Gönderen Konu: Ynt: Golf Mk1 GTd Blue "Sold out"  (Okunma sayısı 388413 defa)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
ya cahit beni aradın bi kaç kere benim telefonun sesi bozuldu caldımı duymuyom ya :S kusura bakma. acmıom sanma sakın.

canın sglsun abı..
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
dostum aracının kacışı nasıl, benim mk3 dede aynı motor var fakat yaklaşık 200 kılo daha agır benım araba haliyle arabada hep 3 kişi varmış gibi :) . daha once de mk2 1.6 td kullandım bnmkiyle pek farkı yoktu. Senin arabanın kacısını merak ediyorum dogrusu. Motor gayet güçlü bir motor arabada cok hafif :D

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
cahit bence 2. jantları tercıh et bbs :tamamdir

Çevrimdışı mertkoray

• Profili Görüntüle
1. resimdekiler güzel yakışıcağını düşünüyorum aracınıza sonuç olarak 4x100 hemde

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 23 Mart 2010, 18:50:35 Gönderen: e12 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
ikiside güzel cahit ama flanş işi bana sinmiyor hiç o yüzden ilk resim o.z galiba onları alıp cemberi polisaj ile parlatıp içini güzel mat veya parlak siyaha boyarsın fren kaliperlerinide kırmızı yapar paşa paşa binersin güzel olur
Hayali bile güzel kromla siyahın, siyahla kırmızının uyumu bir birini tamamlar bence bu fikir en iyisi Cahit abi  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
cokk kafam karısıyorr ama bbs dıyorum ısrarlar :(

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
Bugün yoldan gecerken şu ikinci resimdeki Bmw jantından gördüm ama bi lastikcide durup bakma imkanım olmadı kaç bijondur kaç incdir bilmiyorum Sefaköy tarafında..... Israrlarınıda çok ii anlıyorum bende BBS istiyorum ama zamanla  :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Mk1 e 16 jant fazla.. 1 senede dökersin kasayı...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
Bugün yoldan gecerken şu ikinci resimdeki Bmw jantından gördüm ama bi lastikcide durup bakma imkanım olmadı kaç bijondur kaç incdir bilmiyorum Sefaköy tarafında..... Israrlarınıda çok ii anlıyorum bende BBS istiyorum ama zamanla  :sevgi:

sefaköye ne zaman geldin bakimm :)

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
dostum aracının kacışı nasıl, benim mk3 dede aynı motor var fakat yaklaşık 200 kılo daha agır benım araba haliyle arabada hep 3 kişi varmış gibi :) . daha once de mk2 1.6 td kullandım bnmkiyle pek farkı yoktu. Senin arabanın kacısını merak ediyorum dogrusu. Motor gayet güçlü bir motor arabada cok hafif :D

benım arac muazzam sekılde gıdyordu ok gıbı 800 kılo 70 bg ıdır cıksın ınsallah daha ıyı olurcak :)

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
Mk1 e 16 jant fazla.. 1 senede dökersin kasayı...

16 ztn buyuk abı almıycam o jantların 2 sıde 15

kanımaa gırmeee  :D :D
« Son Düzenleme: 24 Mart 2010, 15:16:15 Gönderen: cahitarsal »

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
sefaköye ne zaman geldin bakimm :)
Valla gecen Kanaryada dayımlar var onlara gitmiştim 1 saatline öle geçtim :)
16 ztn buyuk abı almıycam o jantların 2 sıde 15

kanımaa gırmeee  :D :D
Valla öle bi niyetim yok ama Borçlarımı kapatim param kalmasın Kredi çeker gene alırım BBS RS i :D  :sevgi:

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
Valla gecen Kanaryada dayımlar var onlara gitmiştim 1 saatline öle geçtim :)Valla öle bi niyetim yok ama Borçlarımı kapatim param kalmasın Kredi çeker gene alırım BBS RS i :D  :sevgi:

az degılsın mami  :-[ 8) :melek: :tamamdir :tamamdir