Gönderen Konu: Ynt: Golf Mk1 GTd Blue "Sold out"  (Okunma sayısı 388311 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Ynt: Golf Mk1 GTd Proje..
« Yanıtla #294 : 22 Nisan 2010, 14:03:15 »
Kaporta işlemleri bitmeden halletmeye bak boyadıktan sonra hiçbişey yapamassınız.. :'( :'(
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #295 : 22 Nisan 2010, 15:45:55 »
Kaporta işlemleri bitmeden halletmeye bak boyadıktan sonra hiçbişey yapamassınız.. :'( :'(

aynen oyle olucak salı gunu gıdıcem kısmetse
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #296 : 22 Nisan 2010, 19:36:26 »
erşan abi bu ET değerini biraz açıklar mısın? ofset olayını J cinsinden biliyorum da ET neresi??

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #297 : 22 Nisan 2010, 19:42:47 »
erşan abi bu ET değerini biraz açıklar mısın? ofset olayını J cinsinden biliyorum da ET neresi??

Jantın Dışa çıkması..
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #298 : 22 Nisan 2010, 22:00:05 »
OFFS(ET) değeri jantın göbekten yani merkezden nekadar dışa yada içe girik olduğunu belirliyor..  ET değeri nekadar düşerse jant araç dışına taşar tam terside ET değeri yükseldikçe jant çamurluk içine doğru gider...

Bu değerler karşıdan çok kolaymış gibi gözüksede araca ve size hem negatif hem pozitif etkiler yapmakta...  Bunlarıda tartışırız sonra  :tamamdir

Ama şunu diyim Flanşla ET19 BBS ler BIGFOOD araçlar gibi duracakmış gibi geliyor bana cahit.. Bi takıp fotola bakalım nasıl durcaklar görelim.. Yolun neresinden dönersen kardır derler ya bi bakalım..

« Son Düzenleme: 22 Nisan 2010, 22:02:29 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #299 : 22 Nisan 2010, 23:09:29 »
salı gunu denıycem abı de flansız balık sırtıda denıycem

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #301 : 23 Nisan 2010, 09:26:19 »

Abi böyle bişi olmazmı yoksa daha fazlamı çıkar?  ???
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #302 : 23 Nisan 2010, 12:49:50 »
ET 25 bendekiler mesela bi bakın 1cm zaten dışarda duruyor kaldıki çamurluklar 1cm açık vaziyette ET19 ve Flansh la nasıl duracak bi gözünüzde canlandırın..

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #303 : 26 Nisan 2010, 13:22:47 »
Arkadaslar aracımın yanındaydım bugun sabahtan bır tarafı bıtmıs dıger tarafta bıtınce 1. kat astar atıp zımparalanacak.

Burdada jantlarımızı denmek ıcın taktık ustunede adam cıkarttım amortısor sonuna kdr basık bır sekılde halen bosluk var fakat flans yok muhtmelen surtme yapayacak.Balık sırtı olmadı 175 denersekte yanaklar cok buyuyor.Suan resımdekı lastık ebatı 185-60-15 ben 185-55-15 yada 195-45-15 alacagım..

Bu resımde 2 kısı var ustunde hepsı sag tarafta..

Boyanınca super olucagından emınım :melek: :melek: :melek:
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2010, 13:25:21 Gönderen: cahitarsal »

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
o 2 kişi zıpladığında sürtme yaptımı onada bksaydın ileride kısa yay felan taktığında sürtme yapmasın  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
Flanş takmadan taksanız şunları çok güzel olacak.. Bu jantların deliklerini doldurup 4x100 yapan yerler olması lazım hiç araştırdınızmı..

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
 :melek: maşallah abicim süper gibiyo Erşan abinin deği gibi yapan yerler var maslakta Cahit abi.. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
Flanş takmadan taksanız şunları çok güzel olacak.. Bu jantların deliklerini doldurup 4x100 yapan yerler olması lazım hiç araştırdınızmı..

hıc arastırmadım abı dırek flnasa kıtlendım.. Senden negatıf bır yorum beklıyordum abı ama com mutlu ettın benı  :halazn: :halazn:

:melek: maşallah abicim süper gibiyo Erşan abinin deği gibi yapan yerler var maslakta Cahit abi.. ;)

birkancım adres warmı fıyat alabılecegım eger warsa dırek gıdıp yaptırım hem gobegıde halledrım
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2010, 14:48:14 Gönderen: cahitarsal »