Gönderen Konu: Ynt: Golf Mk1 GTd Blue "Sold out"  (Okunma sayısı 388374 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
söz dinleee sööözz...  :-\

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
Valla gecen Kanaryada dayımlar var onlara gitmiştim 1 saatline öle geçtim :)Valla öle bi niyetim yok ama Borçlarımı kapatim param kalmasın Kredi çeker gene alırım BBS RS i :D  :sevgi:

mami insan arar beaa görüşmek kısmet olmadı bi :D bu arada  BBS rs güzel jant... !  :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
Burak bir hafta kaldı sen hiç merak etme şu sınavdan sonra bi buluşma yapıcaz :) Ve BBS RS çok harika jant benim için  iki jant var BBS RS ve ATS CUP param olsun ikisindende alcam inşlh yerim var koyarım istedigim zaman istedigimi takarım Cahit bu arada buluştugumuzda senin yanınada gelriz inşlh uygun olursa ve benim düşüncem sen zaten masraflı ağır bi işin içine girdin bence 3 , 5 ayda saç jantla sür hiç bişe eksilmez :)  :tamamdir  :sevgi:  :sevgi:

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
:D tmm beklicem sabırsızlıkla... mami...  :)   saç jant da güzel durur herşeyin hemen olması gerekmez yavaş yavaş daha verimli kararlar alabilirsin..

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
2.jantlar tip olarak daha güzel ben onu tercih ederdım zevk meselesi

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
ats cup 15 inc jantlarımı verebilirim

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Golf Mk1 GTd Proje..
« Yanıtla #216 : 14 Nisan 2010, 19:45:50 »
Cuma gunu fuul arabamın yanıdayım bol bol gereklı gereksız resımlerı cekıcem arkadaslar,cok bos kaldı konum forumun derınlıklerınde kaybolucaktı az kaldı  :D ;)

*Kaportada macun fıber ısı bıttı sanıırm zımparada bıtıyor dısta

*İç mekanımız hayatımız kopmle zımparalanmıs macunlanmıs putur atılmayı beklıyor. sadece ıcını 10 kutu 1 kg putur aldım gozuken heryer yapılıcak doseme altında hıc mavı renk gozukmıyecek

*Koltuklarımda geldı takım olarak alfa koltugu belkı araka tarafa koltuk koymam bır sure..

**Sizce taban dosemesını kendım yapabılrmıyım? ??? ???
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2010, 19:49:36 Gönderen: cahitarsal »
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #217 : 14 Nisan 2010, 20:56:00 »
Cuma gunu fuul arabamın yanıdayım bol bol gereklı gereksız resımlerı cekıcem arkadaslar,cok bos kaldı konum forumun derınlıklerınde kaybolucaktı az kaldı  :D ;)

*Kaportada macun fıber ısı bıttı sanıırm zımparada bıtıyor dısta

*İç mekanımız hayatımız kopmle zımparalanmıs macunlanmıs putur atılmayı beklıyor. sadece ıcını 10 kutu 1 kg putur aldım gozuken heryer yapılıcak doseme altında hıc mavı renk gozukmıyecek

*Koltuklarımda geldı takım olarak alfa koltugu belkı araka tarafa koltuk koymam bır sure..

**Sizce taban dosemesını kendım yapabılrmıyım? ??? ???

neden yapamayısın cahıt yaparsın hemde cok guzel yaparsın bence buyutulecek bısı degıl hele sana daha kolay gelır elınden gelır... :tamamdir ;)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #218 : 15 Nisan 2010, 09:31:11 »
arabayı ne renk yaptın cahit ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #219 : 15 Nisan 2010, 10:31:40 »
arabayı ne renk yaptın cahit ?
onun adına olmasın ama sanırım acık mavı yapıcak rengı dıye bılıyorum  nızam..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #220 : 15 Nisan 2010, 10:32:50 »
onun adına olmasın ama sanırım acık mavı yapıcak rengı dıye bılıyorum  nızam..

yapsın bakalım açık mavi gecen bir golf ld gördüm kısa stoplu çok hoş duruyordu üsküdarda gördüm aracı
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #221 : 15 Nisan 2010, 10:48:04 »
dgr dur abı acık mavı yapıyorum koduda:  L51p-1972 model aracların fabrıka rengı baklım nasıl olucak kısmet ruhsata 2 renk yazdırcam dıger renkte sarı yada turuncu olucak

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Golf Mk1 GTd Proje.. 15 Syf..
« Yanıtla #222 : 16 Nisan 2010, 22:16:46 »
Arkadsalar bugun arabanımn yanına gıttım ve 2 hafta once bıraktım gıbı duyordu SUbatın 10 dan berı aracım kaporta ve boya uıstunda ben hayatım boyunca boyle bır esnaflık gormedım verılen soz tutulur kaporta param hazır nısanın 10 da arabamı teslım edıcektı fakat bugun nısan 20 ve yaz kaldı artık tahmulum kalmadı.Parası putur zamanı boyası herseyı hazır adam boya yapmıyor araca ve bende arabamı o dukkndan cıkarttım.Kaporta ısmelemı bıtmıs bır vaıyette baska bır esnafa werdım 15 en gec 20 gune teslım edıek arabamı 2-3 kurus hesapı yapalım daha ucuz olsun tanıdık ıs verelım derken basımıza bunlar geldı ve araba sankı gene sıfırdan basladım.Ama kendımce en ıyısını yaptım mekanık aksamda pompam harıc hıc bır ıslemde sorun yok koltuklarım goguslerım km saatım hepsı yenı alında sadece sıkıntı on kapı dosemelerınde var kısmetse onlarıda halledıcem herseyın hayırlısı olsun.

Bu tarz bır sorunda e12 de haberı var bırde jant madurlugu var ulasımı parası herseyı hazır anlastıgım adama ulasamıyorum sanırım bende bır sorun var yada aksı gıdyor bazı seyler ama dedıgım gıbı hayırlısı baklım..  

:t :t :t :t   :'( :'(

Koltuklarım cok gzl severen begenerek aldım ınsallah aracıma uydurcam..

Bu aracıda kız arkadasımla gezerken gorduk bır galerıdeydı mahsen gıbı hep klasık araclar wardı kalamısta..tengı benımkının acıgı arac bellı yenı toplamıslar superdır cıl cıl ısı dısı orjınal radyosuna kadar 2 poz cektım..

« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2010, 23:32:26 Gönderen: cahitarsal »

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #223 : 16 Nisan 2010, 23:15:22 »
o araç pahalı ya gormustum :) :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif