:40 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #284 : 04 Haziran 2010, 13:26:27 »
Çok güzel yaa abi şansın yaver gitmişş   :tamamdir :sevgi:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #285 : 04 Haziran 2010, 14:59:02 »
 Yapılmayacak iş yoktur sonuçta kul yapısı önemli oan yapıcak kişi veya kişileri bulmak... Bizim araçların şasileri ve karoserli çok basittir çok uğraştırmazlar yeni arabarda ekleme yapmak ister ama bizimkiler okdar cani değiller her türlü yola girerler.. Önemli olan fabrika ölçülerine sadık kalmak ve işi bilen birilerinin el atması..  Valla kulaklarımı çok çınlatıyo herkez frekansları karıştırıyorum :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
Ynt: BÖCÜK YAPILIYOR BUGÜN :)
« Yanıtla #286 : 04 Haziran 2010, 15:21:25 »
gözün aydın.
işi mk1 hastası bi ustanın yapıcak olması çok güzel :D

bizim araba da gelirken bagaj kilidi kopmuş. aksarayda bi kaportacıda kaynaklayalım diye götürmüşler. adam abi bende de bundan var diyip bizimkilere kendi mk1 ini göstermiş. hastasıyım demiş. benimkini de ufaktan topluyorum demiş :D mk1 virüsü yurdun 4 bir yanında yayılmaya devam ediyor :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #287 : 04 Haziran 2010, 15:31:04 »
MURAT telefonun şarjı bitti pat diye kapandı kusura bakma.. Yeni telefon aldım sözde 1 hafta şarjı gidenlerden 2 günde mort oluyo geri verecem..
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2010, 13:11:15 Gönderen: Mk1GTI »

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #288 : 04 Haziran 2010, 15:36:41 »
Sorun değil erşan ama ismim hakan değil murat  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:  ;D ;D ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #289 : 04 Haziran 2010, 15:50:36 »
Sorun değil erşan ama ismim hakan değil murat  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:  ;D ;D ;D

:D :D :D Yav kafa yokki bi dünya iş var önümda Murat :D

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #290 : 04 Haziran 2010, 15:53:37 »
:D :D :D Yav kafa yokki bi dünya iş var önümda Murat :D
Anlaşılan hamburgerler ayaklanmış kolalarda fazla köpürmüş heheheheheheheh.Önemli değil arkadaşım bu aralar hepimiz aynı durumdayız şantiyede hergün başka problem kafa kalmadı bendede.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #291 : 04 Haziran 2010, 15:56:11 »
Anlaşılan hamburgerler ayaklanmış kolalarda fazla köpürmüş heheheheheheheh.Önemli değil arkadaşım bu aralar hepimiz aynı durumdayız şantiyede hergün başka problem kafa kalmadı bendede.

Ne hamburgeri simit simitttt.. :D
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2010, 15:56:21 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #292 : 04 Haziran 2010, 22:16:29 »
bende HAKAN kim diyorum okurken  ;D ;D ;D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #293 : 05 Haziran 2010, 09:34:17 »
İşlerin yoğunluğundan giremedim bir müddet siteye ya hemen unutmuş beyefendi  :bekleriz: hergün mk1 ile ilgili bir şey sormak lazım Erşana unutulmamak için :)
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2010, 09:40:11 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »