Gönderen Konu: golf4  (Okunma sayısı 11219 defa)

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
golf4
« : 04 Şubat 2010, 13:07:32 »
arkadaşlar herkese merhaba .
benim bi sorum olacak aracın bagajı kapalı oldugu halde bagaj açık gorunuyo ekranda 2gun oncede bagajımı kumandayla açtıgım halde açılmıyodu bunun sebebi ne olabilir bilgisi olan varsa yardım etsin teşekkurler.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2010, 13:09:54 Gönderen: SPoRTeXHauST »

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf4
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2010, 13:09:40 »
bagaj kilidi sivici arızalı diyebiliriz ..tabiki bakmak lazım.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı ADEM252

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2010, 22:22:00 »
Evet syn nakres'e katılıyorum.Bagaj swicinde pas,kir filan oluyormuş.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 11:39:16 Gönderen: ADEM252 »

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2010, 13:52:38 »
peki bunu  nasıl temizlerim yada nerde yaptırmalıyım bır bılgisi olan varmı. daha once bu sorunla karsılasıp yaptıran varmı bana yardımcı olsun saygılar.

Çevrimdışı MHF61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2010, 20:26:37 »
A rkadaşım ebnde 1999 model 1.8 gtı si var  aynı şey benimde başıma gelmişti.Kumandadan açmana rağmen bagaj açmıyorsa daha önceden anahtar ile kiliti açtıysan anahtarı kilite sokup çevirdikden sonra anahtarı yerinden çıkarmadan anahtarı dik konuma getirip öyle çıkarın yuvasından ve kumanda ile aracı kitle ve aç yap ozaman çalışır.bagaj açık görünüyorsa 1) Yakın zamanda tamir ettirmişsen bagaja giden kablolar sıkıştırılmış olabilir.   2) sigortadan yapabilir.     3) en son olarak da bagaj kiliti arızalanmıştır.(arızalandığını anlaman için arka bagaj ışığının yanıp yanmadığını kontrol et yanmıyorsa (ışığı sağlam olmasına rağmen) kilir arızalıdır. (3 üncü maddenin cezası orjinal kiliti 90 tl.)
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 20:34:10 Gönderen: MHF61 »

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2010, 16:06:36 »
MHF61 benim araciminda bagaj lambasi yanmiyor servise gitmeden once yandigindan emindim servisten sonra yanmamaya başladi acaba switch mi arızalandi yada sigortasi varmi o lambanin arayim bir lambayida degistirdim ama nafile ya. ???

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2010, 17:20:33 »
ahuha aynı olay benim golf de de var. ayda bir rutin olarak yolda giderken HECKLAPPE OFFEN yazar  :D. kilit değişcekmiş. bagaj sorun değil kumandayla açılıp kapanıyo zaten de ışığı yanmıyo açınca da uyarı vermez. anahtarla da denedim anahtar hiç dönmüyor. sanırım bu golf lerde kroniktir. sen arka sileceğin su atıp atmadığına baktın mı. kesin atmıyordur. benimki de atmıyo. kronik. silecek suyu kilidi arızalıyor galiba. neyse rahatsız değilsen bak keyfine yok olamam böyle diyorsan 100 liraya o işi hallederler. :halazn:
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2010, 23:07:00 »
ben denemedim bir ara bu arka silecegin su fişkirtma operasyonu yapayim bakalim ne yapacak bize, aldik arabayi yatiriyoruz işlerden  >:(

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2010, 10:49:54 »
arkadaş lar dun umranıye sanayıde cıkma bırtane buldum 40 tl ye zor aldım kılıtçi arkadaşım 10 dk  taktı ve sorun ortadan kalktı degerli yorumlarınız için hepinize teşekkurler bu arada ayna kumanda dugmesı de aldım 20 tl yan sanayi orjinali 90 tl saygılar sevgiler tum golf severlere.

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2010, 20:20:11 »
ben yaptırdım çok kolay. kilitten kiri pası temizliyor elektrikçi. su hortumu eklemlerini de çıkarıp güzel yumuşak bir boru takıyorlar. para da istemedi de verdim 3 kuruş işte. bişey değil gidin bi elektrikçiye yaptırın. şimdi herşey süper çalışıyor.
../__________ ___\..
       my golf is my passion

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Şubat 2010, 14:53:23 »
arza dun arka camı suyu çalıştırıp temizledikten sonra yıne oldu herhalde su kaçagı var kısa devre yapıyo anlasılan  saolun.

Çevrimdışı yiğit_42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 01 Mart 2010, 21:40:42 »
slm arkadaşlar benim 2001 comfort da da aynı sıkıntının biraz değişik versiyonu var. bağaj açık ışığı yanıyor ve iç aydınlatma ışıkları iptal oluyor. sorun acaba beyinden olabilir mi diye düşünüyorum. siz ne dersiniz?

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 01 Mart 2010, 23:59:22 »
slm arkadaşlar benim 2001 comfort da da aynı sıkıntının biraz değişik versiyonu var. bağaj açık ışığı yanıyor ve iç aydınlatma ışıkları iptal oluyor. sorun acaba beyinden olabilir mi diye düşünüyorum. siz ne dersiniz?

hayır arkadaşım kilitten. ya değiştircen ya da yaptırcan.
../__________ ___\..
       my golf is my passion

Çevrimdışı sedatdali

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Mart 2010, 10:26:55 »
elimde bir adet golf 4 bagaj kilidi var saglam ve temiz isterseniz aldıgım fiyata verebilirim 40tl yenisi 120 civarı benım kilitte arza çıkmadı elımde kaldı .kolay gelsin.