Gönderen Konu: ÜZÜLEREK SATTIM :(((  (Okunma sayısı 204573 defa)

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Böcüğün yeni jantları sayfa 25 te :)
« Yanıtla #378 : 17 Ağustos 2010, 12:31:48 »
abi o maksatla söylemdim ben biraz daha bekleseydin dedim neyse almıssın artık güle güle kullan
:) Biraz takılayım dedim hemen üstüne alındın Nizam  ;D ;D ;D bekleyemedim işte bende bir şimşek çaktımı olacak hemen huyum kurusun  >:D hatundanda fırça yedim zaten akşam tam bayram üstü ne gerek vardı janta diye  ;D ;D ;D

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Böcüğün yeni jantları sayfa 25 te :)
« Yanıtla #379 : 17 Ağustos 2010, 12:41:34 »
Bu akşam kampanaları kırmızıya boyamayı düşünüyorum veya arabanın yeşil rengine boyayayım diyorum.Jantların içinden güzel durur gibime geliyor akşama bir deneyeceğim renkleri :) Kırmızımı yeşil mi daha güzel duracak?

« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2010, 12:52:42 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Böcüğün yeni jantları sayfa 25 ve 26 da :)
« Yanıtla #380 : 17 Ağustos 2010, 12:53:17 »
cms 40 daha güzel dururdu be abi, yenge bile begenmemiş begense ses etmezdi sana :D
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2010, 12:53:52 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #381 : 17 Ağustos 2010, 13:18:32 »
Az daha masraf yap sen yapp bu işin sonu kızıılcık sopası bak yenge seni bi koşturmaya başlıcak taaaaa yelin bize kadar gelecek bak burda tecrübe konuşuyor.. :D :D :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #382 : 17 Ağustos 2010, 13:48:22 »
Valla akşam bakmadı bile jantlara kaydı fırçayı bayramüstü elimizdeki avucumuzdaki parayıda jantlara gömdün diye verdi ayarı verdi ayarı  :bekleriz: sabahta pencereye çıkmış garaja sesleniyor güzel durmuş diye   :D :D :D Birazda hakılılar ya güzellik salonuna gidecem dedi param yok şimdi olunca gidersin dedim geçen hafta gidip jant aldım ona kudurdu o  ;D ;D ;D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : 17 Ağustos 2010, 14:38:47 »
Ben bıraktım artık murat anca ihtiyaç olursa masraf yapıyorum.. En son işte conta masrafı çıktı oda boşu boşuna oldu 140TL esin tic. gömdüm bi dünya ıvır zıvır aldım ustayada 100TL. Bi arada boyacıma gidip rötüş ve cila yaptırmam lazım tabi araba ogüne elimde kalırsa. Alıcak kişiyede baya mahçup düştüm gel al diyemiyorumda ama 6000 ede bedava bi fiyata veriyorum herşeyi üzerinde okadarda katlansın artık :D Bide ilker çıktı başıma verme arabayı diyor valla böle rakama verceni bilseydim ben alırdım diyor bekle şu düğünü yapim alcam diye tutturdu bende senden önce 3 kişi var sırada diyom. Bide motorada güzel bi bakım oldu aracın ömrü belli en azından rahat anahtar değdirmeden uzun bi süre memnun eder sahibini bidaha gerisi incik boncuk zevk işi.
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2010, 14:43:19 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #384 : 17 Ağustos 2010, 15:31:59 »
Ben bıraktım artık murat anca ihtiyaç olursa masraf yapıyorum.
Erşan benim daha masrafım bitmedi sen kotanı doldurdun edemiyorsun masraf tabi :) Sırada kapı döşemelerim var çok kötü olmasada beğenmiyorum kapı döşemelerini.arka bagajı kapatan kapak yok.direksiyonda elektrik bantıyla duruyor korna  ;D direksiyonu erciden alacağım.Arka bagaja osb suntadan bir kapak yapacağım.Esin ticarette kapı döşemelerini sordum 70 tl dedi takımına.onlar alınacak.Kapı kilitlerimin elden geçmesi lazım.Kartel contasını aldım bagajda geziyor onu taktırmam lazım.Masraf çoookkk.Ahanda bunları yaparsam geriye hiç bir şey kalmıyor.Ancak ondan sonra rahat edecem ben :)
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2010, 15:32:48 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #385 : 17 Ağustos 2010, 16:14:50 »
ondan sonra da boyatim dersin :D resto yapalım dersin bitmez abi bu işlerr jantları yakından gördümm bence gayet güzeller yakışmış :) güle güle kullan  abim
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2010, 15:17:49 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #386 : 18 Ağustos 2010, 16:30:36 »
Sorma murat bu sıyırıcı lastiklerden su aldı kapılar kışın benimde ondan kapı döşemelri atık benimde bi ara ya ütü yapacam söküp olmassa yenisine sağlık.. Allahtan kapı içlerini çok iyi izole etmiştim hiç çürüme yapmadılar okadar su almasına rağmen.

