Gönderen Konu: Ynt: Golf Mk1 GTd Blue "Sold out"  (Okunma sayısı 388094 defa)

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: Golf Mk1 GTd Proje.
« Yanıtla #728 : 20 Eylül 2010, 14:26:18 »
cahit araba bitmeden sahibindene ilan koymuşsun senin ki sevgiden çok işin ticaretindesin sanki  ???

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #729 : 20 Eylül 2010, 18:23:46 »
cahit araba bitmeden sahibindene ilan koymuşsun senin ki sevgiden çok işin ticaretindesin sanki  ???

arabamın bıtmedıgını nereden cıkarttının???
tıcaret oldugunu ne bellı?
aracı kaca topladıgımı ne kdr ugrastıgımın yazılarını sana atmamı ıstermısn?

tıcaret yapıcagım araba bu degıl ayrıca tıcarette yaptıgım yok!

satmam yada satmam neyı degıstırcek,harcadıgımız paraları kım ne kıme araba satabılmıs.Bak ERSAN abı,bak ercu ye harcadıkları paraları sana oylesınler..

takas seceneklerıne bakmanı ve ılanı yeterınce okumanı rıca ederım..

aracta suan muzık tesısatı,alarmı merkezi kiliti,tuv muanesı,duz borusundan son sustucusuna acık hava fıltresıne heyseyı tamam catır catır yuruyor dısında ıcınde mekanıgınde hıc bır bıtmemıs bırsey tornavıde degdırcek sıkılmamıs vıda dahıl yok.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2010, 19:29:19 Gönderen: cahitarsal »
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #730 : 21 Eylül 2010, 17:09:10 »
arabamın bıtmedıgını nereden cıkarttının???
tıcaret oldugunu ne bellı?
aracı kaca topladıgımı ne kdr ugrastıgımın yazılarını sana atmamı ıstermısn?

tıcaret yapıcagım araba bu degıl ayrıca tıcarette yaptıgım yok!

satmam yada satmam neyı degıstırcek,harcadıgımız paraları kım ne kıme araba satabılmıs.Bak ERSAN abı,bak ercu ye harcadıkları paraları sana oylesınler..

takas seceneklerıne bakmanı ve ılanı yeterınce okumanı rıca ederım..

aracta suan muzık tesısatı,alarmı merkezi kiliti,tuv muanesı,duz borusundan son sustucusuna acık hava fıltresıne heyseyı tamam catır catır yuruyor dısında ıcınde mekanıgınde hıc bır bıtmemıs bırsey tornavıde degdırcek sıkılmamıs vıda dahıl yok.

ilanı okumuyorum tekrardan.
araç bitti diyorsun peki sorayım sana bu makineleri toplamak insanı yoruyor mu? bittikten sonra hevesi mi kesiliyor?
o kadar uğraşılan emek harcanan bi evlat  "Bence" en az 2-3 sene zevkle binilmeli.  
Bitti araba hobba satıyorum alan alsın  ???
Erşan abi yanılmıyosam 4-5 yıl kullandığı halde arabasını verdikten sonra üzüldü bi nebze.
amacım sana hesap sormak felan değil yanlış anlama beni zaten bu arabalarlan uğraşmak başlı başına bi fedakarlık.
tam tadının çıkacağı zaman satılmasına aklım ermedi o kadar...
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 17:56:57 Gönderen: halilom »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #731 : 21 Eylül 2010, 17:33:29 »
 Yav satmak değildir ama cı şov yapmaktır. Bende dahil hep yaptık bunu amaç biraz ego tatmini  :sevgi: .. Ama satılcaksada alacak kişi bu rakamlara alsın mantığı.. Ama tabi işin bide ihtiyaç boyutu var. İş ihtiyaca girdimi piyasa rakamları başgösteriyor onun dışına çok fazla çıkamıyosun.. Üzmeyin tatlı canınız böyle konularla arkadaşlık baki gerisi yalan.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #732 : 21 Eylül 2010, 19:37:03 »
Yav satmak değildir ama cı şov yapmaktır. Bende dahil hep yaptık bunu amaç biraz ego tatmini  :sevgi: .. Ama satılcaksada alacak kişi bu rakamlara alsın mantığı.. Ama tabi işin bide ihtiyaç boyutu var. İş ihtiyaca girdimi piyasa rakamları başgösteriyor onun dışına çok fazla çıkamıyosun.. Üzmeyin tatlı canınız böyle konularla arkadaşlık baki gerisi yalan.

Aynen   :tamamdir
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #733 : 21 Eylül 2010, 19:53:18 »

erşan oldumu şimdi katır verelim dedik. gitmiş beyaz güvercin almışsın ;D :D ;) hayırlı uğurlu olsun. güle güle binmen dileğiyle. :tamamdir
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #734 : 21 Eylül 2010, 19:56:28 »
 :) :) :) O beyaz güvercinde katır turgut hele soğukken bi çalışıyo kemilerime kadar titretiyo :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #735 : 21 Eylül 2010, 20:56:43 »
kurban olurum ben o sese  :D :D :D
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #736 : 21 Eylül 2010, 23:33:21 »

ilanı okumuyorum tekrardan.
araç bitti diyorsun peki sorayım sana bu makineleri toplamak insanı yoruyor mu? bittikten sonra hevesi mi kesiliyor?
o kadar uğraşılan emek harcanan bi evlat  "Bence" en az 2-3 sene zevkle binilmeli.  
Bitti araba hobba satıyorum alan alsın  ???
Erşan abi yanılmıyosam 4-5 yıl kullandığı halde arabasını verdikten sonra üzüldü bi nebze.
amacım sana hesap sormak felan değil yanlış anlama beni zaten bu arabalarlan uğraşmak başlı başına bi fedakarlık.
tam tadının çıkacağı zaman satılmasına aklım ermedi o kadar...

ben aracıma zevkle bınıyorum cokta sevıyorum satmak ıstemıyorum ztn cogu kısı teklıflerını verıyor ve gelıp bakanlar dahıl oldu benım aramacım bız bu kdr ugrasıp dıdınıyorz aılemızden sevıgımız verıyorz  3- 5 gıtsın dıye degıl.Zaten ben hafta sonları kullnıyorum genellıkle pazarları oznmlar benı buluyor mavı boncugum herkezın dıkkattı uzerımde nazardan cok var

sıkıntı nazar-aksılık baska bırsey degıl ama sunuda bılın aracların favorı olması yenı yenı baslıyor.ben ersan abının yerınde olsam maddı durum sıkıntı olmazsa aracımı satmazdım bana su fıyat verılmesın buyuk konusmıyım aracımı vermem ztn orda yazdıgım fıyat min 2 bın tl zarar alan alır almayan almaz bızım dusuncemız bu :)
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 23:38:57 Gönderen: cahitarsal »

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #737 : 22 Eylül 2010, 14:31:31 »
aciklama için tesekkürler...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #738 : 26 Eylül 2010, 16:00:19 »
Cahit kardeşine bak hey yavrumbe uçuyor uçuyor.

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #739 : 26 Eylül 2010, 16:50:13 »
öff bee bakarmısın şunun çekiciliğine... :-[

Çevrimdışı cahitarsal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #740 : 26 Eylül 2010, 21:49:03 »
Cahit kardeşine bak hey yavrumbe uçuyor uçuyor.

abııcm masallah cok gzl  bende su panjuru degıstıryım artık boyle yapıyım bırazda..

ama kromları boyatmaya kıyamıyorum snr kroma cevıremıycem karakoye gıtsem gzl bır conda kestırcem ortaya cok gzl durucakta oraya gıdemedım :)  o soldakı sınyal olaryına belkı gırerım..

Arkayı camurlugu oyle boyatmamıs yada folyo cektırmemı tafsıye edermısn?

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #741 : 26 Eylül 2010, 21:56:26 »
kısa tip çamurluk ağzı kanka onlardan alabilirsin yada 4 tane olandan da takabilirsin ama bence kısa tip krom tampona daha çok yakışıyor.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin