Gönderen Konu: Ynt: Golf Mk1 GTd Blue "Sold out"  (Okunma sayısı 388109 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Golf Mk1 GTd Proje.
« Yanıtla #714 : 14 Eylül 2010, 20:52:43 »

rabbbıt jantı takıcam bırkancım ;)

Her yere benim ismimi yazın allahım ya  ben sizin isminizi yazıyomuyum yau.. :D ;D

Bu arada ne rabbit jantı ? Nasıl bişey ?
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #715 : 15 Eylül 2010, 10:01:15 »
Her yere benim ismimi yazın allahım ya  ben sizin isminizi yazıyomuyum yau.. :D ;D

Bu arada ne rabbit jantı ? Nasıl bişey ?

karısmıs Rabbıt gti jantı ats
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #716 : 15 Eylül 2010, 10:23:33 »
Ats Cup ? Clasıc ?
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #717 : 15 Eylül 2010, 10:39:33 »
maşallah çok güzel araç :) jantlarla nasıl olacak acaba

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #718 : 17 Eylül 2010, 21:11:42 »
Ats Cup ? Clasıc ?
Classic tabikide yani bence çünkü bence ATS Cup gitmez biraz kaba durur ATS Classic daha narin ve sade gösterir  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #719 : 17 Eylül 2010, 21:45:00 »
 Ben vercem sana Ats Cup ları cahit ver bana kafanda bi fiyat uyarsa kargolaşırız :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #720 : 18 Eylül 2010, 13:38:58 »
Ben vercem sana Ats Cup ları cahit ver bana kafanda bi fiyat uyarsa kargolaşırız :D :D

ersan abı ne adamsın sen ya :D satıyordun satmam dedın gene satıyom dıyon dur bakalım bır clasıc buldum rabbet gti jant 14 pazarlık edıyım  druma gore ararım senı

ama 15 takmayacagım araba kıyamıyom
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2010, 13:39:15 Gönderen: cahitarsal »

Çevrimdışı ahmancar

• Ahmet Halit MANCAR
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1 & Mk4
« Yanıtla #721 : 18 Eylül 2010, 14:02:55 »
 ;D cahit akşam ben de konuştum erşan abiyle cahit istiyordu ama bakalım dedi  :'(
Mancarlar Torna

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #722 : 18 Eylül 2010, 15:29:05 »
hep degıstıyor kararını  ;D kıyamıyom dıyor

Çevrimdışı ahmancar

• Ahmet Halit MANCAR
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf Mk1 & Mk4
« Yanıtla #723 : 18 Eylül 2010, 15:41:14 »
valla bilmiyorum  :o akşam konuştuk yeni alacağım arabaya takmayı düşünüyorum dedi  :saskin: sonra cahit alacaktı  :saskin: ama dedi olamaz böyle bir aşk foverer mk1  :p
Mancarlar Torna

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #724 : 18 Eylül 2010, 22:48:13 »
valla bilmiyorum  :o akşam konuştuk yeni alacağım arabaya takmayı düşünüyorum dedi  :saskin: sonra cahit alacaktı  :saskin: ama dedi olamaz böyle bir aşk foverer mk1  :p

Az bekleyin bakalım alacam arabada jant olmassa kendim kullancam ama bugünki turda baya hüsran yaşadım benim aracım baktıklaımın yanında sıfır gibi kalıyordu ağlamak istiyorum şimdi.  Adamlar 10 numara araba diye yazıyolar ama dedemin bile yapabileceği şekilde boya var arabalarda durumları hakkaten canlı görünce çok vahim çıkıyor.. Hele bursada bitane kırmızı vardı 5000 yazmış daha karşıdan baktım miğdem bulandı adama dedim bu 2000tl bile etmez benim gözümde bukadarmı hor kullanılır tamam dizel eşşek meşşek ama yazık ya.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #725 : 18 Eylül 2010, 23:19:00 »
Az bekleyin bakalım alacam arabada jant olmassa kendim kullancam ama bugünki turda baya hüsran yaşadım benim aracım baktıklaımın yanında sıfır gibi kalıyordu ağlamak istiyorum şimdi.  Adamlar 10 numara araba diye yazıyolar ama dedemin bile yapabileceği şekilde boya var arabalarda durumları hakkaten canlı görünce çok vahim çıkıyor.. Hele bursada bitane kırmızı vardı 5000 yazmış daha karşıdan baktım miğdem bulandı adama dedim bu 2000tl bile etmez benim gözümde bukadarmı hor kullanılır tamam dizel eşşek meşşek ama yazık ya.

Toros aynalı olanmı abi ? :)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #726 : 18 Eylül 2010, 23:39:03 »

ersan abı bana tampon kulagı laım remzı yollıycaktı tekı kırık

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #727 : 19 Eylül 2010, 17:33:38 »

gel sana benim katırı verelim... erşan  :saygılar
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im