Gönderen Konu: ÜZÜLEREK SATTIM :(((  (Okunma sayısı 204605 defa)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: BÖCÜĞÜN YENİ RESİMLERİ :)
« Yanıtla #350 : 13 Temmuz 2010, 11:35:26 »
Dün akşamüstü canım sıkıldı şantiyede.evvelsi gün carrefuar dan almış olduğum pasta cilayı böcüğü güzelce yıkadıktan sonra uyguladım.Pırıl pırıl oldu bir anda.ama oldukça külfetli bir işmiş.Süngerle oval hareketlerle pasta cilayı yedirtene kadar kollarım resmen koptu :)Ama değdi ya :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #351 : 13 Temmuz 2010, 11:37:02 »
Dün akşamüstü canım sıkıldı şantiyede.evvelsi gün carrefuar dan almış olduğum pasta cilayı böcüğü güzelce yıkadıktan sonra uyguladım.Pırıl pırıl oldu bir anda.ama oldukça külfetli bir işmiş.Süngerle oval hareketlerle pasta cilayı yedirtene kadar kollarım resmen koptu :)Ama değdi ya :)

Pastala cilala pastala cilala :) Murat sen şimdi karateyi öğrenmişindir müsabakalar nezaman :D :D :D

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 11:38:56 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #352 : 13 Temmuz 2010, 14:09:37 »
Pastala cilala pastala cilala :) Murat sen şimdi karateyi öğrenmişindir müsabakalar nezaman :D :D :D

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı
;D ;D ;D Pastala cilala derken geliştirdim kartal uçuşuyla oval hareketleri yapabiliyorum :) 2012 yaz olimpiyatlarına hazırlanıyorum.pasta ciladan sonra şimdi sırada yağlı boya var mahalledeki bodrum kapılarını boyayacağım  ;D ;D ;D

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #353 : 13 Temmuz 2010, 14:16:12 »
Jant alacaktım bu ay kaldı yine maaşı yedim :( Kapı ayarları hafif bozuk yapılacak el atmışken merkezi kilit yapayım diyorum üstünde var sistemi motorları bozulmuş söktüm 10 tl ya satıyorlar merkezleri 2si 20 tl alamadım bir türlü.Kapı ayarlarıyla birlikte onlarda çıksın aradan.son olarak iç kapı döşemelerini yenileyeceğim keyfe keder üstündekiler iyi ama hoporlör delikleri canımı sıkıyor.önümüzdeki ay hepsi tamam olacak inş.hanıma söyledim senin kuma biraz daha para yiyecek diye alıştım artık farketmez dedi  ;D ;D ;D kabullendi kumasını  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 14:17:37 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #354 : 15 Temmuz 2010, 21:42:14 »
hanıma söyledim senin kuma biraz daha para yiyecek diye alıştım artık farketmez dedi  ;D ;D ;D kabullendi kumasını  ;D ;D ;D
;D

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #355 : 16 Temmuz 2010, 20:24:03 »
Jant alacaktım bu ay kaldı yine maaşı yedim :( Kapı ayarları hafif bozuk yapılacak el atmışken merkezi kilit yapayım diyorum üstünde var sistemi motorları bozulmuş söktüm 10 tl ya satıyorlar merkezleri 2si 20 tl alamadım bir türlü.Kapı ayarlarıyla birlikte onlarda çıksın aradan.son olarak iç kapı döşemelerini yenileyeceğim keyfe keder üstündekiler iyi ama hoporlör delikleri canımı sıkıyor.önümüzdeki ay hepsi tamam olacak inş.hanıma söyledim senin kuma biraz daha para yiyecek diye alıştım artık farketmez dedi  ;D ;D ;D kabullendi kumasını  ;D ;D ;D

Ben  yinede şasını fazla zorlama derim Murat abi yenge biriktirip toptan kesmesin hesabı  :bekleriz: ;D
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #356 : 16 Temmuz 2010, 20:57:33 »
Ben  yinede şasını fazla zorlama derim Murat abi yenge biriktirip toptan kesmesin hesabı  :bekleriz: ;D

Ben yazacaktımda hadi canlı yasasın dedim :D :D Valla bak ne yaptın yaptın bu zamanda ben 3 sene harcadım artık bir iğne aldırtmıyor direk tehdit BOŞARIM SENİ :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #357 : 16 Temmuz 2010, 21:12:01 »
hele biz  :( proje daha bitmeden babam başladı mırıldanmaya ...

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #358 : 16 Temmuz 2010, 23:17:29 »
Ben yazacaktımda hadi canlı yasasın dedim :D :D Valla bak ne yaptın yaptın bu zamanda ben 3 sene harcadım artık bir iğne aldırtmıyor direk tehdit BOŞARIM SENİ :D :D
;D ;D ;D Erşan sen limiti doldurmuşsun benim daha limitim var ya :) 3 seneye ooooo vakit var daha  ;D ;D ama 3 senemi önce dolar yoksa tl hesabımı onu kestiremiyorum işte :)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 23:22:03 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #359 : 16 Temmuz 2010, 23:18:53 »
Ben  yinede şasını fazla zorlama derim Murat abi yenge biriktirip toptan kesmesin hesabı  :bekleriz: ;D
Ömer Valla kadın milleti şeytandan korkmam onlardan korktuğum kadar  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 23:19:34 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #360 : 16 Temmuz 2010, 23:24:58 »
hele biz  :( proje daha bitmeden babam başladı mırıldanmaya ...
;D ;D ;D gülü seven dikenine katlanır az kaldı az deyip kandırmaya devam :) sen yine iyisin sadece mırıldanıyor benim baba eşşek sıpası paranmı yok o arabayla dolaşıyon alsana sıfır diyor :) gelde anlat şimdi mk1 sevgisini :) geçen hafta bursaya gidip geldik bu külüstür buraya nasıl geldi hanginiz itekledi yolda deyip dalga geçti paso :)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 23:28:06 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #361 : 17 Temmuz 2010, 15:27:31 »
  geçen hafta bursaya gidip geldik bu külüstür buraya nasıl geldi hanginiz itekledi yolda deyip dalga geçti paso :)
;D ;D ;D ;D
ben şahsen MK1 lerin günlük kullanım için değilde hafta sonlarında zevk arabası olarak kullanılmasından yanayım :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #362 : 18 Temmuz 2010, 00:08:40 »
;D ;D ;D gülü seven dikenine katlanır az kaldı az deyip kandırmaya devam :) sen yine iyisin sadece mırıldanıyor benim baba eşşek sıpası paranmı yok o arabayla dolaşıyon alsana sıfır diyor :) gelde anlat şimdi mk1 sevgisini :) geçen hafta bursaya gidip geldik bu külüstür buraya nasıl geldi hanginiz itekledi yolda deyip dalga geçti paso :)
Ney Mk1'e kötü külüstürmü dedi senin peder hangi mahallede oturuyodu bi evine gideyim bugün iş yerinde az kaldı ustalardan birini dövüyodum adam elini sabunlamış geldi pat diye kaputun üstüne elinin izini bıraktı yerde sopa,taş,fil,ayı,panda ne varsa aradım vurmak,kırmak fırlatmak için ama nafile bulamayınca mecbur yine yakın mesafeden yakasına yapıştım  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #363 : 18 Temmuz 2010, 00:11:15 »
Ney Mk1'e kötü külüstürmü dedi senin peder hangi mahallede oturuyodu bi evine gideyim bugün iş yerinde az kaldı ustalardan birini dövüyodum adam elini sabunlamış geldi pat diye kaputun üstüne elinin izini bıraktı yerde sopa,taş,fil,ayı,panda ne varsa aradım vurmak,kırmak fırlatmak için ama nafile bulamayınca mecbur yine yakın mesafeden yakasına yapıştım  :)
;D bırak şiimdi içinden söylenmişsindir o kadar :D