Gönderen Konu: ÜZÜLEREK SATTIM :(((  (Okunma sayısı 204619 defa)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: ŞASİLERİM VE ÖN TAKIMIM TOPLANDI
« Yanıtla #294 : 07 Haziran 2010, 10:02:25 »
cumartesi akşamüstü çıkardık böcüğümü.Şaselerde olan çürükler temizlendi argon kaynağıyla yapıldı.3-4 yerindede ileride başıma bela olacak noktada çürük başlangıcı varmış temizledik kaynattık..Ön şaseler arasına yarış arabalarında olan demir attık birde sağa sola ayrılmasın diye ekstradan.Pütür aldık yeni yapılan yerleri ve ön kısmı komple pütürledik.Rot ayarınıda yaptırdık.İp gibi oldu şimdi.Bunlar iyi haberler.Cumartesi akşamı misafirliğe gittik çıksalına.Ara sokakta bıraktım böcüğü yer yoktu.gece saat 23,30 gibide kalktık eve geldik.Pazar sabahı şantiyeye gelmek için böcüğün yanına bir geldim şöför tarafının tavanında 2 tane hasar.Nohut büyüklüğünde ama sert bir şeyle vurulmuş birinde hafif göçük var  :bekleriz: Boya kalkmış.sabah sabah deli oldum.evin önünde olması mümkün değil.Sanayide olsa mutlaka farkederdim.Çıksalında oldu muhakkak.Adamın birinin yerine parkettim sanırım ondan yapmış olmalı.Allahından bulsun kim yaptıysa.Misafirliğe gittik işte ulan 2 saat oturup kalkacaz.Bizim mahallede oluyor hiç tanımadığım araba gelip yerime parkediyor hiçte zarar vereyim diye düşünmedim.Bu hafta zaten vuruk yeri ve boyası kabaran 2 yeri yapacaktık 100 gram fazla yaptırırız boyayı.Cana gelmesin diyorum ama bir yakalasam anasından doğduğuna pişman ederim.

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #295 : 07 Haziran 2010, 10:23:24 »
nasıl kıyıyorlar bizim arabalara bilmiyorum ki. şehirde bizimkilerden daha tatlı sevimli araba var mı?  :D

neyse geçmiş olsun. rötuşları yaptıktan sonra olsaydı daha çok koyardı.  :(

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #296 : 07 Haziran 2010, 13:23:53 »
Kıskanıyorlarrrr :bekleriz: :bekleriz:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #297 : 14 Haziran 2010, 11:56:30 »
bu sabah kaporta boyaya bıraktım böcüğü sanırım bu akşam yetişmez işi,ama çürümeye yüz tutacak yerleri temizlenip boyanacak :)

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Böcük kaporta boyadan çıktı
« Yanıtla #298 : 15 Haziran 2010, 19:17:14 »
Bugün öğlende bitti işimiz pırıl pırıl olduk abiler ama resimleri yarın çekip paylaşacağım.Vuruk yer yapıldı,2 tane para büyüklüğünde boya kabarması vardı temizlenip boyandı,tavanda çekiçle vurulan yerde düzeltildi ve boyandı.50 gram boya arttı onunlada rütuşluk yerler var onları boyarım artık.ama şu tavanıma vuran hergeleyi bir yakalarsam o çekici münasip bir yerine sokacam onun  :bekleriz:

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #299 : 15 Haziran 2010, 19:22:53 »
Resimsiz olmuyor ama  :bekleriz:

Hayırlı olsun darısı basıma rutusluk yerler var bendede  :-X
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #300 : 16 Haziran 2010, 14:24:48 »
hayırlı olsun murat abi

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #301 : 16 Haziran 2010, 15:28:46 »
Hayırlı olsun Murat abi resimleri isteriz ama abi olmaz böyle :)  :tamamdir

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #302 : 19 Haziran 2010, 16:13:43 »
sabahleyin mimarsinan muayene istasyonuna gittim.Saat 11 de aldılar arabayı içeri 20 dakika sonra evrakları verdiler elime hasta olmuş muayenedeki çocuklar bile abi güzel toplamışsın güle güle kullan dediler.Bir kerede geçtik muayeneden çok şükür.Önümde 2010 model range rover jeep vardı viraj denge çubuğu gevşek diye geçirmediler muayeneden adam dumur oldu :)Pazartesi trafikten ruhsatı yenilemek kaldı nihayet 6 ayın sonunda muradıma ereceğim :)

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
Ynt: VE MUAYENEDEN 1 KEREDE GEÇTİK :)
« Yanıtla #303 : 19 Haziran 2010, 19:33:35 »
sabahleyin mimarsinan muayene istasyonuna gittim.Saat 11 de aldılar arabayı içeri 20 dakika sonra evrakları verdiler elime hasta olmuş muayenedeki çocuklar bile abi güzel toplamışsın güle güle kullan dediler.Bir kerede geçtik muayeneden çok şükür.Önümde 2010 model range rover jeep vardı viraj denge çubuğu gevşek diye geçirmediler muayeneden adam dumur oldu :)Pazartesi trafikten ruhsatı yenilemek kaldı nihayet 6 ayın sonunda muradıma ereceğim :)
süper yaa :D

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #304 : 19 Haziran 2010, 21:36:40 »
süper yaa :D
aracı muayeneye sokacam sıra bekliyordum 40-45 yaşlarında bir abi geldi yanıma birader satarmısın dedi ben meraklısıyım bu arabaların ne istiyorsan vereyim dedi :) araba senin olsa satarmısın abi dedim  ;D ;D ;D satmazdım haklısın dedi gülüştük :) sonradan baktım amcamda model bir megane varmış :) keşke megane nı isteseymişim ne istersen veririm dedi ya :)
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2010, 21:37:57 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #305 : 19 Haziran 2010, 21:47:51 »
hayırlı olsun. bende muayene istasyonuna gittiğimde karşılamaları süperdi. kaç model bu dizel dimi hastasıyım ben bunun işte geldi gibi laflar ettiler. çıkarken sorduğumda eleman ne dese beğenirsin (senin arabanı 10 tane şahine değişmem). bende bir kerede geçmiştim darısı muayeneye girecek arkadaşların başına :saygılar
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #306 : 19 Haziran 2010, 21:54:21 »
Murat abi hayırlı olsun süper valla :) bakalım 10. ayda da benim var bakalım ne olcak eyvalh TARGET..  :tamamdir  :sevgi:

Çevrimdışı Ascona

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #307 : 19 Haziran 2010, 22:04:18 »
Hayırlı Olsun  ;) ;) Jeep Olayı Güzel Bir Hatıra Olarak Kalıcaktır  :saskin: :saskin: