Gönderen Konu: ÜZÜLEREK SATTIM :(((  (Okunma sayısı 204585 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: BÖCÜĞÜN YENİ RESİMLERİ :)
« Yanıtla #364 : 18 Temmuz 2010, 00:13:09 »
;D bırak şiimdi içinden söylenmişsindir o kadar :D

Emin olma derim söz konusu Mk1'se her türlü riske girerim bugün az kaldı Lamborgini'ye arkada vuruyodum çok korktum ya griydi bi çıktı birden sanayide önüme ben durana kadar o bi asıldı gaza taaa bloğun başına gitti  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: BÖCÜĞÜN YENİ RESİMLERİ :)
« Yanıtla #365 : 31 Temmuz 2010, 15:12:51 »
On gündür yakıtım çoğaldı.sabah 8 de şantiyeye bir giriyorum akşam 20,30 da çıkabilirsem erken çıktım diyorum :( Rolantisi iyi ama silkeleme yapıyordu çok hafif.Bu sabah için izin aldım işyerinden arabamı sanayiye götüreceğim diye.Sabahleyin karbüratörcüme baktırdım avans ayarı hafif bozulmuş 5 dakikada yaptı.Karbüratörede ince bir ayar attı.30 tl lık benzinle en az 120-130 km gezerken 75-80 km ye düşmüştü.Avans ayarı bu kadar farkettirirmi yakıtı?Şu anda motorun çalışması sesi bile değişti farketti hemen.bakalım ne yakacağız.

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ramazanın son haftası periyodik bakıma giriyoruz :)
« Yanıtla #366 : 16 Ağustos 2010, 00:14:51 »
Arkadaşlar şantiyenin yoğunluğundan giremiyorum siteye ama çok şükür bir problemimiz yok böcük günlük kullanımda ve maşallahımız var :) Hergün ortalama 25-30 km yolumuz var ve dün gece saat 22,00 den sonra izmite anneme gittik.Geceyi izmitte geçirdik ve bu sabah izmitte dolaşıp biraz alışveriş yapıp annemi eve bırakıp istanbula döndük.Akşamüstü edirnekapıdan kayınbabamı alıp tarabyaya iftar yemeğine gittik.Fasıl eşliğinde iftarımızı açıp biraz önce eve döndük.Kadranda dün akşamdan beri 300 km yapmışız böcükle.Ramazan bayramındada Allah nasip ederse ayvalık sarımsaklıya gideceğiz.Otelde yerimizi ayırdık parasını yatırdık.Ama git gel 1000 km in üstünde bir yola gideceğimiz için henüz bakım km gelmemiş olmasına rağmen ramazanın son haftası yağını,suyunu,hava ve yağ filtreleri,bujiler vs. bir bakıma sokacağım böcüğü.Kafam rahat olsun yolda.Motoru topladığımda 10000km lik yağ koymuştum arabaya 5500 km olmuş henüz ama kartel contam eski olduğu için çok azda olsa yağ kaçırıyoruz.Sabahları ilk çalıştırmada 1 haftadır yağ lambası 2-3 dakika yanıyor sonra sönüyor.Bu bakımda kartel contasınıda değiştireceğim.Esin ticarette 6 tl dediler gidip bir türlü alamadım.Oldu olacak 4 litre yağda alayım değiştireyim.Hepinize hayırlı ramazanlar :)

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #367 : 16 Ağustos 2010, 16:11:12 »
okuyunca şaşırdım bu kadar dolandın ve böcük banamısın demedi he :D maşallah diyorum başka bişey demiyorum  :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #368 : 16 Ağustos 2010, 17:46:53 »
Murat bu sizin karburatörler çok sorunlu nekadar 1100cc ve 1300cc motorlu vw varsa hep sorunun temeli karburatörleri.. Farkındaysan sende çok uğraştın bunun karb. ile bence bir an önce daha sağlıklı yeni nesil bir karburatör e geçmeye bak her ay mutlaka bi ayar isteyecek bu solex..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #369 : 16 Ağustos 2010, 20:10:13 »
Arkadaşlar şantiyenin yoğunluğundan giremiyorum siteye ama çok şükür bir problemimiz yok böcük günlük kullanımda ve maşallahımız var :) Hergün ortalama 25-30 km yolumuz var ve dün gece saat 22,00 den sonra izmite anneme gittik.Geceyi izmitte geçirdik ve bu sabah izmitte dolaşıp biraz alışveriş yapıp annemi eve bırakıp istanbula döndük.Akşamüstü edirnekapıdan kayınbabamı alıp tarabyaya iftar yemeğine gittik.Fasıl eşliğinde iftarımızı açıp biraz önce eve döndük.Kadranda dün akşamdan beri 300 km yapmışız böcükle.Ramazan bayramındada Allah nasip ederse ayvalık sarımsaklıya gideceğiz.Otelde yerimizi ayırdık parasını yatırdık.Ama git gel 1000 km in üstünde bir yola gideceğimiz için henüz bakım km gelmemiş olmasına rağmen ramazanın son haftası yağını,suyunu,hava ve yağ filtreleri,bujiler vs. bir bakıma sokacağım böcüğü.Kafam rahat olsun yolda.Motoru topladığımda 10000km lik yağ koymuştum arabaya 5500 km olmuş henüz ama kartel contam eski olduğu için çok azda olsa yağ kaçırıyoruz.Sabahları ilk çalıştırmada 1 haftadır yağ lambası 2-3 dakika yanıyor sonra sönüyor.Bu bakımda kartel contasınıda değiştireceğim.Esin ticarette 6 tl dediler gidip bir türlü alamadım.Oldu olacak 4 litre yağda alayım değiştireyim.Hepinize hayırlı ramazanlar :)
geçerken uğrama bana da göreyim seni ...

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #370 : 16 Ağustos 2010, 20:42:50 »

Yeni jantlarımız  :sevgi: 13 inç jant ve fazla seçeneğim yoktu bunlar hoşuma gitti aldım.Tam iftar saatine yaklaşmıştı vakit fren disklerini yarın boyayacağız artık :) Görüşleriniz beyler?Fotoları akşam karanlığında cep telefonuyla çektim kusuruma bakmayın yarın adam gibi fotolar çekerim.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2010, 20:52:44 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #371 : 16 Ağustos 2010, 20:56:23 »
Murat bu sizin karburatörler çok sorunlu nekadar 1100cc ve 1300cc motorlu vw varsa hep sorunun temeli karburatörleri.. Farkındaysan sende çok uğraştın bunun karb. ile bence bir an önce daha sağlıklı yeni nesil bir karburatör e geçmeye bak her ay mutlaka bi ayar isteyecek bu solex..
Erşan şeytan kulağına en son ayardan sonra gezdiğim km ye oranla sorunsuz karbüratörüm.Çok uğraştırdı ama sanırım hallettik sorunu.karbüratörün tamir takımını yenileyince problem kalktı ortadan.arasına 25tl sıkışmış ama bilemedik karın ağrısını :)

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #372 : 16 Ağustos 2010, 20:57:40 »
geçerken uğrama bana da göreyim seni ...
Erşan bir sen 2 ilker uğramadan geçmem sizin memleketten merak etme  ;D ;D ;D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Böcüğün yeni jantları sayfa 25 te :)
« Yanıtla #373 : 16 Ağustos 2010, 21:53:24 »
oruç kafa ile şeçtiğin belli abi jantlar bekleseydin biraz daha  :p
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #374 : 16 Ağustos 2010, 23:11:35 »
Alıcaktın 14" jant onlarada 185/60/14 lastik hemde çok güzel seçenekler vardı valla klişe olmuş modeller bunlar artık. Hem 13 takıcağını bilseydim bendeki 13 ats leri söylerdim sana.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #375 : 17 Ağustos 2010, 00:02:47 »
Murat abi hayırlı uğurlu olsun maşşalh çok güzel olmuş ciziksiz bol güzeşli günler Senin beyenini kazanmış ise jantlar abi tamam keyfini sür ilerde olursa inşlh 14 15 nasip olurda onlarıda takarsın :)

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #376 : 17 Ağustos 2010, 00:06:37 »
oruç kafa ile şeçtiğin belli abi jantlar bekleseydin biraz daha  :p
Alıcaktın 14" jant onlarada 185/60/14 lastik hemde çok güzel seçenekler vardı valla klişe olmuş modeller bunlar artık. Hem 13 takıcağını bilseydim bendeki 13 ats leri söylerdim sana.
Lastikleri aldığımda lastikçi sac jantlarımdan arka 2 jantın ölmüş olduğunu söylemişti.Bende istepnedeki jantı taktırmıştım arka tarafa.Öbürü mecburiyetten kalmıştı öylecene.Bugünde esti öyle girdim aldım.2 tane sac jant alacam nerden baksanız 70-80 tl.Bunları aldım.Ofsetli güzel bir jant beğendim söktük taktık üstüne disklere sürttü :( BAşka seçeneğimde yoktu çok hoşuma gitmesede bunları taktırdım.Dördü takılınca hoşuma gitti.Klişe jantlar ama hiç yoktan iyidir.LAstiklerim yeni daha yoksa 14 düşünüyordum ama lastiklerle birlikte çok tuzlu olacaktı.Hem arabayı fazla hırpalamamış olurum diye düşündüm.İnsan bir güzel günlerde kullan der ya bu kadar mı kötü durmuş :(

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #377 : 17 Ağustos 2010, 10:12:20 »
abi o maksatla söylemdim ben biraz daha bekleseydin dedim neyse almıssın artık güle güle kullan
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)