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #387 : 18 Ağustos 2010, 18:40:03 »
Sorma murat bu sıyırıcı lastiklerden su aldı kapılar kışın benimde ondan kapı döşemelri atık benimde bi ara ya ütü yapacam söküp olmassa yenisine sağlık.. Allahtan kapı içlerini çok iyi izole etmiştim hiç çürüme yapmadılar okadar su almasına rağmen.
:( Erşan esin ticarette takım kapı döşemelerine 70 TL dediler.Ben alacağım bu hafta.Ütü yaptığına değmez :) Tertemiz binersin.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #388 : 18 Ağustos 2010, 20:52:56 »
Öylede orj. olunca ve sadece potlaşma var içindeki karton kısmında döşemesinde hiçbişey yok.

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
Ynt: BÖCÜK PERİYODİK BAKIMA GİRDİ
« Yanıtla #389 : 31 Ağustos 2010, 23:42:22 »
Dün Esin ticaretten yağ filtresi,benzin filtresi,4 buji,benzin hortumu ve hava filtresi  aldım.Dün akşamda Carrefuardan 20*50 Castrol yağ aldım 4 litre.Bugün sanayiye gidip bujileri,hava filtresini,benzin filtresini,cartel contasını (daha evvel almıştım),yağı değiştirdik.Balata sprey ile motor ve kartel contasından sağa sola damlayan yağları temizledik.Manifoltun oradan hafif bir egsoz kaçağı varmış onu yaptık.Şanzıman yağı ve fren sistemini kontrol ettik.en son karbüratörcüme uğradım ayarına baksın diye kovaladı beni ayarı iyi onun oynama diye.Ayvalıka gidecem dedim götürür getirir mi dedim alman arabası o dünyanın öbür ucuna gider dedi :) 185 tl sıkışmış arasına yağı,bujisi işçilik egsoz derken.kartel contası iyi oldu ama yağ kaçırıyordu namussuz.Yola hazırız bekle bizi ayvalık :))))

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #390 : 31 Ağustos 2010, 23:46:04 »
Dün Esin ticaretten yağ filtresi,benzin filtresi,4 buji,benzin hortumu ve hava filtresi  aldım.Dün akşamda Carrefuardan 20*50 Castrol yağ aldım 4 litre.Bugün sanayiye gidip bujileri,hava filtresini,benzin filtresini,cartel contasını (daha evvel almıştım),yağı değiştirdik.Balata sprey ile motor ve kartel contasından sağa sola damlayan yağları temizledik.Manifoltun oradan hafif bir egsoz kaçağı varmış onu yaptık.Şanzıman yağı ve fren sistemini kontrol ettik.en son karbüratörcüme uğradım ayarına baksın diye kovaladı beni ayarı iyi onun oynama diye.Ayvalıka gidecem dedim götürür getirir mi dedim alman arabası o dünyanın öbür ucuna gider dedi :) 185 tl sıkışmış arasına yağı,bujisi işçilik egsoz derken.kartel contası iyi oldu ama yağ kaçırıyordu namussuz.Yola hazırız bekle bizi ayvalık :))))
biz de bekliyoz :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #391 : 31 Ağustos 2010, 23:48:12 »
Hayırlısı ama uzun yol yapçaksanda iyi yapmışın ama yağ konusunda üzüyosun böcüğü bak isterse motor üflüyor olsun isterse yağ yaksın ama yüksek oranlı yağ koyma sıkma motoru. 10/40 yada 15/40 tan yukarı koyma..