Gönderen Konu: Ynt: Golf Mk1 GTd Blue "Sold out"  (Okunma sayısı 388143 defa)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Golf Mk1 GTd Proje.
« Yanıtla #616 : 15 Haziran 2010, 23:08:13 »
İşte türkiyenin gerçekleri şerefsiz satıcı dolu... allah kahretsin diyorum böyle işi biz herşeyimiz ortada araba satıyoz ne katkı var ne bi 3 kadı alıcılar namerd çıkıyor... Cahitte ne güzel adım geldim diyor yokti bişey ama nevarki basmışlar katkıyı büyük ihtimal, patladı eline... Geçmiş olsun arkadaşım hiç kafanı takma oda olur acele etme yeter..

aynen oyle abı camlar takıldı dosmeleer koltuklar bıttı bastım marsa ama bosauna nerden bılıyım ust kapata catlak var 200 km yol geldım yksek kmlerle tık demedı kısmet allah bıldıgı gıbı yapsın ınsalları
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #617 : 15 Haziran 2010, 23:10:07 »
bizde  satıs yaparken hersyeı soyleyelım ındırım yaparım oyle boyle dıyelım abı kardes olalım para lafı yapmayalım ama ıste ınsallaharın dusudgu durum aldıgım jantlarımı bmw olanları ankaradan bırıne yolladım dedıkı cok ınternette kazıklandım mallarımı yollamadılar abıcım dedeım benım prada gozum yok yolladım jantlarının 4 dunude snr 2 hafa pesınden kostum para para dıye ınsanlar cok tuhaflar allah herkeze akıl versın..

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #618 : 15 Haziran 2010, 23:15:05 »
İşte türkiyenin gerçekleri şerefsiz satıcı dolu... allah kahretsin diyorum böyle işi biz herşeyimiz ortada araba satıyoz ne katkı var ne bi 3 kadı alıcılar namerd çıkıyor... Cahitte ne güzel adım geldim diyor yokti bişey ama nevarki basmışlar katkıyı büyük ihtimal, patladı eline... Geçmiş olsun arkadaşım hiç kafanı takma oda olur acele etme yeter..
abi sakin tamam balta çok haklısın ama belkide bilmeyerek olmuştur  yada iyilik yaparken kötülük olmuştur kaş yparken göz çıkarmak gibi , artık yapcak birşey yok en ucuzu ne ise onunla atlatmak lazım olayı ama buda geçer be aldırma cahitim ;) neler atlattınız mavişle buda bir hatıra bir iz birşey lazım olursa söyle yardımcı olurum ben sana ;)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #619 : 15 Haziran 2010, 23:17:27 »
bizde  satıs yaparken hersyeı soyleyelım ındırım yaparım oyle boyle dıyelım abı kardes olalım para lafı yapmayalım ama ıste ınsallaharın dusudgu durum aldıgım jantlarımı bmw olanları ankaradan bırıne yolladım dedıkı cok ınternette kazıklandım mallarımı yollamadılar abıcım dedeım benım prada gozum yok yolladım jantlarının 4 dunude snr 2 hafa pesınden kostum para para dıye ınsanlar cok tuhaflar allah herkeze akıl versın..

bu devirde kimseye güven yok ya

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #620 : 15 Haziran 2010, 23:19:46 »
bu devirde kimseye güven yok ya
+1453  :tamamdir
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #621 : 16 Haziran 2010, 10:12:42 »
Abi kesin NAZAR değmiş benim Cabrio'yada son günlerde acaip bi nazar var sürekli arabayı yıkıyorum temiz tutuyorum geziyorum bi sokakta bırakıyorum milletin konuşmaları kulaklarıma geliyo artık ne güzel araba bnimde keşke böyle arabam olsa falan diye kem gözlerden kaçış yok  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #622 : 16 Haziran 2010, 21:15:39 »
Bungun ıtıbarı ıle sıfır kapak aldım 550 tl hersey dahıl hayırlısı olsun.Kısmetse yarın montajı yapılıcak ve devam gene
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2010, 21:15:57 Gönderen: cahitarsal »

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #623 : 16 Haziran 2010, 21:27:18 »
hadi hayırlısı cahit  ;)

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #624 : 16 Haziran 2010, 23:38:48 »
hadi hayırlısı cahit  ;)

semsıye bır turlu acılmıyor abı  ;D ;D :D :D :D

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #625 : 16 Haziran 2010, 23:42:14 »
bence açmayı da deneme sakın :D çok zararlı çıkarsın demedi deme

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #626 : 16 Haziran 2010, 23:49:57 »
Bungun ıtıbarı ıle sıfır kapak aldım 550 tl hersey dahıl hayırlısı olsun.Kısmetse yarın montajı yapılıcak ve devam gene
100 lirası fazla cahit. bizim kapak sıkıntısı olunca dolu sıfır kapak 450 fiyat çekmişlerdi. almışın artık hayırlı olsun

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #627 : 16 Haziran 2010, 23:53:53 »
100 lirası fazla cahit. bizim kapak sıkıntısı olunca dolu sıfır kapak 450 fiyat çekmişlerdi. almışın artık hayırlı olsun

cahıt ona bakarsan ben egzantırık dahıl kapagı cok ıyı saglam bır fıyat aldım ama benım beklmeme lazım 3 5 bakamıyorum cunku ılgıncek zamanı kalmadı oyzuden 3 5 kurus olsun hızlı olsun yoksa 10 tl ıcın ble 1 hafta beklerım :)

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf Mk1 GTd Proje.
« Yanıtla #628 : 18 Haziran 2010, 00:03:58 »
Son resimler arkadaslar..

Jantlarım için ERCU
Koltuklarım için YASİN
Panjurum için TANER
Farlarım için TANER
Stoplarım için KİNGPİN'ge hepsıne tesukkr etmek ısterım..

Camlar,koltuklar,ftıllrler,bagaj,kaput ,Jantlar,Gogus hepsı hazır dıs gorunumde eksıgım yok ıctede arkaya bır sure koltuk takmıycam cunku zaman ıstıyoru jantların ve lastıklerın durumu kotu ust kapak suprız oldugundan onlara gıresemıycem..Yururken eksıklerım kalıcak mesala daha zımpara ve pasta var ohoo bır cıkalımda hayırlısı ılee  :o

Edit: SLR makınem ıle cekemedım yanımda yoktu telfon ıle cekıldı kotuler yarın cekecegım.Erdınc abıme gelsın jantlar :)
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2010, 00:05:47 Gönderen: cahitarsal »

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #629 : 18 Haziran 2010, 00:28:40 »
wayy adaş dünya gözüyle görmek nasip oldu ya. yakında da yürürünü görürüz :D