Gönderen Konu: 2004 model Golf IV alacagiz dusunceleriniz?  (Okunma sayısı 17046 defa)

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
2004 model Golf IV alacagiz dusunceleriniz?
« : 07 Şubat 2010, 00:33:27 »
Selam Arkadaslar
Arkadasim 2004 model, 137000 km de, füme rengi, otomatik vites bir araci 17500 tl ye anlasmis.

Sanayide ustalara bakitmis kaporta, motor cok iyi yaliz on camurlukta boya var. Yalniz sanayide otomatik sanzumandan anlayan biri sanzumandan ilk kalkista vuruntu sesine benzer ses geldigini soylemis ve arkadasta simdilik beklemede. Bende de aynisi var bide ben kullanacagim fiyat ve sanzumandaki ses normalmi sizce.

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
Ynt: 2004 model Golf IV alacagiz dusunceleriniz?
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2010, 00:37:07 »
Cemele yapmayın gözünüzü seveyim 2004 model Golf IV 17,500 TL'ye sence bu fiyat normal mi ?

Mutlaka yarin sen aldıkdan 2 gün sonra arızası çıkar çıktıgında keşke almasaydım dersin böyle araçlara bence yanaşmayın sonra yok Golf böyle yok Golf şöyle laf söyleniyor.

Belli ki bir arızası var ki adam o fiyata satıyor :) Yada adam fiyatlar'dan haberi yok sence hangisi daha agır basıyor??? :D

Çevrimdışı seearee

• 2001 lacivert golf comfortline lpg li...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2010, 01:13:11 »
motoruna şanzumanına iyi baktırın sorun çıkmassa kaçırmayın bedawaya weriyor adam.bizlerde şöyle bir zihniyet var fiyat ucuz ise kesin bi bit yeniği arıyyoruz pahalıysa çok para diyoruz almıyoruz ortalama fiyat buldukmu atlıyoruz .ben yeni aldım golf ümü almadan bitane denk  geldi 99 model 15milyara 50bin km hemen uçtum almaya fakat adamın piyasadan haberi yokmuş ben ilk gidenmişim fakat adamın telefonu sabaha kadar susmayınca anladı ve vaz geçti fiyat yükseltti 19500 e çekti bende vaz geçtim kiminin ihtiyacı oluyor kimi piyasa bilmiyor araştır sorun yoksa kaçırma rengide çok güzel otomatikmişte  güle güle kullanırsın işallah.

Çevrimdışı SAYAR45

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2010, 01:18:27 »
cemele bir yanlışlık olmalı ! tekrar düşünmeni ister,  yanlış karar varmeni istemem ...ben de 2004 pasıfıc var o paralara şüpheli
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 01:18:58 Gönderen: SAYAR45 »

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2010, 01:22:00 »
fosilci,

Kesinlikle haklisin fiyat gercekten cok uygun geldi arac herseyden sinifyan gecti ici filan cok temiz bir arac ben gormedim.

Yalniz araci satan kisiler insaat sektorunde calisiyorlar ve yeni insaata basayacaklar 250000 tl aciklari var. Arac bu kisilerden birinin esi tarafindan kullanilmis.

Sanirim sanzumana bakan kisi biraz da ha fiyat kirmak icin belirtmis. Zaten arac sahibi hemen itiraz etmis ootmatik sanzumanlarin hepsinde bu ses geliyor diye. Anladigim kadari ile arac hareket halinde iken  filan ses yok ilk kalkma ve durma aninda olmus. Aynisi bende var birde ben test edecegim.

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2010, 01:25:06 »
Arkadaslar bende fiyat konusunda sok oldum acikcasi araci o kisi vaz gecince bir kaporta ustasi arkadasim ile ortak almayi dusunuyoruz. Arac sahibi galerici al-sat yapan biri degil. Araci esi kullaniyor. Kaportaci arakdas herseyine baktirmis ama bu ses olayindan dolayi biraz urkmus.

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2010, 01:53:58 »
Fiyat gerçekten çok uygun eğer dediğin gibi temizse ve sorunu yoksa kaçırma bence de :tamamdir

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Şubat 2010, 11:02:02 »
Arkadaslar bende fiyat konusunda sok oldum acikcasi araci o kisi vaz gecince bir kaporta ustasi arkadasim ile ortak almayi dusunuyoruz. Arac sahibi galerici al-sat yapan biri degil. Araci esi kullaniyor. Kaportaci arakdas herseyine baktirmis ama bu ses olayindan dolayi biraz urkmus.

Cemele eger ki ciddi yönde almayı düşünüyorsanız servisinden aracın geçmişine dönük bilgilerini toplayın expert raporuna felan bakmaya calısın otomatik vites araç kullanmadım o yüzden pek bişi diyemiyecegim ses hakkında fiyat çok uygun denildigi gibi fakat şuda bir gerçek adam paraya sıkıştım diye söyler satar ama araç arızalı oldugundan bu yola başvurur gerçektende bilemiyecegimiz nedenler yatabilir.

Benim eger ki adamlar cok paraya ihtiyaç duysaydı benim fikrim gider galericiye verirdi daha fazla fiyat üzerinden verirdi hemde :D

Karar sizin yinede ama sonradan üzülmenizi istemem.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2010, 12:12:46 »
o araçtan haberim var yan tarafımızdaki tamirci arkadaş bakmıştı hatta araç pasifik olmalı...
   tamirci almadı ....
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2010, 14:20:51 »
o araçtan haberim var yan tarafımızdaki tamirci arkadaş bakmıştı hatta araç pasifik olmalı...
   tamirci almadı ....

Nakres; Tamirci neden almadi gercekten sanzumanda sorunmu vardi. Bizim arkadasta sanzumandan dolayi almamis. Ama problem nedir anlamadim. Görmedimde tamirciler biliyorsun dahada ucuza almak icin olmadik problemler gosteriyor.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Şubat 2010, 14:34:18 »
yok gercfekten vuruntu varmış almamış.ben aracı görmedimde bakmadımda ...vuruntu belki ufak bir arızadan dolayıda olabilir  bakılması lazım ..bu gibi durumlar iki ucu pis değnek hesabısır o yüzden bulaşmamıştır.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Şubat 2010, 18:43:08 »
motoruna şanzumanına iyi baktırın sorun çıkmassa kaçırmayın bedawaya weriyor adam.bizlerde şöyle bir zihniyet var fiyat ucuz ise kesin bi bit yeniği arıyyoruz pahalıysa çok para diyoruz almıyoruz ortalama fiyat buldukmu atlıyoruz .ben yeni aldım golf ümü almadan bitane denk  geldi 99 model 15milyara 50bin km hemen uçtum almaya fakat adamın piyasadan haberi yokmuş ben ilk gidenmişim fakat adamın telefonu sabaha kadar susmayınca anladı ve vaz geçti fiyat yükseltti 19500 e çekti bende vaz geçtim kiminin ihtiyacı oluyor kimi piyasa bilmiyor araştır sorun yoksa kaçırma rengide çok güzel otomatikmişte  güle güle kullanırsın işallah.

Bizlerde böyle bir zihniyet yok her gördügümüz ucuz şeye yapışırsak vay gele halimize :)

Boşuna dememişler Atalarımız Ucuz etin yahnizi bozuk olur diye :)

Senin dedigin gibi olaylarda yok demiyorum vardır kesinlikle fakat 100 taneden 1 tane denk gelmesi lazım...

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2010, 08:19:55 »
Cevaplar icin saol un arkadaslar.
Araci almaktan vazgectik. Alacagimiz kisi km si yuksek dedi sanzumana baktirmaya gerek kalmadan vazgectik.

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 08 Şubat 2010, 08:30:26 »
2004 Model bir araç için bencede yüksek bizim araç 2001 Model 84 binde :)