Gönderen Konu: VW golf-Jetta-vb.MK1-MK2-MK3-MK4-MK5-(Herkes isteklerini e-mail atsın)  (Okunma sayısı 307507 defa)

Çevrimdışı devrankayabaşı

• Profili Görüntüle
slmlar ben devran aydındayım elinde mk1 uzun tip stop lambası olan varmı acaba kendimde konu açtım ama yardımcı olan olmadı acil olarak lazım tek sol yada çift te olabilir saygılar teşekkürler.

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
slmlar ben devran aydındayım elinde mk1 uzun tip stop lambası olan varmı acaba kendimde konu açtım ama yardımcı olan olmadı acil olarak lazım tek sol yada çift te olabilir saygılar teşekkürler.
sıparıs verebılırım elınde hazır olan arkadasım yoksa 1 haftaya gelır...

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
mamıcım kargon yolda... ;)

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
mk2 elektrikli dikiz aynası:150 tl   :tamamdir

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
********ilanımda herseyi cok acık sekılde yazdıgımı dusunuyorum calısmayan işe yaramayan parcayı neden satılıga cıkarıyım..lısteden urun ısteyenler bılgı aldıktan sonra lutfen kesın olarak haber versınler net olarak bana sorulan ıstenılen parca fıyatı bilindıgı halde parca bulunduktan sonra ses seda cıkmıyor..lutfen rıca edıyorum daha özenlı ve ılgılı olalım...

NOT:Bu parcaların dısında parca isteyecek olan arkadaşlarım lutfen sıralı duzgun bır lıste ve ad soyad telefon nosu ıle bırlıkte özelden mesaj atarlarsa sevınırım..
**listede mevcut olmayan parcalar için yurt dısından temin sürem 2-7 iş gunudur arkadaslar...daha bır cok parca var ama aklıma gelenlerı buldurabıldım..

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
parca arayan arkadaşlar 21.sayfaya geldık bılerek duzenleme yapmıyorum yenı konu acmıyorum cunku yorum yapıp parca ısteyen arkadaslarımızın bılgılerı ve fıkırlerı dıger parca arayan arkadaslarımıza yön gösterıcı nıtelıkte oldugunu dusunuyorum bu sebeple her sayfayı dıkkatlıce ıncelemelerını tavsıye ederım parca arayan sevgılı forum uyelerımızın...
 :tamamdir :tamamdir :sevgi: :sevgi: :saygılar :saygılar

Çevrimdışı opolat

• Profili Görüntüle
 ( mk2 elektrikli dikiz aynası:150 tl   )

erdiç bey merhabalar

bahsettiğiniz dikiz aynasını aracıma takmak istersem.ayrı bir aparat almam gerekiyormu.üzerinde şu anda manuel
ayarlı olanlardan var.(aracım 1989 golf II Tek Kapı)

teşekkürler

Çevrimdışı alpaslanxvx

• Profili Görüntüle
parca arayan arkadaşlar 21.sayfaya geldık bılerek duzenleme yapmıyorum yenı konu acmıyorum cunku yorum yapıp parca ısteyen arkadaslarımızın bılgılerı ve fıkırlerı dıger parca arayan arkadaslarımıza yön gösterıcı nıtelıkte oldugunu dusunuyorum bu sebeple her sayfayı dıkkatlıce ıncelemelerını tavsıye ederım parca arayan sevgılı forum uyelerımızın...
 :tamamdir :tamamdir :sevgi: :sevgi: :saygılar :saygılar

erdinç arkadaşım bna 2.el yıpranmamış airbagsiz 3 kollu spor direksiyonu lazım , fiyat alabilirmiyiz ??

bi de acele olmamakla birlikte sağ ön koltuk ?

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
erdinç arkadaşım bna 2.el yıpranmamış airbagsiz 3 kollu spor direksiyonu lazım , fiyat alabilirmiyiz ??

bi de acele olmamakla birlikte sağ ön koltuk ?
en kısa zamanda donucem..

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
haftasonu geldı arkadaslar yıne yarın bakmam ıcın veya sordurmam ıcın ısteklerınızı  lıste seklınde özelden yazarsanız sevınırım....
(dodıkler harıc)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
 ;D ;D ;D Tam yazacaktım dodikleri  :tavkiss: :tavkiss: :tavkiss:

(dodıkler harıc)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı armagan_026

• GOLF 1980 MK1
    • Profili Görüntüle
erdinç bey
* TEKLİ ÖN PANJUR
* ÇAMURLUK DODIKLERI
* DUCK BİLL ÖN TAMPON EKİ

ARMAĞAN TANIT
48 E 2651
1980 GOLF GTI MK1 5 KAPI

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
erdinç bey
* TEKLİ ÖN PANJUR
* ÇAMURLUK DODIKLERI
* DUCK BİLL ÖN TAMPON EKİ

ARMAĞAN TANIT
48 E 2651
1980 GOLF GTI MK1 5 KAPI

merhaba teklı on panjur sıtede hazırda mevcuttu satılıklarda cahıtte olması lazımdı yoksa ben getırtırım sorun degıl bende var
maalesef meshur comurluk dodıklerı ve tampon ekı bulamadık henuz...
 :tamamdir :saygılar

Çevrimdışı e12

• Profili Görüntüle
mk1 ve mk2 ıcın sıparısler yolda arkadaslar sıparıs verenlere bugun aksama yetısırse kargolucam...